Forum Polityka, aktualnościKraj

"Nie mam pewności czy była kłótnia Protasiuka z Błasikiem"

"Nie mam pewności czy była kłótnia Protasiuka z Błasikiem"

Wyświetlaj:
pikopik / 109.243.23.* / 2011-02-28 23:07
NO PROSZĘ... Chorąży Marcin Nojek, meteorolog z 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego, konsultował się z dowódcą załogi 9 kwietnia w godzinach popołudniowych. Major Arkadiusz Protasiuk wiedział, że będzie dysponował jedynie depeszą SYNOP, sporządzoną w oparciu o dane zebrane z cywilnych stacji meteo w pobliżu Smoleńska. Dlaczego? Bo od 2009 roku Departament Spraw Zagranicznych Ministerstwa Obrony Narodowej pod egidą Bogdana Klicha nie jest w stanie wynegocjować od strony rosyjskiej zasad dostępu do danych meteo lotnisk wojskowych Federacji Rosyjskiej. Co więcej, w Instrukcji Meteorologicznej Zabezpieczania Lotów Statków Powietrznych o Statusie HEAD do dziś nie określono, jak realizować zabezpieczenie meteorologiczne na lotnisku, które nie nadaje depesz METAR i TAF. Czy to oznacza, że wojskowe CASY, którymi na miejsce katastrofy 10 kwietnia ubiegłego roku lecieli polscy wojskowi, nie powinny w ogóle wzbić się w powietrze? I kto w takim razie "naciskał" na dowódców, by realizowali loty bez komunikatów METAR i TAF, bo przecież już nie generał Andrzej Błasik.
aVox / 188.146.51.* / 2011-03-01 08:26
Typowe w zakłamanych POmedia: wrzutka dla przygłupich, później ciche dementi i jednocześnie kolejna "sensacyjna" wrzutka - to strategia na 40% poparcie dla ekipy, która doprowadziła do katastrofy gospodarczej, zapaści państwa i hańby narodowej. W ten sposób poza uwagą opinii społecznej spokojnie można kręcić megalody i jeszcze zachować immunitet!
kleksio / 82.139.184.* / 2011-03-02 07:21
uczą się od mistrzów z Pis. Najpierw opluć a potem jak już wszyscy usłyszą , sądzić się pół albo i rok , by w końcu przeprosić. Całą tą bandę politykierów powinno się wysłać na sybir.
ździcho / 77.254.240.* / 2011-02-28 15:59
Miller! Co wy mi tu z jakimś Protasikiem i Błasikiem?! Gadajcie Miller końkretnie: Kto zabił Lecha Kaczyńskiego?!
wczoraj / 2011-02-28 15:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tak panie Gosiewski, gdyby nie pan żądał ukarania pilotów za tchórzostwo, gdy pilot nie wylądował w Gruzji to zapewne dalej by pan miał dużo do powiedzenia..
sard / 83.6.18.* / 2011-02-28 15:06
Nie tylko Gosiewski. Stasiak i Kaczyński również. Jedynie Karskiemu się "upiekło". Swoją drogą jakoś faceta w ogóle nie widać
yhy / 193.109.225.* / 2011-02-28 14:21
skończcie już z tymi głupotami. wszyscy wiedzą że to był zamach i ruskie tutkę laserem zestrzelili. po co ta komisja działa? macierewicz już dzień po katastrofie wiedział, i ja mu wierzę. nie da się nie wierzyć jego szczerym oczom.
em96 / 164.132.133.* / 2011-02-28 18:01
Niewiarygodne.., sam na to wpadłeś..., czy na uniwersytecie marksizmu i leninizmu już uczyli jak używać opcji "kopiuj/ wklej"...?
Tyle, że tam kopiowali "towarzyszy"... - i efekty widać..., jak zawsze intelektualne niedoróbki...
Ja jako pracodawca nie zapłaciłbym Ci za taką fuszerkę, ale u Was to standard...
yhy / 193.109.225.* / 2011-02-28 20:32
a, za przeproszeniem waszmości, po czym waść wnioskujesz iżem komuch?
i jakeś taki Prawy Polak, to ja tylko powiem, że Wasz Piścio jest bardziej lewacki od SLD....
ale i tak nie uwierzysz, bo Jarek inaczej mówi... i nie lubi gejów.... a przeca jak ktoś nie lubi gejów, to już prawica pełną mordą!
pikopik / 109.243.23.* / 2011-02-28 23:15
po czym ? Tu nie trzeba wnioskować. Jak śmierdzi, to śmierdzi...

Najnowsze wpisy