Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie będzie premii dla Rafala Kaplera

Nie będzie premii dla Rafala Kaplera

Money.pl / 2012-02-27 18:22
Komentarze do wiadomości: Nie będzie premii dla Rafala Kaplera.
Wyświetlaj:
gwiazdka z nieba / 87.251.252.* / 2012-02-28 06:34
Budujcie stadiony!

Chińczycy się cieszą!

Za parę lat będą mieli gdzie handlować - tak jak na tym poprzednim stadionie.
spacer na zdrowie / 87.251.252.* / 2012-02-28 05:50
Kopanie piłki nożnej to jest prywatne hobby, a oglądanie tegoż, również jest prywatnym hobby, więc nie wiem dlaczego infrastruktura tego hobby jest dotowana z moich podatków.

Moim prywatnym hobby nie jest w żadnym razie kopanie piłki, ani tym bardziej oglądanie tychże igrzysk.

Moim prywatnym hobby jest leżenie pod palmą na egzotycznej plaży.

Zaznaczam, że do leżenia na plaży, wystarczy mi piasek, który już tam jest, więc nic mi nie trzeba budować, ani nie trzeba powoływać kolejnej spółki z licznym zarządem i wysokimi pensjami i premiami.

W związku z powyższym poproszę o skromną dotację w wysokości 10 tys zł. rocznie dla realizacji mojego hobby - wszak wszyscy jesteśmy równi wobec dotacji.
kaszub ci powie / 83.31.26.* / 2012-02-28 00:58
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum
buc_pucybut / 2012-02-27 23:49 / Tysiącznik na forum
TVP 2 Tomek na żywo
lis: Słyszałem, ze jest pani wybitną znawczynią piłki noznej
mucha: o tak, od mlodości interesuję się piłką nozną, ogladam nawet (tu zerknięcie na kartkę-ściagawkę podarowaną od tuska) ligem miszczuw
lis: O to wyjatkowe, niesamowite, rzadko która kobieta oglada Ligę Mistrzów
głos z sali: jaki mecz Ligi Mistrzów pani ogladała ostatnio?
lis: to nie jest ważne pytanie
mucha: nie, ja powiem, to był mecz PO z PSL-em o ustalenie wieku emerytalnego, wygralo PSL 6:7 i tak ustalismy wspolnym wysilkiem wiek emerytalny
lis zakrywa twarz, wstyd ze nie wypelnil polecenia tuska o uratowaniu twarzy pani minister
Oszolomowaty / 217.229.29.* / 2012-02-27 22:59
A winny zapewne Kaczynski ...?
Zygac sie chce gdy sie widzi ta szopkę dla ubogich na umyśle. POwtarzam, trzeba być elektoratem kretynów aby moc to spokojnie oglądać!
rembert2 / 2012-02-27 22:35 / Tysiącznik na forum
Taz Mucha mowila ze premia wynika z kontraktu-dzielny Donald znow zareagowal
k aczordonald / 92.20.91.* / 2012-02-27 22:17
ona tam podjela::))).Juz jej tam premierek zasugerowal co ona ma tam podjac.

ona teraz sama juz nic nie rozgrywa, sama juz pokazala co POtrafi.
3gz3kutoR / 89.230.65.* / 2012-02-27 23:19
A myślisz że płemieł ma swoje zdanie?
To jest pajacyk na sznureczkach i tańczy jak mu zagrają!
CDZ / 188.147.174.* / 2012-02-27 21:33
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum
/Szperacz / 178.181.63.* / 2012-02-27 21:52
Ściąga.pl :

"G. Orwell (pisarz i publicysta angielski 1903-1950)

"Folwark zwierzęcy" (I wyd. 1945, satyryczna opowieść będąca
alegorią systemu totalitarnego) :

-świnie nie pracują fizycznie, natomiast sprawują władzę nad innymi i
czerpią wymierne korzyści z ich pracy, próżniactwo zamienia je w katów;

-praca ponad siły, zwiększająca się z czasem i zmniejszenie racji
żywnościowych;

-ciągłe pogarszanie warunków pracy doprowadza do zmniejszenia jej
wydajności;

-utopijny obraz szczęśliwego życia zamienia się w koszmar, w którym dąży
się do maksymalnego wykorzystania pracujących zwierząt;

-nagrodą co wzorowo pracującego Boxera jest śmierć;

-praca ze sposobu na wolność zmienia się na sposób zniewolenia i
upadlania."


