Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Niechciany prezent Donalda Tuska

Niechciany prezent Donalda Tuska

Money.pl / 2006-12-09 13:19
Komentarze do wiadomości: Niechciany prezent Donalda Tuska.
Wyświetlaj:
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-12-09 13:19
popieram "Platformę Rokity"
mam dość "Platformy Tuska"
Wacek / 83.11.139.* / 2006-12-10 21:22
Niedojrzaly piłkarz donald Tusk, jego rola to robic zamety. Gdyby dostal władze nie wiedział by co z nia zrobic.
obserwator / 2006-12-10 08:50 / Tysiącznik na forum
antyPis czytam i oczom nie wierzę, nastąpiła zmiana, jednak czynniki zewnętrzne nagą prawdę odsłoniły, nie można trwać wiecznie przy przegranych ludziach polityki, ktorym brak dobrych pomysłow, ciskają się na wszystkie strony bez ładu i składu, widać , że ugrzęźli w bagnie. Prawdą jest, że nie lubię kandydata Premiera >omc > z Krakowa ale nie zaprzeczam, że jest piekielnie inteligentny i skromny , nie dązy zachłannie do pomnażania majątku, zachowując godność i przywiązanie do etycznej strony życia, można się przecież spierać pięknie. Dlaczego pretorianie szefa Platformy nie pokazują swoich żon, Rokita pokazuje i widzę, że ta kobieta ma to coś co budzi sympatię i zaufanie a przy tym jest niezwykle pryncypialna. Kiedyś pisałem o autorytetach ,których pomniki legły w gruzach a pamięć odchodzi w niebyt , lądują na śmietniku historii współczesnej: Prezydent skaczący przez płot, Prezydent cierpiący na chrobę goleni, inkwizytor PO który nagle zamilkł bo sąd depcze mu po pietach, oraz cień samorzadowy oczekujący na rozwiazanie bo prawo ma rozstrzygnąć czy wziął korzysć , zatem nie może doradzać jest martwy w polityce i wielu innych np kandydat na ministra finansów PO który nie potrafi sporzadzić wlasnego PIT. Zatem zmiany winny zachodzić bo afera rozporkowa staje sie niesmaczna a kobiety nie wybaczą twórcom afery, bo źaden pracodawca nie bedzie rezykował zatrudniania kobiet bo otarcie się molestowanie seksualne jest jak rak ktory pożre ofiarę złej kobiety i jego rodzine zrujnuje.
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-12-10 11:00
Nic dziwnego, uważam że skrzydło Rokity to najbardziej prawicowy odłam z liczących się na polskiej scenie politycznej. Bardziej prawicowe niż PiS - bo Rokita nie boi się lustracji tak jak Kaczyńscy.
maa / 2006-12-10 21:57 / Tysiącznik na forum
PiS wogóle nie jest prawicowy. To katoliccy socjaliści, inaczej lewica katolicka. Bliżej im do narodowa-socjalistycznego LPR i post-PZPRowskiej Samoobrony i emeryckiego skrzydła SLD, niż do tego, co jeszcze 60 lat temu nazywało się prawicą. Jeśli Pan wierzy w prawicowość PiSu, to zapewne i uwierzy Pan koledze, który stwierdzi, że jest Napoleonem.

A propos Rokity:
1. Atutami Rokity jest inteligencja i dobre wykształcenie. Rokita nie stara się tego ukrywać, a to są niemile widziane cechy w generalnie głupawym polskim społeczeństwie.
2. Rokita jest wyjątkowym arogantem. Nauczył się tę cechę maskować w mediach, ale prywatnie jest ponoć dalej taki jak był. To z kolei zraża nielicznych polskich inteligentów, któzy chcieliby z nim współpracować.

Więc Rokita nie ma specjalnych szans, by być kimś bardzo znaczącym. Jest za mało "polityczny". Jego skrzydło to "skrzydełko"...

