Forum Polityka, aktualnościKraj

Nie tylko Komorowski nie weźmie udziału w debacie

Nie tylko Komorowski nie weźmie udziału w debacie

skomentuj
Wyświetlaj:
wizardsfingers / 213.199.225.* / 2010-06-14 14:23
Janusz Korwin-Mikke tez niestety nie weźmie udziału, gdyż każdy kandydat się go boi i w każdym starciu przegra z kretesem na argumenty.Nie dopuszczą Korwina do debaty. Korwin-Mikke to po trosze szkoła Miltona Friedmana.
Korwin-Mikke powinien zostać prezydentem. wówczas zaczęlibyśmy zarabiać "pieniądze".
Zaufajcie mi.
kuba vel kuba / 79.184.177.* / 2010-06-14 05:59
Glosujcie na marszałka KOMOROWSKIEGO,to porządny chłop,który zbudował dom, synów spłodził
i drzewek posadzil bez liku.będzie bardzo dobrym prezydentem.
bb84 / 82.47.204.* / 2010-06-14 02:25
ta debata to szopka, o wiele lepsza zabawa była na uni
hihi / 212.69.47.* / 2010-06-14 01:36
Warto zobaczyc
http://nazimno.salon24.pl/192688,premier-tusk-w-sandomierzu-jak-klamia-media-jak-klamie-wladza
StopIVRP / 93.174.81.* / 2010-06-14 01:01
INACZEJ BYŁA OBAWA ŻE PAN PREZES PĘKNIE I WYPADNIE Z TRUDNEJ DLA NIEGO ROLI PRZYJACIELA PTASZKÓW I DRZEWEK...

DLA PRZYPOMNIENIA KILKA PRAWDZIWYCH WYPOWIEDZI JAROSŁAWA:

- Dla mnie, raz dane słowo, jest święte...

- Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem

- Nie będzie koalicji z Samoobrona

- Tych moherów jest w Polsce dużo więcej, niż się sądzi. (...) Nie ukrywam, że my na nich stawiamy, to zdecydowanie nasz elektorat. Każdy głos przyjmiemy z radością, ale uważamy, że podstawą budowy porządnego polskiego państwa są właśnie ci ludzie

-Ty ruski agencie, załatwimy cię

- Stanęła do walki w zwartym ordynku łże-elita III Rzeczypospolitej

-To dość banalne, co powiem, ale żadna grupa społeczna czy zawodowa nie działa dobrze, gdy jest poza kontrolą

-Nasz program to modernizacja Polski, ale lustracja – mimo że dotyczy przeszłości – jest koniecznym warunkiem modernizacji

- Nasi przeciwnicy to strasznie mali ludzie, marni pod każdym względem - intelektualnym i moralnym

- To nie jest ugrupowanie o modelu wodzowskim. W PiS można spokojnie dyskutować o różnych sprawach, mieć całkiem inne zdanie niż kierownictwo partii i mimo to radzić sobie tu całkiem dobrze (tu muszę coś dodać-pamiętacie Dorna? jak miał inne zdanie niż Kaczyński to jego koledzy Jarek Kaczyński i Gosiewski powiedzieli że nie płaci alimentów...)

www.StopCzwartejRP.prv.pl
na pohybel PeŁo / 213.158.199.* / 2010-06-14 00:53
Rzeczywiście WSIok zaskoczył wszystkich - chyba nikt się nie spodziewał, że Tuska substytu jest tak ŻENUJĄCO SŁABY: rzuca się na wszystkich jak pinczer, plecie bzdury (tym razem jakies sady 48 godzinne :-)... i ... ta wieczna niestrawność - błeee !
polak katolik / 89.77.4.* / 2010-06-14 00:36
Komorowski wylicza swoje aresztowania, internowanie. A Kaczyński, co tak pięknie opowiada o poświęcaniu się dla ojczyzny nic o swoich dokonaniach? Prawda jest okrutna. Kiedy inni poświęcali się dla ojczyzny Kaczyński albo nie robił nić albo się krył u mamy pod kołderką. Czym ma się więc teraz chwalić ten nasz bohater?
Tornado F5 / 2010-06-14 01:01 / Bywalec forum
Zarzucasz Kaczyńskiemu, że nie został internowany. A dlaczego nie napiszesz, że był wielu działaczy opozycji antykomunistycznej, szczególnie prawników, którzy podobnie jak Jarosław Kaczyński nie zostali internowani? Na przykład mec. Jan Olszewski – późniejszy premier Polski. Dlaczego przemilczasz manipulatorze taki fakt z życiorysu Jarosława Kaczyńskiego, jak choćby udział Kaczyńskiego w głośnych procesach przeciwko organizatorom strajków i podziemnym wydawcom? Dlaczego fałszerzu historii przemilczasz fakt, ze Jarosław Kaczyński był obrońcą Lecha Wałęsy, Zbigniewa Romaszewskiego, Zbigniewa Bujaka, a wiosną 1983 był inicjatorem wspólnego oświadczenia podziemnego NSZZ "Solidarność", związków branżowych i autonomicznych, zawierającego protest przeciwko delegalizacji wszystkich związków zawodowych w Polsce. Został wówczas zatrzymany na 48 godzin, po czym – prosto z aresztu – pojawił się na sali sądowej jako obrońca w procesie podziemnego Międzyzakładowego Robotniczego Komitetu "Solidarności".
Mikorek / 188.147.133.* / 2010-06-14 00:19
Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego.
Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.
W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.

