Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Niesiołowski: Czuma nie przestraszy się "buczenia"

Niesiołowski: Czuma nie przestraszy się "buczenia"

Wyświetlaj:
sb / 83.12.116.* / 2009-05-24 12:22
NIEROBIE CO TY TAM JESZCZE ROBISZ ,CHCIAŁBYM SPOTKAĆ SIĘ Z TOBĄ NIESIOŁOWSKI NA OTWARTEJ DEBACIE,CIEKAWE CZY TWOJE WYSZCZEKANIE PRZEGADA MNIE ,BO TE TWOJE GŁUPIE ARGUMENTY I PRZEMĄDRZAŁOŚĆ !!NIE JESTEM ZA ŻADNYM UGRUPOWANIEM W TEJ RZECZYWISTOŚĆ NA DZIŚ ,TOTALNA PRZEMIANA-ZMIANA JEST POTRZEBNA,ILE MOŻNA BY ZAOSZCZĘDZIĆ ,DOPUSZCZAJĄC DO WŁADZY (GŁĄBY)TYLKO WASZYCH DORADCÓW PRZECIEŻ WASZE GĘBY NIE SĄ TAM POTRZEBNA .
ottt / 2009-05-18 01:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
...daj sobie spokój. Nikt i tak ciebie nie słucha.
man13 / 2009-05-17 19:15 / Tysiącznik na forum
Dzisiaj PiSdzielcy nie stawili się na spotkania/debaty ze swymi przeciwnikami z PO i SLD.
PiSuariat podwija ogony i koncentruje się na elektoracia Rydzykowym?
ziom45 / 82.139.48.* / 2009-05-17 10:18
Czy jescze ktoś słucha tych starców?
gjflklughjkhy;g; / 83.17.81.* / 2009-05-16 16:00
buczec to tylko ty potrafisz ,kto ci dał tytul profesora ,chyba albo na pewno buczki PZPRowcy
jan-ru / 83.68.73.* / 2009-05-17 13:42
Ci sami co dawali wszystkim przed 1989 rokiem
dgfergeh / 83.11.118.* / 2009-05-16 12:43
Buczeli si którzy boją się tej reformy, bo godzi ona w niektóre grupy interesu. Niech lepiej sędziowie zobaczą jak ocenia ich społeczeństwo... Panie ministrze liczę że nie przestraszy się pan przeprowadzi tą reformę.
XXXXXLLLL / 85.25.151.* / 2009-05-16 15:31

Czuma to jest człowiek kryształowy i uczciwy. Znam go 40 lat, nie zrobił niczego co by było niemoralne. I dla mnie ujadanie na ministra Czumę kompromituje tylko tych co ujadają.

Ja też jestem kryształowo czysty ! Bo tak samo jak Czuma nie płacę rat pożyczki za dom, zaciągniętych kredytów konsumpcyjnych, i z zasady żadnych mandatów za wykroczenia drogowe.I nigdy tego nie zapłacę chociaż mam pieniądze.Bo ja jestem człowiekiem, kryształowo czystym !!!!!!!!!!!!!!!
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-05-16 10:29
I również mam nadzieję, że lewizna pomoże odrzucić ewentualne veto marksistowskiego konusa II co to jest prezydentem wszystkich rentowych cwaniaków, leni związkowych i całej rzeszy socjalnych obiboków.
Bo niejaki Mr. zerro, synalek znanego krynickiego pzpr-owca, tylko potrafił dukać swe słowa na konferencyjkach. Natomiast jedynym efektem jego rządów były sądy 24godzinne, które mają taką samą liczbę zwolenników co i przeciwników.
A na wpis do księgi wieczystej w większych miastach dalej czeka się po kilka miesięcy.
pan władek / 89.231.106.* / 2009-05-16 15:22
synek daruj sobie te epitety jak masz coś do napisania to pisz, a nie zachowuj się jak gówniarz, który zawsze na huśtawce musi krzyknąć a Wiesiek jest głupi. Chyba, że u was w PO to już normalnych nie ma.
ityle / 213.158.199.* / 2009-05-16 18:32
panie władku, mała kortekta, nie "u was w PO", tylko u was w SB. Toż to stary prowokator.
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-05-16 15:29
władek,
po pierwszy to nie jestem synek, przynajmniej dla ciebie.
Po drugie, czy u was w pisie jest normalne przypisywanie każdemu, kto ma odmienne zdanie niż konusy, przynależność do po? Mógłbyś czasami rozszerzyć swe wąskie horyzonty.
I po trzecie, nie mam zamiaru zmienić tego co pisze ku twemu zmartwieniu, bo niestety ale to nie są epitety a opis podejścia konusowatych do Polski. Niestety, czy ci się to podoba czy nie ale obecny prezydent jest dla mnie najgorszym prezydentem od czasów bieruta.
B. / 90.129.104.* / 2009-05-17 15:32
posłuchaj dobrej rady PrawdaKtóraBoli: jak cię ta twoja prawda tak boli to chłopino biegiem do lekarza "od głowy", nie męcz się biedaku, tobie już nie tylko pióro ale i zwoje mózgowe ten prawdziwy ból powykrzywiał, biegnij, jeszcze jest czas.
A kwach /wyższy bodaj o 1 cm/ to był dopiero prezydent - wszystkich meneli albo prezydent niechcem ale muszem vel za a nawet przeciw - tak długo kochał komuszków aż i oni go też pokochali /via skuteczne wspieranie lewej nogi/ Ot, Polska
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-05-17 16:37
Jesteś kolejnym osobnikiem na tym forum, który reprezentuje prostackie myślenie.
Czy myślisz, że ja tak jak ty sądzisz, nazywam kaczyńskich konusami ze względu na ich wzrost?
Czy sądzisz, że byłbym aż tak małostkowy?
Zacznij interpretować to w innych kategoriach niż tylko wielkości fizyczne.

Dziękuję za dobre rady ale sądzę, że kierując się swoją interpretacją przyczyny użycia określenia konus dla najgorszego prezydenta i premiera, sam jednak powinieneś skorzystać z porady lekarza.

Najnowsze wpisy