Tyle lat minęło, a brzmi jakby znajomo....
maciek123456 / 94.42.115.* / 2012-02-27 22:42
nikt nie zauważa ze srednia pensja niesamowicie wzrosła za rzadów PO - ja tam uważam ze kolesiowi nalezy sie kasa stadion jest i tyle.

to ze nie spełnia wymogów bezpieczeństwa polskiego - to sie nie ma co dziwic stadion jest standardów europejskich - nie ma klatek dla zezwierzeconych bandytów stadionowych i mobile policyjny nie łapie zasiegu w garazu ale nikt nie wspomina ze podczas meczu bedzie tam stał repeater (policyjny wzmacniacz sygnału) bo jak na stadionie bedzie 500 policjantów to taki wzmacniacz i tak powinien byc i nie ma znaczenia ze teraz nie ma zasiegu bo i po co w pustym stadionie.

jak ktos buduje stadion ktory jest wart 2 mld a dostaje za niego premie rowna 0,025% wartosci to to jest smiesznie małą premia

ja wiem dla wiekszosci biedaków co ledwo przekraczaja 20K dochodu rocznie to duzo ale budowa stadionu to nie jest ta sama odpowiedzialnosc co kopanie rowow.
3gz3kutoR / 89.230.65.* / 2012-02-27 23:25
Średnią sobie w buty schowaj!
Wyjdź na ulice i zapytaj się 20 przypadkowych osób czy zarobią średnią, zdziwisz się!
Wzrost podatków i inflacja w kosmos to zasługi PO.
Ekonom. / 217.172.249.* / 2012-02-27 23:11
Gdyby nie zmiana pracy, to by wzrosła tyle, co minimalna (chociaż w obecnej pracy też mamy dziwnym trafem zamrożone podwyżki mimo rekordowych wyników); tylko że te pensje rosną niemiarodajnie do kosztów życia; poza tym inny przykłąd - moi rodzice prowadzą od kilku lat firmę - im dochody nieszczególnie się zwiększyły, a obciążenia (w tym podniesienie minimalnej krajowej i koszty prowadzenia działalności) muszą znosić, aby egzystować, a chyba nie po to się otwiera i prowadzi firmę, aby zacharowywać się po 12 godzin "na swoim", aby kilka osób miało gdzie pracować (większość na min. krajową) + było utrzymanie dla kilku urzędników + żeby państwo potem dało śladową emeryturę.

A co do stadionu - fajnie, że mamy stadion na Europejskim poziomie. I co dalej? Firmy, które budowały, wezmą kasę, Kapler weźmie kasę, a po nich choćby i potop? Nie jestem co prawda z Warszawy, ale zdaje się, że są tam jeszcze dwie drużyny ze swoimi stadionami - nie lepiej było np stadion Legii zmodernizować, aby w razie czego korzystał z niego klub dając mu chociażby stałe źródło utrzymania? A tak to po mistrzostwach nasz wspaniały i bogaty kraj będzie utrzymywać supernowoczesny budynek m.in. z moich podatków, które zamiast na szkoły, czy ulgi rodzinne pójdą na konserwację trawy na nowym stadionie i minimalną krajową dla kolejnego studenta, który nigdzie indziej nie może znaleźć roboty. Poza tym normy europejskie to jedno, a warunki miejscowe to drugie. Nasz sektor bankowy też bardzo był krytykowany, że taki restrykcyjny ... a jak się zaczął kryzys, to jakoś u nas nie było jakoś potrzeby dokapitalizowania z publicznej kasy jakiegokolwiek banku. Analogicznie z bezpieczeństwem - jeśli Europie te wymagania wystarczą, ale osoby na miejscu twierdzą, że może jednak jeszcze nie być bezpiecznie, to nikt odpowiedzialnie myślący nie będzie zgadzał się na "jakoś to będzie"!
~Kris / 2012-02-27 21:20 / Tysiącznik na forum)
Media wybrały ofiarę, politycy wydali wyrok, a lud zapłaci odsetki.
niedoinformowany / 87.251.252.* / 2012-02-27 21:18
A rada nadzorcza to co w spółce NCS robiła?
Też przyznała sobie premie?
lukaszduran / 2012-02-27 20:59 / Bywalec forum
DOSYĆ TEGO!!! TUSK, KACZYŃSKI, PAWLAK, PALIKOT, MILLER, ODEJDŹCIE, ODDAJCIE WŁADZĘ LUDZIOM, KTÓRYM NA PRAWDĘ ZALEŻEĆ BĘDZIE NA POLSCE I NA PRZYSZŁYCH POKOLENIACH!

