Forum Polityka, aktualnościPolityka

Nicea do 2020 r zamiast pierwiastka

Nicea do 2020 r zamiast pierwiastka

Money.pl / 2007-06-22 08:19
Komentarze do wiadomości: Nicea do 2020 r zamiast pierwiastka.
Wyświetlaj:
neo_viator / 2007-06-22 10:10 / portfel / Bywalec forum
I tak w 2012 przyjdzie zlodowacenie i zniknie nasza cywilizacja :)
Barloc / 2007-06-22 09:17 / Bywalec forum
A NIE! mówiłem! Po c..j było wstępować do tego eurosojuza??? To Wolny Rynek przynosi dobrobyt i rozwój a nie bycie w UE i dotacje (np. dla rolników miały być a już nie będzie...he, he)
W11 / 83.24.166.* / 2007-06-22 10:50
Tak jest. Teraz bedzie po prostu Nowy Pan - nie moskiewski lecz brukselski = francusko niemiecki. Ale odnoszę wrażenie, że większość naszego społeczeństwa to pieski (żeby nie powiedzieć psy...), co bez pana żyć nie mogą. Smutne.
jliber / 91.94.149.* / 2007-06-22 08:19
O dwoch takich co rozp... UE hehe.
KoP / 2007-06-22 08:47 / Bywalec forum
a na co nam taka Unia, w której nie słychać naszego głosu, a wszystkie ważne sprawy załatwiane są ponad naszymi głowami??System podwójnej większości gwałci podstawową zasadę i ideę powstania Unii, w której wszystkie pańtwa miały być traktowane równo.
KAP / 162.27.160.* / 2007-06-22 10:04
Zwlaszacza wyplaty i dotacje sa zalatwiane pond Twoja glowa. A glos nasz slychac. Niestety glownie belkot i bekanie. na szczescie belkoczacy nie znaja jezyków obcych stad pewne odglosy zawsze mozna zwalic na tlumaczy.
KoP / 2007-06-22 11:07 / Bywalec forum
a znasz takie powiedzenie o "sraniu we własne gniazdo"??- A to właśnie robisz. Kto nie szanuje innych, na szacunek do siebie też nie ma co liczyć. Jeżeli w twoim życiu jedyną wartością jest pieniądz, to bardzo współczuję tobie i twoim bliskim. Bez szerokiego widzenia świata jesteś niestety nikim.
Dla twojego lepszego samopoczucia lepszy był widok pijanego poprzednika w Charkowie, czy jego upokorzenia w Moskwie, a może jego dyplom magistra??
KAP / 162.27.160.* / 2007-06-22 12:15
Hitler , Dzierzynski , Polpot byli w zasadzie ascetami jesli chodzi o potrzeby materialne. O szacunek z Twojej strony nie mam zamiaru zabiegac.
cheapczad / 2007-06-22 12:02 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie zaslugujesz na szacunek
jan kowalski / 2007-06-22 12:39 / Tysiącznik na forum
jakim szacunkiem cieszy się lewica pokazały ostatnie wybory. I skończcie ten belkot, bo normalnych drażnicie.
cheapczad / 2007-06-22 13:11 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
o czym prawisz dobry czlowieku? o lewicy i prawicy, jak do wyborow nie chodzi co 3 Polak? ostatnie wybory pokazaly, ze Polacy nie rozumieja jaka sila dysponuja - inna sprawa, ze obecna ordynacja wyborcza moze byc jedna z przyczyn dlaczego ludzie nie chca wybierac.
jan kowalski / 2007-06-22 14:01 / Tysiącznik na forum
do wyborow chodzi co drugi Polak. A jest tak dlatego, że bardzo dobrze wiedzą jaką siła dysponują i byle komu swego głosu nie oddają. Kogo mam na myśli, to mam nadzieję, że się domyślasz , kto najwięcej stracił. A reguł demokracji nie próbuj negować, bo możesz wdepnąć tylko w totalitaryzm albo anarchię.
Tak na marginesie, bardziej lewicowa okazuje się prawica, a lewica chyba tylko od lewej kasy.
Nyarlathotep / 2007-06-22 13:54 / Bywalec forum
W całej zabawie z UE chodzi o umiejętności prowadzenia rozmów. Kartę dyplomatyczną, o której nie wiem czy nawet słyszeli nasi reprezentanci. To w jaki sposób oni chcą cokolwiek załatwić będzie miało dokładnie odwrotny skutek. Nie jest istotne czy mają rację. W dzisiejszym świecie liczą się argumenty i sądzę, że właśnie to jest główny sukces. Rozmowa!!! Gdyby Polska była potęgą militarną sądzę, że Kaczyński pojechałby na szczyt w czołgu. Taka jego dyplomacja.
Pozdrawiam

Najnowsze wpisy