Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Niemcy bedą mieli urząd ds. płac minimalnych

Niemcy bedą mieli urząd ds. płac minimalnych

Wyświetlaj:
aanita / 83.82.217.* / 2007-04-16 20:00
Pytanie do admina.Dlaczego wycieto z mojego postu informacje o tym co Bismarck powiedzial na temat wolnosci Polakow.Mianowicie-Dajcie Polakom wolnosc a sami sie wykoncza-.Czyzby powrot cenzury w jej najlepszym wydaniu? Tym razem nie pozdrawiam,przynajmniej admina.Anita
aanita / 83.82.217.* / 2007-04-16 19:41
No wlasnie,a moze jednak odwrotnie,nie wiem.Dopoki pracodawcy nie placom a pracownicy nie robiom,lub dopoki pracownicy nie robiom a pracodawcy nie placom...Kogo to obchodzi! Niech wszyscy najpierw pojdom do szkoly,czegos sie nauczom i potem pogadajom.Straszne to jest ,ze na takim niby powaznym forum,takie glupoty i takim jezykiem sie wypisuje.Witam i zegnam zarazem.
LENIN / 83.238.240.* / 2007-04-16 17:10
pracodawcy płacom! , a pracownicy chyba robiom?.
acomitam / 83.25.224.* / 2007-04-16 16:00
Kontrolować, kontrolować i jeszcze raz kontrolować. Powoływać urzędy d/s kontroli wszystkich i wszystkiego. Ale żeby kontolowanie było totalne, uchwalać totalne prawa, żeby żaden obywatel nie czuł się bezpiecznie. Oto plany na przyszłość eurosojuza. I pomyśleć, że my też w tym socjalistycznym g... tkwimy.
Bernard+ / 83.30.237.* / 2007-04-16 16:17
Z czy chciałbyś Ty i Twoi najbliżsi pracować za mniej niż minimum 636 złotych brutto miesięcznie i nie móc się nigdzie poskarzyć na to, że Twój pracodawca wykorzystuje w ten sposób swoją przewagę na rynku pracy bo w okolicy nie ma konkurencji płacowej?
aanita / 83.82.217.* / 2007-04-16 19:54
Nie chcialabym,to jasne.Ale pomysl o swoich kolegach.Jesli wszyscy odmowia,nie bedzie wyzysku.Inna sprawa gdzie takich kolegow znalezc.Mnie sie nie udalo,wiec od ponad szesciu lat mieszkam w normalnym kraju,normalnie zarabiam i do nikogo nie mam pretensji.Pozostala tylko ogromna tesknota za dziecmi,domem,rodzina...ale cos za cos.I im dluzej tu jestem i ,mimo,iz czesto jestem w Polsce,tym bardziej jestem rozgoryczona polskim wizerunkiem.Bismarck mial racje mowiac-.Toz to jedna wielka zenada.Ogladajcie czasami program Manna pt.Duze Dzieci.Ostatnio slyszalam jak 10-letni chlopiec na pytanie Wojtka o to jak widzi Polske za 10 lat,odpowiedzial,ze za 10 lat Polski nie bedzie.Nie wiem nawet czy pozdrawiac ale niech tam,pozdrawiam wszystkich,Anita

Najnowsze wpisy