Forum Polityka, aktualnościKraj

Nie przekupimy PSL. Zgodzą się na wszystko

Nie przekupimy PSL. Zgodzą się na wszystko

Money.pl / 2012-01-12 15:54
Komentarze do wiadomości: Nie przekupimy PSL. Zgodzą się na wszystko.
Wyświetlaj:
raz a dobrze / 87.251.252.* / 2012-01-13 05:07
Pracuję w prywatnej firmie - dlaczego moje składki marnotrawią biurokraci z ZUS???

Wolny rynek - to powinno być w opłacaniu składek emerytalnych, rentowych, zdrowotnych a nie przymus opłacania się w biurokratycznych molochach jak ZUS lub KRUS.

Na świecie jest wiele sposobów zabezpieczania sobie emerytury i kosztów leczenia.

Owszem, każdy powinien być ubezpieczony ( zdrowie, emerytura), ale zakres ubezpieczenia i wybór firmy, która nas ubezpiecza, powinien być swobodny.


Zlikwidować ZUS - biurokratycznego molocha!
Ceneo / 79.191.228.* / 2012-01-12 21:28
Brak szacunku dla opozycji, to także brak szacunku dla elektoratu opozycji. A to przejaw arogancji i niepotrzebnej buty.
Nie jestem fanem Prezesa Kaczyńskiego, ale uważam za niestosowne określanie jego wystąpień mianem bredniami. To prawo opozycji.
Jeżeli to są brednie, to czym były opowieści o drugiej Irlandii? Przejawem braku wiedzy, czy nieodpowiedzialności politycznej? Więcej umiaru droga partiokracjo!!
Zachęcam Pana Posła do zapoznania się ze stenogramami obrad Izby Gmin, tam temperatura sporu jest znacznie wyższa
Szerzej na ten temat: "Kordony sanitarne" w polityce na:
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
hitaczi / 89.75.114.* / 2012-01-12 21:13
Mój pomysł jest taki: w ogóle zlikwidować podatki rolników w zamian odciąć ich od państwowych świadczeń - czyli niech za wszystko płacą sami. Jeszcze tego samego dnia przylecą razem z PSL na kolanach żeby ich objąć ZUSem i podatkami tak jak innych podatników. I po problemie.
otb2000 / 83.25.106.* / 2012-01-13 01:06
Następnego dnia PSL i rolnicy organizowali by protest żądając "równego traktowania"
quincy4@wp.pl / 79.140.202.* / 2012-01-12 22:06
A tych, ktorych stac "oplacic sie" samemu, zwolnic z jakichkolwiek podatkow i haraczy. Jestem za.
małorolny / 77.254.248.* / 2012-01-12 20:27
A ja mam 40 ha i produkcję mleka, rtochę natym zostaje ok.10tys./m-c dzięki unii kupiłem mieszkanie studujacej córce ,splacam kredyt i nie bedę płacił składek zdrowotnych chyba że jeszcze unia dołoży.haha

Najnowsze wpisy