Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Niemcy bez Polaków ani rusz

Niemcy bez Polaków ani rusz

Money.pl / 2006-08-08 09:05
Komentarze do wiadomości: Niemcy bez Polaków ani rusz.
Wyświetlaj:
LP / 83.135.144.* / 2006-08-13 10:24
Naświetlenie problemu wykorzystywania ludzi do pracy to jedna sprawa a wykazaniem się właściwą reakcją po przez pociągnięcia do ODPOWIEDZIALNOśCI / Pani minister PRACY I SPRAW SOCJALNYCH / za tworzenie się niewłaściwego stosunku prawnego do tworzenia FIRM WYZYSKIWACZY tworzących swoją POLITYKE PRACY PŁACY I SWIADCZEN SOCJALNYCH- to drugie.
Pwiedzmy sobie uczciwie : NIEWŁAśCIWA OSOBA NA TYM STANOWISKU TWORZY : JAKIE ELDORADO DLA JAKIE POLITYKI WYKORZYSTYWANIA PRZEZ KOGO?
GDZIE JEST ODPOWIEDZIALNOIść POLITYCZNA I SPOŁECZNA TEJ KONKRETNIE OSOBY I CAŁEGO URZąDU PAńSTWOWEGO TWORZęCY TAKI PORZąDEK NA DZIEń DZISIEJSZY? JAK DŁUGO MOżNA SIę GODZIć NA TOLEROWANIE LUDZI W MINISTERSTWACH KTźRZY WYKAZUJę Się BRAKIEM CZUCIA TEMATU -JAKO ODPOWIEDZIALNOśCI SPOŁECZNEJ W STOSUNKU DO PODATNIKA I OBYWATELA TEGO KRAJU !!!!
Jakie ma to przymnieść odczucia i zrozumienie co jak w Polsce funkcjonuje i dlaczego? Od kogo Polski Obywatel ma prawo oczekiwać jakiego stosunku prawnego tworzącego ochrone świadczeń socjalnych i prawa do pracy gwarantujących godziwe życie w tym kraju.
Kto niedorósł do czego? Czy Pani minister tworząca taki rozgardiasz prawny bez nadzoru i kontroli ?, Czy CWANIACY -uważający się za DOBRODZIEJCóW w "tworzeniu" szans rynku pracy?
Wiolka / 83.18.138.* / 2006-08-08 15:43
Może mi to ktoś mądry wyjaśnić????Rzucono klątwę na ten zasikany kraj?Tutaj nic nie idzie nic się nie da nie ma pracy i nie ma interesu i wogóle nic i blee i wszytskim tylko źle i zazdroszczą czegokolwiek
mf / 217.97.165.* / 2006-08-09 11:52
O jakim kraju piszesz? Ja mieszam w Polsce i od miesiąca nie mogę znaleźć chętnego do wymiany okna. 150 zł za dwie godziny pracy 2 osób. Wychodzi po 37 zł na godzinę. Nikt nie ma na to czasu, bo wszyscy mają terminy zarezerwowane z góry i pracują od rana do nocy.
obserwator / 83.20.231.* / 2006-08-08 09:05
Zal mi kobiet polskich bo to pracowite pszczołki i mrowki razem wziete, za dobra prace i serce sa oszukiwane, chca pomóc rodzinie ,bo modelowy chłop w domu nie potrafi zarobic na rodzinę a jak juz dostanie prace, to za więcej zje niz zarobi, to wszystko jest niuczesane, mam nadzieje, że nasze Panie bedą jeszcze szczęsliwe, zyczę im tego z całego serca, bo uroda polskich Pań znana jest na całym świecie.
tatko / 2006-08-08 14:37 / Tysiącznik na forum
Nazwijmy to ukłonem wobec naszych pań,ale nijak to się ma do wątku; "Niemcy bez Polaków ani rusz"...
Chodzi mi o wypowiedź "obserwatora".
Obserwator / 81.18.199.* / 2006-08-08 21:02
To nie jest wypowiedź Obserwatora. Jakiś gość podszywa się pod mój pseudo. Łatwo to sprawdzić porównując numer IP
herbst / 2006-08-08 21:12 / Bywalec forum
Obserwator sprawdz wszystkie wypowidzi i autoryzuj swoje...
j-23 / 212.14.49.* / 2006-08-08 10:50
Ale kupę głupot wypisałeś.
a / 195.238.245.* / 2006-08-08 11:22
..ale pierniczysz głupoty....zakładam że masz takiego modelowego chłopa w domu....albo sam nim jesteś....gratuluje pszczółko lub pszczółki....

Najnowsze wpisy