Forum Forum prawneCywilne

niepłacenie abonamentu RTV

niepłacenie abonamentu RTV

adrianna malicka / 2012-05-28 09:22
Od kilku lat nie płacę abonamentu radiowo-telewizyjnego, wstyd się trochę przyznawać, ale nikt ze znajomych nie płacił i w pewnym momencie i ja przestałam, Teraz przyszło mi ze skarbóski upomnienie, żebym wpłaciła zeległą kwotę i straszą komornikiem. Spootkał się ktoś z was z takim pismem? czy naprawdę to ściągną czy tylko straszą na razie?
Wyświetlaj:
acta / 46.151.76.* / 2013-01-06 19:32
ja rok temu otrzymalem takie upomnienie i do tej pory nic :) czekam dalej , jak komornik sciągnie te pieniążki to trzeba będzie podać TVP SA do sądu o zwrot nienależnie wyłudzonych pieniędzy gdyż od kiedy jest to spółka cywilna muszą zawrzeć ze mną umowę . Wiem , że wielu znajomych nosi się z takim zamiarem ...
atrides / 83.5.63.* / 2012-09-03 20:51
Nie chcę płacić za TVP, bo jej nie oglądam. I nie chcę oglądać. Wprowadźmy także prasę publiczną. Fascynujące jest - jak w TVP INFO lobbująca prowadząca (redaktorka) mówi o bezstronności TV publicznej.

ABONAMENT TO DANINA - A NIBY MAMY DEMOKRACJĘ. ZAKODUJCIE TELEWIZJE I DAJCIE LUDZIOM ŻYĆ W TEJ POLSCE. KRETYNKA W PROGRAMIE TVP INFO O 20:00 DNIA 03.09.2012 MÓWI O BBC O NORWEGII O AUSTRII I O TYM ŻE MAJĄ TAKI SUPER ABONAMENT I TYLE PŁACĄ. ALE ZAROBKI W TVP SĄ PEWNIE TAKIE JAK W BBC TYLKO ŻE POLACY ZARABIAJĄ 15 RAZY MNIEJ NIŻ W NORWEGII.

PRECZ Z ABONAMENTEM TVP. TO CHYBA WOLNY KRAJ. ZAKODUJCIE TVP I DAJCIE SPOKÓJ. KTO CHCE NIECH PŁACI KTO NIE NIECH NIE PŁACI.
PanPan / 2012-05-28 12:36
też się zstanwiam, ja dostałem takie wezwanie do zapłaty w zeszłym tygodniu, to chyba z 5 lat mi naliczyli, nie wiem dlaczego akurat tylko z pięciu, bo wyszło w sumie trochę ponad 1000zł i też nie wiem co teraz robić
olcha 888 / 31.63.45.* / 2012-08-03 13:03
no i co wyszlo z tym abonamentem,bo ja mam identycznie odpisz prosze
olcha / 31.63.45.* / 2012-08-03 12:59
no i co wyszlo z tym abonamentem,bo ja mam identycznie odpisz prosze

Najnowsze wpisy