PRZEZ OSTATNIE 20 LAT MIELIŚCIE JUŻ SWOJE 5 MINUT I JE ZMARNOWALIŚCIE!

VOX POPULI, VOX DEI! JEŚLI TO DLA WŁADZY NIC NIE ZNACZY TO WŁADZA DLA NAS TAKŻE!

LUDZIE, CZAS NA REWOLUCJĘ! ZRÓBMY TO CO ZROBIŁA ISLANDIA (o tym POlskie media nie poinformują)www.reformatorzy.org.pl/docs/pdf/Islandia-zaczyna-od-nowa.pdf

CZAS NA INICJATYWĘ SPOŁECZNĄ www.reformatorzy.org.pl.

CZAS NA REFORMATORSKIE SPOŁECZEŃSTWO!

JEŚLI NARÓD NIE OBALI TEGO BAGNA TO TO BAGNO WCIĄGNIE DO RESZTY CAŁY NARÓD. IDŹMY POD SEJM, PROTESTUJMY WSZYSCY, APELUJMY O PODJĘCIE POKOJOWYCH ROZMÓW BY OBECNI POLITYCY ZREZYGNOWALI. JEŚLI TO NIC NIE DA TO TRZEBA PODJĄĆ RADYKALNE KROKI M.IN. ZAPOWIEDZIEĆ BLOKADĘ EURO 2012.

ZROZUMCIE, ŻE TU CHODZI O WASZE ŻYCIE, O WASZE DZIECI I RODZINY O CAŁE POKOLENIA. TO WSZYSTKO JEST OD PONAD 20 LAT NISZCZONE! O TYM GDZIE MA WŁADZA NARÓD ŚWIADCZY KONSTYTUCJA (ART. 104 UST.1 I ART. 105)

POWOŁUJEMY RADĘ JEDNOŚCI NARODOWEJ A NASTĘPNIE RZĄD JEDNOŚCI NARODOWEJ.

SZCZEGÓŁY NA www.reformatorzy.org.pl

APLIKACJA DO RJN NA www.reformatorzy.org.pl/docs/Aplikacja-RJN.doc

MOJĄ APLIKACJĘ DO RJN WYŚLĘ KAŻDEMU, KTO SKONTAKTUJE SIE ZE MNĄ POPRZEZ E-MAIL ORAZ PODA SWOJE PRAWDZIWE DANE KONTAKTOWE (DWIE OSOBY JUŻ TAK ZROBIŁY)

NA PONIŻSZE ADRESY E-MAIL W/S INICJATYWY ODPISAŁO JUŻ KILKA OSÓB

ODNOŚNIE BEZROBOCIA TO MAM APEL DO LUDZI (SZCZEGÓLNIE MŁODYCH W WIEKU 18-25 LAT). POMÓŻCIE ODSUNĄĆ OBECNYCH POLITYKÓW OD KORYTA.ZRÓBMY REWOLUCJĘ CHYBA ŻE NADAL CHCECIE PRACOWAĆ W POLSCE NA UMOWACH ŚMIECIOWYCH LUB PRACOWAĆ NA NIEMCÓW, FRANCUZÓW ITP. STWORZYMY MIEJSCA PRACY Z UDZIAŁEM SKARBU PAŃSTWA W PROGRAMIE GOSPODARCZYM „KORPORACJE STUDENCKIE” (NAZWA JEST UMOWNA, DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ DOSTANIE KAŻDY KTO BĘDZIE CHCIAŁ NIEZALEŻNIE CZY BĘDZIE PO STUDIACH CZY PO SZKOLE ZAWODOWEJ)