P.S.
Czy jest sens odpowiadać na tak niezborne myślowo wpisy jakie produkuje 'obserwator'?
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-12-10 11:01
a Komorowski wymachujący gazetą z Malezji czy Jamajki jest po prostu żenujący. Taka jest smutna prawda...
Jadam / 83.27.250.* / 2006-12-09 14:34
Jest faktem, że niekonstruktywne DLA pOLSKI działanie Grupy DONALDA (Komorowski, Szenfeld, Niesiołowski, Waltz ...............)
jest już widziane nawet przez zwykłych ludzi, oglądających jedynie pro PO wskie (czytaj prawie wszystkie media).
Konstruowanie podstępów typu afera Kur....W....kowa, czy rozpor.....owa przestają nawet w pierwszej fazie zachwycać ludzi myslących.(sa szyte tak grubymi nicmi).
To jest wlasnie PROGRAM PARTII- PO Donalda dla Polski !Odsunąć od władzy PiS bo odkrywa za duzo niewygodnej dla nas prawdy i nie kradnie)
Ogladałem wczoraj póznym wieczorem Rozmowy Dnia w TVP3.Wystepowała bardzo kulturalna przedstawicielka PiS
i CHAM!!!!!!!!!!!!!!!!! poseł Szenfeld z PO.
Redaktor prowadzący wyraźnie trzymajacy stronę PO, nie kierował rozmową tak aby dać szansę wypowiedzi w porównywalnych odcinkach czasowych obu zaproszonym gościom.Nie wspomnę o chamskim podnoszeniu głosu i nazewnictwem Pana Szenfelda.
Ten Cham mało, że zajmował czas przeznaczony dla obu rozmówców bo nie dał posłance z PiS wypowiedzieć jej kwestii to jeszcze zachowywał sie jak klawisz wobec wieznia pozbawionego praw obywatelskich.
Tylko opanowanie i wysoka kultura Pani poseł z PiS (wzorcowe zachowanie polityka zaproszonego do telewizji)
spowodowała, ze nie wyłaczyłem odbiornika.
Panie Szenfeld jest pan najwiekszym chamem w PO, nawet Niesiałkowski panu do pięt nie siega w tej dziedzinie.
A redaktor prowadzący program, zreszta juz nie pierwszy raz powinien czem prędzej przejść do TVN-u za innymi stronniczymi "wybitnymi" redaktorami, ewentualnie powinien wspomóc pana Lisa w jego lisiej "obiektywnosci".Ja płacacy reguralnie abonament RTV nie życzę sobie oglądać pana wiecej!
Myślę, że po upływie roku od zaistnienia nowego porządku nalezałoby oczekiwać pwenych zmian w tej kwestii!
Dlaczego do dziś nie zatrudniono w TV takich ludzi o wysokiej kulturze osobistej i nienagannej moralnosci jak np.: Wojciecha Reszczyńskiego ? Czy nadal w TVP panują porządki Czarzastego wypuszczonej za kaucja z aresztu pani Jakubowskiej?
Brzydzę sie takim PO.I taka telewizją!
Nie znam aż tak dobrze Rokity aby jak wyzej "anty PiS" popierac własnie jego ale to co zrobił podczas ostatnich wyborów blizsze mi jest anizeli Donaldowe kumanie sie z byłymi PZPR-owcami(dyskwalifikacja).
Myslę jednak, że destrukcyjne działanie PRZESZKADZACZY w uzdrawiania Polski z brudów z pod znaku DONALDA w końcu zostanie rozszyfrowane przez społeczeństwo Polskie.
Drodzy Państwo!
Zadajcie sobie pytanie dlaczego PO i post PZPR-owska Lewica robi takie akcje propagandowe jak te ostatnie.
Czy np.:tzw. TIRÓWKI to nie KOBIETY, którym ich własciciele odebrali godność?
Dlaczego PO i post PZPR-owcy nie krzyczą, ze one przywozone do zarabiania na swoich WŁAŚCICIELI są NIEWOLNICAMI?????
Powszechnie przeciez wiadomo, ze ich WŁAŚCICIELE aby je "zmiękczyć" i uczynić maszynkami do wzbogacania tych ostatnich, gwałca je i zastraszają i często zabieraja paszporty.One "sa zmuszane do oddawania sie".
Panie Szenfeld, Tusk, Komorowski i Pani Jaruga-Nowacka, stańcie w obronie tych KOBIET!
Jest duzo KRZYWD ale wy ich NIE WIDZICIE, bo propagandowo nie są dla was tak nośne jak UKRECONA przez dobra pijarowską firme nowa AFERA - do obalenia RZADU.
Dzis Jan Pietrzak w felietonie w PR w programie 1 podsumował to co robicie-odsyłam do tego felietonu tych nielicznych jeszcze i naiwnie wierzacych zwolenników PO Donalda.
Odsyłam tam też głównych UKRĘCACZY ostatnich i poprzerdnich afer czyli GW.
Namawiam GW aby niezwłocznie podjeła kampanię na rzecz ratowania godnosci KOBIET, jakim są niewątpliwie kobiety NIEWOLNICE pracujace jako tzw. TIRÓWKI przy drogach calego kraju.

"A czy to Polskie naźwisko ?"-zapytałby sie jeden z lubianych powszechnie członków kabaretu ANI MRU MRU w swoim skeczu!!!!!
I to by było na tyle Panie Szenfeld.
Zdzich / 2006-12-09 23:18 / Bywalec forum
Miałem już nie komentować ale muszę Ci dać do zrozumienia jak chcesz być szanowany to szanuj innych i nie przekręcaj nazwisk. Pewnie ci chodzi o Adama Szejnfelda
Zdzich / 2006-12-09 23:05 / Bywalec forum
Nie wiem dlaczego masz tyle jadu, piszesz o chamskim zachowaniu jakiegoś pana Szenfeld. nie znanego z nazwiska posła PO. Przeczytaj jeszcze raz co napisałaś-eś i zastanów się ile jest w tej wypowiedzi chamstwa brzydkiego wychowania i nie zrozumienia sytuacji jak nas otacza. Nie będę więcej pisał bo nie zasługujesz na to, żeby to skomentować.
maa / 2006-12-10 21:59 / Tysiącznik na forum
Nie kamcie, Panowie trolli internetowych.
żarek / 83.24.157.* / 2006-12-09 19:46
Dziwne Tuska sposoby handlowania!
Ściąć głowy wicepremierów za poparcie budżetu.
Każdy kupiec kieruje się zdrową zasadą, kupić tanio ale to co dobre. Jeżeli złe to nie kupuje wcale.
Dobry budżet wymaga poparcia, zły jest nie do przyjęcia. Nie ma innych uwarunkowań.
CSpostrzegawczy / 83.31.148.* / 2006-12-10 01:17
PISowi tak bardzo nie zależy na uchwaleniu budżetu, bo zawsze może zgodnie z konstytucją rządzić z prowizorium - czyli miałby zarzadzić wybory za nic? Propozycja PO jest czystą propagandą.
żarek / 83.24.170.* / 2006-12-10 14:32
Podzielam pogląd CSpostrzegawczego, lecz należy dostrzegać też cwaniackie,że nie nazwę inaczej, dosadniej postępowanie (PO) tej zajadłej i zawziętej bazarowej przekupki.
karoh / 2006-12-10 01:13
Propzycja Tuska nie kończyła się budżecie. Mówsz A pwiedz B
Wapniak / 83.28.110.* / 2006-12-09 21:26
Zgoda, tylko nie w naszym Sejmie. Tam panują polskie zasady, a te już Pan powinien znać! Przykro mi.

Najnowsze wpisy