3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.

5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalkii, jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.

7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków
i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską.
Opowieściami o wykańczaniu bolszewików?
Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał?
Tornado F5 / 2010-06-14 01:05 / Bywalec forum
NIE ŁŻYJ ŁOBUZIE, BO DO PIĘT NIE DORASTASZ TEJ RODZINIE!!! Ojciec Lecha i Jarosława - Rajmund Kaczyński oficera WP II RP, żołnierz AK, oficer KEDYWU, PW - odznaczony Krzyżem Walecznym, Krzyżem Virtuti Militari. Po wojnie - świetny wykładowcę termodynamiki na PW, A, że prowadził wykłady dla czerwonych, to co z tego? Oni też chcieli się uczyć, On nigdy do PZPR nie należał. Tak samo prof. med. Gruca, Dega i inni sławni lekarze uczyli czerwonych sztuki lekarskiej, i nikt im tego nie wypomina. R. Kaczyński nie ma krwi Polaków na swych rękach, jak inni renegaci, a synów wychował na patriotów.
KAZMIERZ84 / 83.4.26.* / 2010-06-14 00:04
co to jest demokracja?! skoro udzial w debacie wzielo tylko 4 kandydatow....SMIECH NA SALI!!!!
PKB / 2010-06-13 23:50 / Bywalec forum
http://www.youtube.com/watch?v=HaDZ9AV_BmI

Super. :)
sandra1a / 89.77.246.* / 2010-06-13 23:47
Po co jakiekolwiek zmiany, kiedy jesteśmy zieloną wyspą. Wejdziemy do strefy euro to będzie jeszcze lepiej. Podatki są przecież niskie, tak samo jak bezrobocie, a ZUS przecież zapewnia wspaniałe emerytury.
Nie ma problemów z dostępem do lekarza i badań.
Powodzianie dostaną po 100tyś. zł i już nigdy więcej ich nie zaleje, więc wały i regulacja rzek nie jest potrzebna.

Panie Korviin lepiej pan nie startuj, bo z PO i PIS i tak nie wygrasz kiedy w Polsce taki dobrobyt.
fkasprzak / 2010-06-13 23:44 / Bywalec forum
A jednak wziął udział w debacie,jednak słabo go wypudrowali gdyż tą czerwoną gębę było można zobaczyc spod pudru,wypadł żenująco to poprostu kompromitacja,gdzie cię władował RYŻY na minę
polak katolik / 89.77.4.* / 2010-06-14 00:41
fkasprzak, weź coś na uspokojenie. Następnie na spokojnie napisz jakiś wiersz o tym, jakim to pięknym, wysokim i barczystym mężczyzna jest Jarosław Kaczyński. Jedną zwrotkę poświęć jego pięknym zębom trzonowym.
PKB / 2010-06-13 23:55 / Bywalec forum
Ależ nerwy puszczają.

Spokojnie koleś bo jeszcze odjedziesz.

A polska służba zdrowia i tak ma od cholery roboty, żeby się jeszcze tobą zajmować.
Zeppelin nielogo / 193.25.0.* / 2010-06-13 23:35
Dziwię się Komorowskiemu, że nie olał debaty organizowanej przez molocha w upadłości. Od paru lat nie oglądam tego g ó w n a TVP. Ta telewizja przestała już istnieć. Ma jeszcze grupkę zatwardziałych oglądaczy, starych p i e r d z i e l i, bandy nieudaczników którym niczego nie udało się w życiu zrobić i bardzo podoba im się, gdy telewizja obwinia za ich niepowodzenia życiowe lenistwo i głupotę innych.
Ciemnota i nieroby to w Polsce nadal duża grupa. Przyzwyczaili się za komuny, że nic nie trzeba robić i teraz okropnie im ciężko bo przez 20 lat nie umieją się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Kiedyś wystarczyło włazić w d u p ę komuchom a teraz takie Śniadki nie wiedzą komu wejść.
Kiedy to się wreszcie skończy ...
GLOS NARODU / 87.199.58.* / 2010-06-13 23:00
Trzeba zmienić ustrój ! Jeśli tego nie zrobimy, to kolejna partia będzie rządzić publiczną telewizją !
Jak można pokazać tylko 4 z 10 kandydatów ?!
To się nie mieści w głowie ...
GLOSUJCIE WEDŁUG WŁASNYCH UPODOBAŃ !
Ja głos oddaje na Korwina !
jojo102 / 212.69.47.* / 2010-06-13 22:54
Jak mozna wchodzic do studia i mowic ze inny mu mowili aby nie przychodzic do gniazda os. Czyli jak mozna nie miec na tyle kultury aby nie obrazac innych.
To jest Twoja szansa na zaprezentowanie sie niezaleznie od okolicznosci. Bronislaw zachowal sie beznadziejnie ukazujac ze nie jest samodzielny i ze nie jest w stanie kulturanie wytrzymac presjii.
POrazka!!!
SumieniePiSokomuny / 201.155.193.* / 2010-06-13 22:57
Miał całkowitą rację.
Wiadomo kto rządzi TVPiS.
Tacy podobno POlacy ludzie jak:
Semka, Wildstein, Janke, Zdort, Sobala.

Sami Polacy. :)
do początku nowsze
1 2 3
skomentuj

Najnowsze wpisy