NIE INWESTUJCIE W FUNDUSZE WBK

Krzysztof Surma / 217.116.100.* / 2005-11-09 19:44
Odradzam w inwestowaniu w funduszach WBK. Pomimo że przadują w dobrych inwestycjach giełdowych to nabijaja ludzi w butelkę. Otrzymałem informacje że można przeprowadzac konwersje z 1 funduszu na drugi i że trwa to 2 dni w zależności o ktorej godzinie złorzy sie dyspozycje. Okazało się teraz gdy przeprowadziłem konwersje ze bede czekał na jej realizowanie 7 dni więc swoje jednostki uczestnictwa moge sprzedać *** wie za ile. WBK jestescie oszustami. Obsługując klienta uśmiechacie się weszlibyscie w tyłek. A konto przez internet zakładaliście 3 tygodnie do momentu kiedy się nie zgłosiłem. ODRADZAM BANK WBK
Wyświetlaj:
vince / 83.17.65.* / 2005-11-11 23:19
Ja tam jestem na razie z WBK zadowolony. Wlasnie zamierzam zainwestowac w ich fundusz. Licze, ze sie nie przelicze. Mimo wszystko. Mimo uszu za to puszczam powyzszy komentarz. I pozdrwaiam. Takze Krzysztofa
krzysztofU / 80.53.171.* / 2005-11-10 23:55
a mnie konwersje zrobili w dwa dni tylko w internecie pokazało się to z dwudniowym opużnieniem i powiedziano że jak przez tel. lub internet do 8.30 to na ten sam dzień ale jeszcze nie próbowałem

Najnowsze wpisy