Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie można odciąć prądu bez upomnienia

Nie można odciąć prądu bez upomnienia

Money.pl / 2007-12-17 08:17
Komentarze do wiadomości: Nie można odciąć prądu bez upomnienia.
Wyświetlaj:
gfbnfh / 77.254.29.* / 2013-12-10 14:30
łąmiąc tym samym prawo, zaskarżę dostawcę do sądu o odszkodowanie, jednym słowem gnoje
Kero niezwerbowany / 83.238.147.* / 2007-12-17 08:17

Musi on być jeszcze doręczony tak, aby adresat mógł się zapoznać z jego treścią. "Gazeta Prawna" podkreśla, że jeśli klient zakładu nie otrzyma upomnienia, to wstrzymanie dostaw prądu jest bezprawne.


To jest chora regulacja!
Jednym słowem pewne będzie wówczas doręczenie kiedy energetyka wyśle swojego goryla, ten dopadnie przestępcę, który pobiera prąd ale nie płaci za niego wymusi na nim potwierdzenie odebrania listu a potem jeszcze goryl go otworzy i wciśnie w ślepia by było pewne, że złodziej prądu widział treść listu a nie tylko go odebrał.

Czas to zmienić!!!
wojcher / 2007-12-18 20:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bzdury piszesz. Prawo wyraźnie reguluje co to "skuteczne doręczenie". A ile jest bałaganu w samej elektrowni to nic nie piszesz. Miałem taki przypadek, gdy żądano ode mnie zapłaty za fakturę... już zapłaconą. Całe szczęście, że miałem potwierdzenie. A ile było przypadków, gdy punkty kasowe (spółki z o.o. działające na podstawie prawa handlowego) pobrały opłaty, i nie przekazały do wierzyciela (potem upadły)? W takich przypadkach uważasz, że należy odciąć prąd i po sprawie?

Najnowsze wpisy