Forum Polityka, aktualnościKraj

Nie wiadomo czy King spotka się z Fotygą i Macierewiczem

Nie wiadomo czy King spotka się z Fotygą i Macierewiczem

Wyświetlaj:
sarmacki wernyhora / 79.191.102.* / 2010-11-17 11:00
Już republikańscy senatorzy zostali omamienie przez układ, który na pasku Rosjan wyśmiewa się z polskiego Napoleona i jego wybitnych współpracowników. Tylko patrzyć jak do spisku przystąpią psychiatrzy i zamkną całą ekipę patriotów u siebie w kaftanach.
EURO STUDENT / 2010-11-17 06:33
wstyd dla Tuska i jego Rządu POpieranego jedynie przez 1 % Polaków że Ludzie muszą prosić inne państwa o pomoc bo ściema jest straszna w sprawie katastrofy. Ludzie chca prawdy. Donald "zerwij kajdany połam bat" - odrzuć zdradę i weź się Chłopie do roboty !
tade / 83.2.33.* / 2010-11-17 07:06

jego Rządu POpieranego jedynie przez 1 % Polaków

chory jesteś, na oczy Ci padło.
Krytykuję poczynania Tuska jestem jego przeciwnikiem
no ale student wszystko ma swoje granice.
A te kukiełki to pojechały spotkać się z szóstą sekretarkę asystenta kongresmena wstyd i hańba!!!!
Rokosz Kaczyńskiego trwa.
TeNak / 178.181.100.* / 2010-11-16 21:42
Trzymam kciuki za powodzenie tej misji. Tylko umiędzynarodowienie dochodzenia, może zdemaskować Rosjan i ich wspólników w Polsce.
Mam przeczucie, że samo zaangażowanie kongresu może zatopić Tuska i jego platformę - to może być początkiem polskiego dochodzenia.
tesa1959 / 2010-11-16 21:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Też twierdzę, że wyjaśnieniem katastrofy smoleńskiej powinny zająć się niezależne, ale międzynarodowe siły.
Jednak źródła dyplomatyczne twierdzą, że spotkanie z Kingiem nie jest jak dotąd potwierdzone. Próby sprawdzenia tego w biurze kongresmana się nie powiodły.

Myśleli, że skoro są z PiS, to nie muszą wcześniej umawiać się na spotkanie?
Nie można się także było dodzwonić do byłej minister Fotygi i posła Macierewicza, który w Sejmie przewodniczy zorganizowanemu przez działaczy PiS parlamentarnemu zespołowi do spraw wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej.

A może ekipa Tuska stoi za "zniknięciem" Fotygi i Macierewicza? Może to znów spisek?
tesa1959 / 2010-11-16 23:12 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Kogo i za co aresztować? Trzeba by to zrobić z połową każdej opcji politycznej, ale skąd wziąć tyle cel?

Najnowsze wpisy