Forum Polityka, aktualnościKraj

Niesiołowski: Zaraz będzie głośno, że PO coś ludziom zabiera

Niesiołowski: Zaraz będzie głośno, że PO coś ludziom zabiera

Wyświetlaj:
wacław III / 83.7.250.* / 2010-07-15 07:58
Ein Tusk , Eine bande , eine deutsche Europe !!!!
POmieszało sie całkiem czcigodnemu dostojnemu Niesiołowskiemu.
..... weźmiemy się za emerytury, to pewnie postaramy się o dopuszczenie dłuższej pracy, tych którzy chcą.
Każdy dobrowolnie ...będzie musiał.. pracować do 70-ki a potem już cicha złota jesień zycia ? Nie , raczej eutanazja .
acomitam / 83.25.33.* / 2010-07-07 11:06
No tak! Poseł Niesiołowski może już spać spokojnie. Archiwa IPN zostaną zamknięte i wstydliwe zakątki w życiorysach pozostaną tajemnicą po wsze czasy.
ludzie trzymajcie mnie bo jak palnę... / 83.31.8.* / 2010-07-07 02:01
To jest facet specjalnej troski. Jemu nie można dawać chleba sfermentowanego.
ludzie jednoczcie się / 83.31.8.* / 2010-07-07 01:53
Ludzie nie ufajcie Tuskowi. To najgorsze co możecie zrobić. On puszcza zasłonę dymną pod hasłem "zgoda byduje" i układa plany jak wykończyć opozycję. Trzyma tylko z Dukaczewskim i innymi nierobami, agenturą więźniami, leniami, kłamcami lustracyjnymi, PZPRowcami itd... Czy wy jesteście Polakami? Czy macie honor? Macie Ojca i Matkę? To jednoczcie się przeciwko Tuskowi. Komorowskiego możecie zostawić. On może nikomu nie zaszkodzi. Ale Słońce Peru jest chore. Jego trzeba leczyć razem z nekrofilami i paligłupami, a najpierw odebrać władzę, zanim wsystkich pogrążą i zanim podpalą Polskę. Gdzie będziemy żyć? W Irlandii?
know who your mates are! / 82.47.204.* / 2010-07-07 01:18
50% zniżki dla studentów za 1,5 roku, do tego czasu kiełbasa będzie juz nieswieża
Piłsud / 77.113.171.* / 2010-07-06 22:16
Żal mi tego człowieka, Niesiołowski ma już swoje lata, a ma przez Donka przydzieloną taką obrzydliwą rolę do odgrywania, a do tego musi pluć na swoich dawnych kolegów. Ciekawe co będzie z Panem Marszkałkiem, gdy Platforma w końcu zostanie zatopiona, czy wówczas będzie mówił, że Donek go do tego zmuszał... Ale tak to już jest, skoro nowy Marszałek lubi grać w jednorękiego bandytę, to jego zastępca przynamniej może sobie zatęsknić za przyjemnościami "jednorękiego", więc w desperacji będzie teraz tym większe defetyzmy rozsiewał.
jot-24 / 178.183.224.* / 2010-07-06 21:51
głośno jest dopiero wtedy , kiedy szczeka niejaki Niesiołowski.
Mało mu tvn-u , chce splugawić jeszcze tv-publiczną?
Jarson / 78.88.90.* / 2010-07-06 21:30
nie mam ochoty patrzec na tego Pana w tym portalu.
STN / 79.189.96.* / 2010-07-06 20:27
A co dała ,bo nic mi o tym nie wiadomo
niewierzący ateusz / 83.5.61.* / 2010-07-06 19:44
"Remigiusz Muś, technik pokładowy Jaka 40, który wylądował 10 kwietnia w Smoleńsku, potwierdził w rozmowie z TVN24, że kontroler z wieży w Smoleńsku zalecił załodze prezydenckiego Tupolewa zejście do wysokości 50 m."

dedykuję cytat wszystkim peowskim aktywistom wypisującym na forach za palikotem jakoby to lech kaczyńska ponosił winę za katastrofę
niewierzący ateusz / 83.5.61.* / 2010-07-06 20:08
zwolennicy platformy, dwóch członków załogi jaka -por. Wosztyla i technik Muś twierdzą to samo, a edmunt klich NASZ przedstawiciel przy rosyjskiej komisji śledczej DEMENTUJE , bo według klicha "Żadne dokumenty na to nie wskazują" , klich czytał rozmowę z technikiem i ON się pyta czemu to ma służyć, tylko czekam na pytane kto za tym stoi

zwolennicy PO ja was pytam czy was to to naprawdę nie rusza? naprawdę zwisa wam to kalafiorem?

pytam retorycznie znaczy nie oczekuję odpowiedzi,

a zwłaszcza nie oczekuję od POwiedzi od jlibera klepiącego dzień w dzień od rana do wieczora po sto wpisów na moneyowym forumie
fferskelzk / 24.114.255.* / 2010-07-06 20:03
a ciemny narod nadal nie jest w stanie wyciagnac wnioskow... Wybrali sobie Komucha Komorowskiego na prezydanta - brawo ! witamy w latach PRLu .... juz nie dlugo dogonimy Grecje ! - takie prostaki i chamidla jak np. Niesiolowski zdobywaja sobie autorytet wsrod niektorych wydawnictw (takze serwisow internetowych ) w tym money.pl.... coz jak to Mao stwierdzil - wazne by narod trzymac w oglupieniu, wtedy mozna spokojnie rzadzic lub go okradac jak ma to miejsce w przypadku PO ....
b-m / 87.205.73.* / 2010-07-06 22:36
Komuchem to jest J.Kaczyński ,z pochodzenia i z poglądów.Poczytaj sobie chociaż jego życiorys w Wikipedii,wystarczy.
Kto glorifikował Gierka przed paroma dniami?
A propos okradania ,może mi wytłumaczysz historie spółki Telegraf ?
Jak mozna byłó w tamtych czasach tak szybko zwielokrotnić kapitał?
Uczciwie?
Też założyłam spółke w 1986 roku i dorobiłam się jedynie odcisków na rękach i siwych włosów a twierdzę, że na biznesie znam się lepiej niż facet, który do niedawna nie miał konta bankowego...
Ale zgodnie z zasadą ,że pierwszy milion trzeba ukraść,to i Telegraf miał mozliwości..
Więc mi tu nie wygłaszaj tekstów o okradani przez PO,bo okrada:"głupi naród",z duszy i rozumu prezes PIS-u i jego poplecznicy.
ludzie trzymajcie mnie bo jak palnę... / 83.31.8.* / 2010-07-07 01:58
Ty bisnesłuuumen? Weź psychotropy i wal do wyra bo nie pośpisz.
na / 83.5.61.* / 2010-07-06 20:46
„nie wierzę w informacje nie zdementowane”

kto to powiedzłał ? czy pan edmund to wie? czy wzorem hrabiego elekta musiałby sprawdzać w wiki ?
dgen / 2010-07-06 18:28 / Tysiącznik na forum
pisałem już o tym zaraz po wyborach , ale powtórzę:

PO jest na etapie gorączkowego poszukiwania nowego "hamulcowego",
kaczyński nie żyje, teraz pora na PSL (pierwsza część wypowiedzi niesiołowskiego, na razie delikatna sugestia), a potem na "zbyt niezależnego" belkę
maria 142 / 91.189.223.* / 2010-07-06 17:28
Jakie zabieranie przecież Komorowski obiecał wszystkim podwyżki a poza tym jesteśmy zieloną wyspą,krainą szczęśliwości jedyną w Europie,gdzie tam Niemcy Wielka Brytania ludzie stamtąd tłumnie emigrują do Irlandii Tuska.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy