Forum Forum finansoweInne

Nieuczciwy ubezpieczyciel

Nieuczciwy ubezpieczyciel

kinto / 2012-10-26 00:19
Oszukali mnie – bo inaczej nie sposób tego nazwać. Znana firma ubezpieczeniowa ”namówiła” mnie na program inwestycyjny, na który muszę każdego roku płacić, bo jeśli nie zapłacę, to nic mi nie wypłacą... Nie mam zamiaru im nadal płacić, a nie mam pomysłu co robić! Na youtube natrafiłem na filmik http://www.youtube.com/watch?v=q9VPw9heJy0, który zachęca do przyłączenia się do pozwu zbiorowego na stronie www.oddajciemojepieniadze.pl . Na forum prawnym usłyszałem, że pozwy zbiorowe mają znacznie większą szansę w sądzie aniżeli pojedyncze wnioski, to prawda? Jeśli ktoś z czytających też czuje się okradziony, to namawiam aby również złożył taki wniosek, razem mamy spore szanse.
Wyświetlaj:
alis4444 / 37.47.28.* / 2018-03-24 22:27
Ja niestety też należę do grona oszukanych przez nieuczciwych ubezpieczycieli!!! Z tym, że mi na szczęście udało się odzyskać należne mi pieniądze. To nieprawda, że sprawa w sądzie nic nie daje – daje, ale trzeba powierzyć ją profesjonalistom.
solinos / 94.254.165.* / 2018-03-25 22:11
hmmm… mówisz pewnie o jakiejś kancelarii prawnej, tak?
alis4444 / 37.47.28.* / 2018-03-25 22:44
Tak, dokładnie. Konkretnie poratował mnie pan pracujący w kancelarii Partner. Bardzo polecam! 
czysta łza / 2012-10-26 12:42 / Bywalec forum
ale jeśli podpisałeś no to ciężko chyba mówić o tym że Cię oszukali, pzrecież świadomie to zrobiłeś, a to ze ejsteś bardziej podatny na wciskanie kitu no to już inna sprawa

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: