Forum Forum prawneCywilne

niedotrzymanie warunkow uslugi.

niedotrzymanie warunkow uslugi.

Buldas / 83.25.99.* / 2008-05-31 20:24
Witam.
Zaczne moze od histori.
Dnia 30 maja zamowielem serwer dedykowany w jednej z firm hostingujacych.
Dokonalem przelewu o godzinie 8:06 rano.
Utrzymywalem cal czas kontakt mailowy. jako iz na stronie firmy w regulaminie nie ma zadnych zapisow co do serwrerow dedykowanych (sa tylko do kont www) zadawalem pytania droga mailowa. poinformowano mnie iz serwer bedzie dostepny dla mnie w 24h po zaksiegowaniu przelewu.
O godzinie 21:08 dostalem maila z BOK tej ze firmy iz ksieguja wplate (troche dziwne no ale ok). poinformowano mnie rowniez mailem iz serwer bedzie dostepny dnia 31 maja pomiedzy 10 a 16.
Do godz 18 nie dostalem zadnego powiadomienia, wyslalem maila z prosba o podanie mi stanu zamowienia, nie otrzymalem odpowiedzi. Probowalem skontaktowac sie telefonicznie. Dzwoniac pod jeden podanych numerow uslyszalem w sluchawce "abonent ma wylaczony telefon.." (dzwonilem z komorki na stacjonarny). pod drugim podanym numerem (komorkowym) nikt nie odpowiadal i tak do teraz. Na stronie jest napisane iz biuro jest czynne 9-24 a BOK 24/h.

Pytania:
Jesli nie ma w regulaminie zapiskow co do serwerow dedykowanych czy informacja ktora dostalem mailem (24h od zaksiegowania wplaty) jest wiazaca?

Co moge zrobic w takiej sytuacji, gdy nie ma zadnego ma kontaku z firma a termin przez nich podany juz uplynal?

Czy moge odzyskac wplacone na ich konto pieniadze?(239pln), gdzy chcialbym sie przeniesc do innej firmy.

Dziekuje za pomoc.
pozdrawiam, Buldas
Maria Geier / 83.22.252.* / 2012-01-15 22:54
hYDRAULIK ZAKUPIL I ZAMONTOWAL MI PIEC CO z dmuchawa firmy Remonterm z Zielonej G.Piec ten zakupil w hurtowni dla hydraulikow w Krakowie.Piec od samego poczatku zial ogniem i ogromnie dymil zatykalf altowal caly piec przedluzke komina i komin.Do tego stopnia,ze kominiarze musieli rozkowac komin.Hydraulik jak zobaczyl co sie dzieje wogole nie odpowiadal na na moje telefony.Uciekl.Inspekcja Rzecznik sad to tylko fikcja.Ja codziennie czyszcze komin i piec.W Polsce nie ma kary na takich oszustow. o najgorsze,ze nie prowadzil dzialalnosci a wystawial rki.Nie wiem co dalej bo producent tez sie wypial przyslal dwoje mlodych ktorzy nie mieli zielonego pojecia.Jak po wlaczeniu do pradu wywalal korki jeden z nich wylamal uziemienie.W ub sezonie spalismy przy otwartych oknach przy 5 .Zwracalam sie do rozmaitych instytucji i fundacji bez echa.W tej chwili codziennie po 10 godz czyszcze piec i komin bonie wiem skad bierze sie masa twarda jak kamien pokrywajaca caly piec i zatykajaca komin.W tej chwili elektronika zepsuta i wytarl sie sztyft zamykajacy klape od pieca. Jestembezradna wszystkie instytucje inspekcje i rzecznicy to fikcja nawet policja polska odrzuca sprawe o zagrozenie zycia i mienia.20 lat bylam w RFN ale o takich sprawach nie slyszalam.Prosze mi doradzicco dalej mancia656@wp.pl

Najnowsze wpisy