Forum Forum dla firmKadry

Nie ma pracy dla absolwentów

Nie ma pracy dla absolwentów

Money.pl / 2009-09-14 08:26
Komentarze do wiadomości: Nie ma pracy dla absolwentów.
Wyświetlaj:
sadasdfsfsdf / 79.175.201.* / 2009-09-14 08:29
pamiętam jak likwidowano technika i szkoły zawodowe bo były za drogie. Łatwiej jest dać pani pisaka w szkole i kazać opowiadać. Niestety tacy ludzie nie stanowią wielkiej wartości dla gospodarki. Co taki człowiek potrafi??? Zero praktycznej wiedzy, zero doświadczenia, teoria to nie wszystko. a poz tym u nas sie kształci ludzi na kierunkach takich jakich jest kadra a anie takich które potrzebuje rynek. Bo co zrobimy z profesorami przed emerytura???
asdad / 193.108.177.* / 2009-09-14 08:26
Ja poswiecilem studia na rzecz pracy zawodowej. Dopiero teraz koncze to co zaczalem pare lat temu. Z jakiej racji ma sie uprzywilejowac studentow studiow dziennych? Ja ciezko pracowalem, a po nocach sie uczylem, ale nie starczylo sil...teraz, gdy mam juz doswiadczenie chce zdobyc takze wyksztalcenie. Pomysl durny....
Sanos / 193.24.24.* / 2009-09-14 08:46
Nie martw się, nawet jeśli wprowadzą wszystkie proponowane ulgi, to i tak absolwent świerzo po studiach, nawet po top 10 polskich uniwersytetów będzie postrzegany na rynku jako wielka niewiadoma... A Ty masz już podpisaną kartę i wiadomo czego się po Tobie spodziewać... nawet jeśli jest to dalekie od ideału, często jest lepsze niż zupełna niewiedza.
ehhhhhhhhhh / 195.85.249.* / 2009-09-14 16:00
Sanos proponuję Ci wybrać się ponownie do szkoły, a nie teoretyzować na temat przygotowania do zawodu świeŻo upieczonego absolwenta. Twoje wypowiedzi mają więcej błędów ortograficznych niż dyktando ucznia podstawówki.
mej / 193.108.73.* / 2009-09-14 10:59
nie do końca twoje studai będa postrzegane jak studia na prestizowej szkole wyższej, te drugie świadcza o inteligencji absolwenta - nie każdy skończy, a przede wszystkim dostanie sie do takiej szkoly - a prawdziwa inteligencja sie przekłada na innwacyjnośc, wydajność i rowzój w spółkach. osoba po studiach dziennych odbytych na dobrej uczelni ma o wiele wyższe szanse na awans, niż ty - nawet w twojej firmie.
Pan Zenek / 82.210.157.* / 2009-09-15 12:35
Prawdziwa inteligencja wie, że to o czym piszesz to złudzenia, a pewnym ludziom zależy aby tacy jak Ty żyli w przekonaniu, że tak nie jest.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy