Forum TechnologieEnergia i ekologia

Nie, dla koni na drodze do Morskiego Oka

Nie, dla koni na drodze do Morskiego Oka

Money.pl / 2014-08-24 12:46
Komentarze do wiadomości: Nie, dla koni na drodze do Morskiego Oka.
Wyświetlaj:
T.J. / 83.8.150.* / 2014-09-01 08:59
Debilizm, bryczki konne to atrakcja a koń pracujący regularnie jest zdrowszy od tego stojącego !
Oczywiście mówimy tu o pracy na miarę możliwości danego konia (koń koniowi nie równy). Głupie jest zakładanie że właściciel konia z którego on żyje będzie niszczył i nie dbał o swe źródło dochodu ! Myślę że ci "mądrzy" ekolodzy niewiele wiedzą o koniach i według nich faktycznie pracować może tylko człowiek !! Z jednego przykładu padnięcia konia nie można wysuwać tak daleko idących wniosków, nie powiedziane że ten czy inny koń nie padłby chodząc wolno na padoku.
Zresztą idąc ich tokiem rozumowania trzeba pozamykać wszystkie szkółki jeździeckie bo tam też konie muszą pracować, nie mówiąc już o sporcie hipicznym bo tam to już tragedia !!!! Podchodząc w ten sposób to jedyne konie jakie pozostaną w Polsce będą w ZOO !!
Tęcza nienawiśći / 88.199.162.* / 2014-08-25 12:48

Powodem protestu jest śmierć konia Jukona, który padł ciągnąc wóz z turystami. Był to kolejny przypadek śmierci konia na drodze do Morskiego Oka.

Jak zasąpią je meleksami to wszystkie konie pójda pod nóż.
Tęcza nienawiści / 88.199.162.* / 2014-08-25 12:46

aby pokazać wszystkim, że popularną trasę w Tatrach można pokonać spacerem.

dzieci też? a jak z osobami chormymi i starszymi?
Boguśka Omelczuk / 77.65.59.* / 2014-08-27 22:27
ja pokonałam a jestem na wózku,więc i inni mogą a jak nie mogą to do meleksa wejść łatwiej niz na wysoki fasiąg
dgen / 2014-08-24 17:14 / Tysiącznik na forum
w tzw. II RP - czyli postubeckiej, pseudokapitalistycznej republice bananowej zwierzęta maja sie lepiej od ludzi:
konie nie mogą ciągnąć za dużo ciężaru, za to polskie kobiety w niemieckich i francuskich supermarketach mogą ciągnąć do woli wózki przeładowane towarem.......
mało tego: w kodeksie karnym jest zapis, że za uporczywe odmawianie psu karmy i picia można trafić na dwa lata za kraty - niestety podobny zapis nie dotyczy polskich dzieci, które w ilości prawie miliona chodzą do szkoły niedożywione
Słupa już mamy:))))) / 178.36.248.* / 2014-08-24 12:46
Oczywiście,że dochody powinna przejąć jakaś firma.Najlepiej zagraniczna.

Najnowsze wpisy