Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie będzie odszkodowania za sąsiedztwo autostrady

Nie będzie odszkodowania za sąsiedztwo autostrady

Wyświetlaj:
Vidar / 83.14.249.* / 2006-11-22 23:39
Kolejny przypadek polskiej polityki wobec obywatela...
Jeśli w pobliżu mojej działki zostanie wybudowana droga to oczywiście muszę zapłacić gminie pewną kwotę równoważną wzrostowi wartości mojej działki. Ale jak państwo (czyt. "wielce szanowny" RZĄD i ich chłoptasie z urzędów niższego szczebla) prowadzą takie inwestycje, które obniżają wartość mojej nieruchomości już nie muszą płacić odszkodowań, tak? No to świetnie, to ja się stąd wyprowadzam... A późnej się dziwią, że ludzie wyjeżdżają z kraju! Dlaczego? Bo nie widzą możliwości normalnego życia tutaj!!!
kafka / 2006-11-21 15:23
Plany zagospodarowania w kapitaliźmie, to jak sznurek do snopowiązałek w socjaliźmie. Oba te problemy stają się samorozwiązywalne przy zmianie systemu, lub co najmniej panującej opcji politycznej (tylko, że ja już nie wiem co to jest opcja polityczna - wydaje się, że to jakaś choroba, natręctwo, fobia, no w każdym razie patologiczne widzenie rzeczywistości - to pewne). Więc jak już chorzy na coś innego politycy zostaną wybrani, to może i plany zagospodarowania powstaną.
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-21 13:04
Najważniejsze jest ściganie agentów, jak już się ich wszystkich znajdzie to plany zrobią się same.
antyPiSuar / 213.192.124.* / 2006-11-21 23:10
nasi politycy traktują państwo jak swój prywatny folwark, temu damy odszkodowanie, temu też a temu nie niech idzie do sądu- a tam zioberko załatwi swoje, jakby czasem sprawa oparła się o trybunał konstytucyjny, no to panoczki już zaraz będą tam mieli więkrzość, a tak pozatym co to za problem zmienić na szybcika konstytucję "dla dobra narodu"

Najnowsze wpisy