PROGRAM ZOSTANIE OPISANY NA BIERZĄCO POD ADRESEM WWW.KORPORACJESTUDENCKIE.PL

JEST TO MÓJ AUTORSKI PROGRAM

ODNOŚNIE KAPLERA TO PRZECIEŻ CHODZI TYLKO O TO ŻEBY PRZEDŁUŻYĆ TERMIN WYPŁATY PREMII I ŻEBY NABIJAĆ ODSETKI KARNE ZA NIEWYPŁACENIE PREMII W TERMINIE. POTEM KAPLER SIĘ PODZIELI Z KOLESIAMI ZA PREZENT.

POZDRAWIAM
reformatorzy@gmail.com
lukasz.duran@gmail.com
pgrze / 89.206.32.* / 2012-02-27 20:42
jak dla mnie jest to lamanie prawa, i tego nie powinno sie robic, mial kontrakt nalezy mu zaplacic a dobrac sie tym co takie papiery podpisali. Szczerze jestem zdziwiony i zaniepokojony tym co wyrabiaja politycy PO, czy to jest demokracja, czy to jest wolny kraj? patrzac na to mam obawy ze rob sie wrecz przeciwnie na co nie ma zgody wg mojej oceny. Minus dla PO
kapłan / 178.78.120.* / 2012-02-27 22:11
zapomniałeś, że święta krowa nie może być kozłem ofiarnym
bsf / 87.205.250.* / 2012-02-27 19:48
Tusku Donaldu pamiętasz z jaką arogancją , cynizmem i chamstwem atakowałeś PiS w sprawie EURO 2012 ? Jesteś POdłym człowiekiem i NIGDY nie POwinno się zdarzyć aby taki ktoś zasiadał na fotelu premiera.
Wydajesz bezmyślnie publiczne pieniądze i rżniesz głupa wraz z ferajną ministrów.
jk-m / 178.78.120.* / 2012-02-27 22:14
rżnięcie głupa to ciężka robota, jak się człowiek otoczy głupszymi od siebie
A=A / 66.92.161.* / 2012-02-27 19:36

Jak powiedział szef rządu, niewykluczone, że cała sprawa skończy się w sądzie.

W sumie to on powinien ich pozwac do sadu, za to ze po fakcie staraja sie zmieniac zapisy kontraktu.

I jakos nikt nie raczy napisac kto ejst odpowiedzialny za podpisywanie takich kontraktow w spolkach skarbu panstwa. Jak zwykle w bananowej republice tuska jego ekipa jest nietykalna
debos / 79.191.177.* / 2012-02-27 19:30
To pierwszy bląd Muchy. I to glupi bląd. Ulegla gawiedzi, a tego nigdy nie należy robić.
Tym bardziej, że nie wydaje mi się aby stala na pewnym gruncie. Kapler otrzyma premię, tylko trochę później i z odsetkami. Zbudowal fantastyczny, ogromny, niezwykle nowoczesny obiekt a nie chcą mu wyplacić glupich 500000zl. Kwoty śmiesznej w porównaniu do skali inwestycji i trudności wykonania oraz charówy jaką musial wlożyć. I to tylko dlatego, że ludowi to się nie podoba. Niech pani, pani minister pamięta, że ludowi nic się nie podoba. Stadion też. Więc ludem nie przejmować się pani minister tylko robić swoje.
grau44 / 188.33.189.* / 2012-02-27 23:15
Ja się z tym zgadzam.

Za jaja powinni wieszać tych kmiotków, którzy podpisali ten kontrakt po stronie rządu.

Chcę znać ich nazwiska!!

A facet ma wygraną w sądzie jak w banku.
Z odsetkami oczywiście.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy