Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Niemcy zaostrzą swoją politykę wobec imigrantów?

Niemcy zaostrzą swoją politykę wobec imigrantów?

Wyświetlaj:
T. / 81.190.70.* / 2010-10-17 23:46
Ale 35 lat temu Turków i innych chętnych do brudnej roboty chętnie brali.
Teraz im się oczy otworzyły , jak populacja tychże wzrosła.
Podobnie jest we Francji .Same czarne.
Pilsener / 2010-10-17 21:01 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
W polityce imigracyjnej i antyimigracyjnej proponuję wzorować się na Australii. Nie może być tak, że do jakiegoś kraju zjeżdżają się nieroby i leserzy a z wdzięczności za socjal i z nudów przesiadują w jakiś kościołach czy meczetach a następnie samorealizują się w terrorystycznych bojówkach.

W efekcie w Niemczech czy Francji getta nierobów pękają w szwach, a polski informatyk musi żebrać o pracę i w końcu z wielkiej łaski trafia na zmywak. I może o to chodzi? Wpuszczamy tylko nierobów, by nie odbierali naszym miejsca pracy? Tylko do czego prowadzi taka polityka? Ale po nas choćby potop! Słuchajcie dalej polityków i popierajcie ich, to będziecie niedługo emigrantami we własnym kraju.
Radon / 2010-10-17 15:43
Jak Niemcy są tacy cwani to niech sobie teraz sami emigrują na greckie wyspy po uprzednim ich wykupieniu i będzie po sprawie, zobaczą wtedy jak to jest być zmuszonym do emigracji.
Niebawem nastąpi ekspansja Polaków na Niemcy po otwarciu rynku pracy i dopiero się zacznie wojna białych emigrantów z kolorowymi o to kto ma większe prawo do brania zasiłków, pracy i służenia na rzecz IV Rzeszy.
xls / 82.31.17.* / 2010-10-17 15:34
Najwyższ\y czas!! Niemcy są jednym z państw w EU o najwyższej liczbie Muzułmanów.. NIE DLA OBCEJ CYWILIZCJI ISLAMU W EUROPIE!! Popieram..
http://www.youtube.com/watch?v=sg72rIfLiuw
esu / 78.8.246.* / 2010-10-17 14:52
Ta mafia poza wkładaniem podatków do swoich kieszeni i praniem mózgów nic nie potrafi dobrze zrobić.
sceptyk / 2010-10-17 13:07 / Tysiącznik na forum
Czekam na ostry i stanowczy protest redaktora Michnika przeciwko narastającej w Niemczech fali rasizmu, ksenofobii i nietolerancji.
Czekam na stanowczą reakcję polskiego MSZ, z sankcjami ekonomicznymi wobec Niemiec włącznie.
Czekam na natychmiastowe wezwanie profesora Bartoszewskiego do bojkotu niemieckim firm towarów, inwestycji, grantów i stypendiów fundowanych tach szczodrze przez rząd Niemiec dla Polackenuntermensch.
Czekam!
Niemiecki nacjonalizm, faszym właśnie objawił swoje państwowe oblicze. Skończy się jak zwykle Drang nach Osten, zamachem w Glwicach i wizycie Schlezwig Holsteina w Gdańsku.
Redaktorze Michnik! Ratuj!
fsd / 82.12.96.* / 2010-10-17 13:01
hi merkel , wreszcie pojawiła się nadzieja na ocalenie Europy
sceptyk / 2010-10-17 13:11 / Tysiącznik na forum
Europy????
Misiu, pani Merkel ma Europę tam, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę! Dla niej liczą się tylko NIEMCY! Nawet hymn "Deutchland Deuchland uber Alles..." przywróciła.
To tylko polaczków za niemieckie tresuje się w walce z polskim rzekomym nacjonalizmem.
To Polaków przekonuje się do bezwarunkowej tolerancji dla wszystkiego co obce i zboczone.
Poczytaj misiu dowolny numer organu Michnika, obejrzyj dowolny program WSI24 albo posłuchaj multikulti TokFM.
zxc12 / 83.6.2.* / 2010-10-17 11:36
Muzułmanie również ale w swoim. Najazd obcych do obcego kraju to wojna bez karabinów. Jeśli społeczeństwo danego kraju wypracowało sobie zasady życia to nikt nie ma prawa tego ładu niszczyć. Muszą postępować ściśle według zasad kraju do którego przybyli jeśli to społeczeństwo chce ich przyjąć a jak nie to powrót do swojego to chyba oczywiste. To tak jakby gość w naszym domy narzucał nam swoje przyzwyczajenia i zasady. Kraj to nasz wspólny dom
esu / 78.8.246.* / 2010-10-17 14:48
Każdy ma prawo żyć jak chce i gdzie chce, o ile nie narusza wolności innych. Zakazy budowy meczetów są rasistowskie. My jako gospodarze mamy tylko prawo wpuszczać, albo nie wpuszczać do swego domu obcych. Jak ich już wpuściliśmy to po ptokach. Krótko mówiąc trzeba było myśleć przed szkodą, a nie po szkodzie.
mrówka123 / 83.28.98.* / 2010-10-17 09:01
czyżby powrót do faszyzmu? A kto będzie robił na starzejące się społeczeństwo niemieckie? Kto będzie budował ich dobrobyt? Sami Niemcy? buhahahaha
MG 40 / 85.222.21.* / 2010-10-17 09:13
Akurat kolorowi imigranci są ostatni do pracy a pierwsi do brania zasiłków. Opanowali do perfekcji wykorzystywanie państwa socjalnego bo to leży w ich naturze - zrobić czworo dzieci i żyć z zasiłków. Co więcej te dzieci urodzone już na Zachodzie też nie garną się do pracy. Tak więc na niemieckiego emeryta na pewno nie będzie robił potomek tureckiego imigranta.
sceptyk / 2010-10-17 10:58 / Tysiącznik na forum
Kolorowi tak.
Ale co się stanie, jak wyjadą Turcy, jugole i polacken?
Jednak ponieważ oni są BIALI, to folksdojczom mniej przeszkadza.
Tu chodzi o geny białego człowieka.
zxc12 / 83.6.2.* / 2010-10-17 12:34
Skąd ta twoja troska. Radzili sobie do tej pory. Mają drogi miasta czyste , ludzi szanujących sąsiadów. Może nie potrzebują brudu smrodu i bab w maskach? Czy ty chciałbyś wpuścić do swojego domu brudasa , złodzieja lub inna osobę której obecność ci nie odpowiada? Naród wypracował sobie wysoki standard życia daleki od standardu który wprowadzają niektórzy przybysze. Naród ma prawo wyprosić takiego gościa ze swojego domu jakim jest kraj.
sceptyk / 2010-10-17 13:14 / Tysiącznik na forum
Ludzi szanujących sąsiadów?????
Chyba nigdy w Niemczech nie byłeś.


Naród ma prawo wyprosić takiego gościa ze swojego domu
jakim jest kraj.


Wiesz, że to, co napisałeś podpada pod ustawę o mowie nienawiści i wzywaniu do nietolerancji na tle rasowym / narodowościowym? Wiesz, że to skrajny przypadek polskiej ksenofobii, z którą tak dzielnie walczy redaktor Michnik wraz ze swoim dzielnym PropagandaKommando?
zxc12 / 83.6.2.* / 2010-10-17 13:37
Byłem wielokrotnie w małych niemieckich miasteczkach nocując tam czasem. Nie mieszkałem tam ale ład i porządek łatwo zauważyć. Niemcy to naród specyficzny lubiący porządek i swoje zasady życia i poszanowania sąsiadów co do tego nie mam wątpliwości . W relacjach handlowych rzetelni itd. Mają dla wiele w mojej opinii wad między innymi brak tolerancji dla obcych jeśli nie potrafią się przystosować. Znam kilka osób które mieszkają w Niemczech od wielu lat. Myślę że zgodziliby się z moją opinią. Czy mają prawo żyć we własnym kraju według swoich zasad?
sceptyk / 2010-10-17 13:57 / Tysiącznik na forum
A czy POLACY maja prawo żyć
we własnym kraju według swoich zasad
?
zxc12 / 83.6.2.* / 2010-10-17 14:46
Mają prawo!
Musimy tylko nauczyć się słuchać kampanii wyborczych i wybrać naszych przedstawicieli a nie oszołomów i kolesiów
sceptyk / 2010-10-17 17:00 / Tysiącznik na forum
No a możesz powiedzieć o kogo ci konkretnie chodzi?
zxc12 / 83.6.2.* / 2010-10-17 17:56
Myślę że śmieci politycznych jest większość. Tzw zawodowych polityków mówiących to co słuchacz chce usłyszeć a nie to co naprawdę myśli i potrafi zrobić. Dziwi mnie że wybieramy naszych przedstawicieli z grona ludzi którzy nic w swoim życiu nie osiągnęli. Jak można powierzać zarządzanie państwem człowiekowi który jedyna pracą jaką się zhańbił to malowanie komina. Najpierw trzeba sprawdzić się w zarządzaniu swoją rodziną , firmą i dopiero państwem. Jakie osiągnięcia mają nasi politycy w realnym świecie w życiu prywatnym? Na eksperymentowanie nie miejsce w fotelu premiera czy ministra nie ma miejsca, tam potrzeba fachowca.
zxc12 / 83.6.2.* / 2010-10-17 13:40
Bełkot poprawiam przepraszam
Mają w mojej opinii wiele wad (ale dla mnie) między innymi brak tolerancji dla obcych jeśli ci nie potrafią się przystosować
madmad / 178.202.32.* / 2011-01-10 09:25
jest niedobrze ludzie z tymi muzulmanami ,najpierw zniszcza niemcy fracie holandie a potem wezma sie za polske za nasz kraj
,oto wlasnie im chodzi,zrobic panstwo muzulmanskie,dlatego rozmnarzaja sie jak kruliki

Najnowsze wpisy