Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nie udało się odrobić strat z początku tygodnia

Nie udało się odrobić strat z początku tygodnia

Wyświetlaj:
JOLKA_S: / .* / 2005-04-26 10:23
CZY ktos z Was inwestuje tez w inne akcje (brytyjskie,niemieckie, wloskie)?Czy spotykajq sie tutaj tylko "zokerzy"?Na moich akcjach zarobilam 6%0d wczoraj,ale moje sumienie möwi -dzis stracisz,ale barany maja super tydzien!Pozdrawiam wszystkie BARANY!!!
macko / .* / 2005-04-25 18:21
witam przed długim wekendem:-)) juz sie ciesze. wszedłem w Mondi - mam slabosc do nich - na poziomie 47, zastanawiam sie po ile wychodzić. Może jakiś szturm zrobi ten walor albo co? Ale obroty jakieś takie marne więc chyba szybciutko trzeba uciekać. Co radzicie?
orzeł / .* / 2005-04-25 16:16
o przepraszam 1000 sztuk mięsa mi się pokupiło po 11.1 a i tak pewnie jutro spadnie:(
orzeł w******** / .* / 2005-04-25 16:14
ja właśnie wróciełem z pracy i widzę że nic nie kupiłem i tego kwasa pko bp tez nie sprzedałem :(
dżeju / .* / 2005-04-25 16:08
wiecie co, nic się już chyba nie da ugrać na GPW, dwa do przodu trzy do tyłu, tak to wygląda w tej chwili. Wejście na kilka dni/godzin i wyjście z kilkuproc. zyskiem, to metoda na te czasy, ale ile tych czasów trzeba mieć?zostało mi ATM, kupiłem ENAP i będę czekał na jakieś życie, a wy?
anna / .* / 2005-04-25 18:01
A CCC czy będzie miało siłę odbić jak myślisz? ( nie mam ale obserwuję )Mam 3 spółki, ale zastanawiam się nad urlopem to chyba dobry czas :)
dżejku / .* / 2005-04-26 08:13
CCC jest właśnie na ważnym oporze, potwierdzonym kilkukrotnie, okolice 13,95, więc jak nie przebija rażąco w dół przy obrocie to pewnie pójdzie w górę. Można akumulować.Anno, a mówiłaś, że nie pracujesz?
orzeł / .* / 2005-04-25 18:48
Aniu i co nie pochwalisz się co kupiłaś oj jakaś taka nieśmiała jesteś:)pozdrawiamja dokupiłem na dole betacom (choć mam niestety również nieco :) droższy)dziś kupiłem dudę (sama się kupiła - oj gdyby Ci ja był przy kompie:)liczę na ruch na ampli może wreszcie jutro kupię nową galępozdrawiam paapa
anna / .* / 2005-04-25 20:14
Orzeł mam też betacom jeśli ją sprzedam to później wrócę coś mi mówi że warto. Mam Wsip i dużo PKN ale nie wiem jak długo :)Zapisałam się na polmos, chyba dlatego żeby zamrozić kasę i uchronić przed duża stratą. Obawiam się że w poniedziałek może być nie ciekawie, dlatego jestem ostrożna :)Nowagala powinna dać zarobić, ale ten klimat mnie niepokoi. Jestem zajęta pracą i miałam zamiar nic nie kupować ale nie potrafię . pozdrawiam :)
orzeł / .* / 2005-04-25 23:48
witaj Aniu !widzę że mamy ten sam problem - nie umiemy usiedzieć na kasie:)ja jak chory czy uzależniony jakiś:)martwi mnie to i nie akceptuję tego w sobie ale nie umiem zmienić ot co :)jutro jeśli mi się uda zredukuję część papierów ale znając siebie nie przyjdzie mi to lekko :)dostałem dziś w tyłek na kruku i ogólnie nie jestem w dobrej formie (byc może tez dlatego że dużo pracuję i nie mam kontroli nad papierami a tak się robic nie powinno )pozdrawiam Cię Aniu serdecznie i trzymaj się dzielnie:):):)
orzeł / .* / 2005-04-25 07:54
witam wojownicy!TO że nie ma tu tych którzy tracją czyli mnie nie dziwi chyba nikogo, ale gdzie młode wilki i wilczyce bez papierów toż to wymarzona sytuacja do spektakularnych działań. Ja dziś kupuję nową galę i niech się dzieje AMEN
JOLKA-STUTTGART / .* / 2005-04-25 11:12
Kupic to nie problem,ale sprzedac z zyskiem to adrenalina-dzien jest uratowany!!!!Kupilam MPC Capital! Niech sie dzieje wola nieba!Czy to dobry zakup?
dżeju / .* / 2005-04-25 08:48
a ja ENAP i niech się dzieje!
orzeł / .* / 2005-04-25 18:50
i co sprzedałeś dżej !?ja dziś chciałem wyrzucić ferruma ale się nie dało:)trzymaj się
dżeju / .* / 2005-04-26 08:10
nieee, ja na ENAPie czekam na piątkę, zresztą ten papier daje się ładnie dej-trejdować - wczoraj min 3,05 - max 3,57, różnica 17% więc z 10% można było wyciąc. Sam się na się wqrzam, ale co zrobić - natury nie przeskoczyszco do Ferruma, ten jednodniowy zryw tak mi cóś śmierdział, ale z drugiej strony brak obrotu sugeruje, że podaż się skończyła
młody / .* / 2005-04-24 20:08
ale tu pusto. Czyżby forum padło?? Pokłócili sie czy co? a może już nikt nie gra?
Zbyszko / .* / 2005-04-25 07:43
Dziwisz się?? Spójrz na obroty...
tolek / .* / 2005-04-25 10:39
Kupić to nie sztuka sztuką jest sprzedać jak wszystko śpi:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy