Forum Forum dla firmZakładanie firmy

nietypowa działalność

nietypowa działalność

soroz30 / 83.6.4.* / 2008-01-07 21:46
Witam!

Mam bardzo nietypowe pytanie. Otóż działam w branży bukmacherskiej dokładnie na kilku forach podaje swoje typy wraz z analizami. Mam zamiar otworzyć stronę internetową z płatnym dostępem do moich typów. Takich stron działa w internecie trochę z tego co wiem w Anglii są one napewno rejestrowane normalnie np.: www.sports-investor.net . Czy da radę zarejestrować coś takiego w Polsce i co najważniejsze jak, jaka to działalność i jak odprowadzać z tego podatki. Jak widać na stronie którą załączyłem z takiej strony korzysta się w taki sposób, że otwiera się konto z loginem i hasłem, typy otrzymuje się na email albo można się zalogować i je zobaczyć i co najważniejsze klienci to nie z Polski tylko jacyś Skandynawowie, Brytyjczycy itd. (strona byłaby anglojęzyczna, gdyż w Polsce nie ma dużego popytu na to) dokonujący płatności poprzez portfele internetowe jak Moneybookers i PayPal (praktycznie tylko w ten sposób da się przyjąć pieniądze). Czy jest możliwość zarejestrowania takiej działalności? Nie ma to nic wspólnego z samym przyjmowaniem zakładów czy reklamowaniem firm hazardowych poprostu chodzi o typy.

Najnowsze wpisy