Forum Polityka, aktualnościKraj

"Nieważne, kogo się skreśli". Ważne, żeby zagłosować

"Nieważne, kogo się skreśli". Ważne, żeby zagłosować

Wyświetlaj:
felek 425 / 95.51.6.* / 2014-05-22 13:35
zagłosuję ale NIGDY na homofoba JKM,wszystkie kobiety które znam też nie będą głosowały na tegoż dziwaka,chce koniecznie nas na siłę już całkowicie uzależnić od KK,i wprowadzić do Polski
taki katolicki "szariat" dlatego mówmy NIE dla takich radykałów co to kobiety uważa za zło
wolny elektorat / 5.173.180.* / 2014-05-21 18:13
Po raz kolejny mamy możliwość wyboru tych, którzy nie spełnią swoich obietnic wyborczych. Cudownie. Premier obiecał 3x15, więc ja obiecuję, że zagłosuję.
Elmo590 / 217.76.115.* / 2014-05-21 14:01
Posłuchałem Pana Premiera i wraz z całą rodziną idziemy głosować na JKM. Dziękuję za dobrą radę, a Pana Panie Premierze czeka Trybunał Stanu.
debos / 95.49.91.* / 2014-05-21 14:36
I jak ten biedaczysko ma się kontaktować z ludem jeśli ten lud nawet nie rozumie co on do niego mówi. Mimo, że premier stara się swoje przesłanie przekazywać w najbardziej jak tylko potrafi prostej formie. Jak by tego mało lud straszy premiera ni z gruszki ni z pietruszki, nie wiadomo za co Trybunałem Stanu.
to tyle / 79.186.65.* / 2014-05-21 17:27
Stara komunistyczna teoria że ideologia jest wspaniała tylko lud nie dorósł.I dobrze że nie dorósł do komunizmu bo byłaby tragedia.Gdyby wszyscy byli tacy jak Tusk czy Palikot to wszystko by się rozsypało bardzo szybko.
sisley / 213.77.28.* / 2014-05-21 15:34
Jezeli nie jest ważne na kogo to dlaczego na bilbordach namawia na PO. Nie ma szacunku dla ludzi-do których kieruje przekaz- to odbiorcy maja go dzieś. Kłamie jak zwykle, i nie w prostej ale prostackiej formie.
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2014-05-21 14:43
miał siedem lat żeby się nauczyć kontaktować z ludem jak to określasz,teraz niech mnie cmoknie
debos / 95.49.91.* / 2014-05-21 15:11

miał siedem lat żeby się nauczyć kontaktować z ludem

I dobrze ten czas wykorzystał. Ale premierowi, człowiekowi o potencjale intelektualnym Tuska nie wypada ale też nigdy sobie nie pozwoli aby zejść poniżej minimum.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
sisley / 213.77.28.* / 2014-05-21 15:39
Ty trzymaj się faktów a nie paplaj. Nie rób konkurencji Tuskowi.
QQryku / 94.42.189.* / 2014-05-21 13:28
nic nie znaczymy jesteśmy w korytarzach unijnych nie przy stole.
debos / 95.49.91.* / 2014-05-21 14:39

nic nie znaczymy jesteśmy w korytarzach unijnych nie przy stole.

Jesteś słaby i zakompleksiony oraz masz bardzo niską samoocenę. I dlatego tak myślisz. Tylko nie rozciągaj tego na wszystkich i na cały kraj.
wyborca_2014 / 89.70.11.* / 2014-05-21 11:32
Ważne, kogo się skreśli, bo w końcu będą nas reprezentować ci z największą liczbą głosów (oczywiście zaraz nie braknie wypowiedzi o fałszowaniu wyników - z tym najlepiej do lekarza) natomiast doskonale rozumiem intencje autora. Ważne, aby w pewien sposób wziąć na siebie odpowiedzialność, bo jeśli:
- wygra "moja" opcja, to mogę być z tego dumny i zadowolony, że sprawy pójdą w takim kierunku, jakim chcę - ALE JESTEM ZA TO WSPÓŁODPOWIEDZIALNY, przecież głosowałem na NICH
- "moja" opcja przegra, to mam moralne prawo do krytyki, bo głosowałem na MOICH a nie na NICH i uważam, że zwycięscy przeciwnicy będą źle mnie reprezentować.
Natomiast jeśli nie głosowałem, to NIE MAM PRAWA ANI POPIERAĆ, ANI KRYTYKOWAĆ zwycięzców, bo nie skorzystałem z podstawowego prawa obywatelskiego, nie zrobiłem nic, co miało by wpływ na wynik wyborów. Tylko siedzę na kanapie i szczekam na wszystkich i na wszystko.
Natomiast nic nie zwalnia z myślenia i dokonywania ŚWIADOMEGO wyboru - w końcu krzyżyk przy nazwisku oznacza jedno: CHCĘ, ŻEBY TA OSOBA MNIE REPREZENTOWAŁA, przedstawiała moje poglądy i uważam, że jej działania na forum europejskim mogą przynieść mnie (mojej rodzinie, gminie, państwu)ewidentne korzyści zarówno już teraz, jak i w przyszłości.
QQryku / 94.42.189.* / 2014-05-21 13:30
Polacy będą grilować a później jak wróca będą narzekać.
debos / 95.49.91.* / 2014-05-21 11:55

Ważne, kogo się skreśli

No ważne ale z drugiej strony znaczna część naszego ludu kieruje się emocjami a nie rozumem. (przeczytaj komentarz ~wawa12p zamieszczony poniżej o godź 10,41 a zrozumiesz z jakim dramatem mamy do czynienia ). A w związku z tym ich wybór nie ma nic wspólnego z ich własnym interesem czy interesem, dobrem naszego kraju. Premier apeluje o wzięcie udziału w głosowaniu bo frekwencja powoduje, że nie dostaną się ci na których zagłosuje grono najbliższych znajomych i najbliższa rodzina a może i ci którzy nie chcą jechać do Brukseli aby budować a po to żeby niszczyć.
gniady / 83.31.210.* / 2014-05-21 10:53
Tusk- ile jest warta w euro tzw. reputacja?
A moze jest nic nie wartym opakowaniem?
taki tam / 213.227.95.* / 2014-05-21 10:24
Głupsze zdanie niż to, które wygłosił [...] naprawdę trudno wymyślić, chyba że chciał przez to powiedzieć: "nieważne jak zagłosujecie i tak my liczymy głosy".

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
debos / 95.49.91.* / 2014-05-21 10:31

chyba że chciał przez to powiedzieć: "nieważne jak zagłosujecie i tak my liczymy głosy".

On chciał powiedzieć, to znaczy nie chciał bo gdyby chciał to by powiedział, ale chodziło mu o to że im wyższa frekwencja tym wybór mniej przypadkowy. Za trudne dla Ciebie?
taki tam / 213.227.93.* / 2014-05-21 11:47
A co w tym trudnego? Raczej za głupie, a skoro Ty uważasz, że jest inaczej, to przy głosowaniu zamknij oczy i postaw krzyżyk byle gdzie. Obiecujesz? Przecież Premier rzekł: "Nieważne, kogo się skreśli", nieprawdaż?
debos / 95.49.91.* / 2014-05-21 12:10

Przecież Premier rzekł: "Nieważne, kogo się skreśli", nieprawdaż?

Przecież premier nie mówi tego do mnie. Tak samo jak nie mnie obiecywał cuda czy takie tam. On to mówi do specjalnej kategorii Polaków.
taki tam / 213.227.95.* / 2014-05-21 12:49
Ciekawe rzeczy piszesz. Jaka to ta specjalna kategoria?
debos / 95.49.91.* / 2014-05-21 14:52

Jaka to ta specjalna kategoria?

Nie udawaj Greka.
zosiia / 213.25.143.* / 2014-05-21 10:07
A przy referendum za lub przeciw H.G.W. w Warszawie, Premier namawiał aby nie iść do wyboru... Skąd teraz zmiana w podejściu?
debos / 95.49.91.* / 2014-05-21 10:28

A przy referendum za lub przeciw H.G.W. w Warszawie, Premier namawiał aby nie iść do wyboru...

Nie namawiał bo to nie było w interesie mojej kochanej Warszawy aby odwołać p. prezydent. [...]
Niepotrzebnie nie będąc Warszawianką poruszasz sprawę która Ciebie nie powinna obchodzić. Ja Warszawiak z krwi i kości miałbym iść do jakiegoś spędu zorganizowanego przez jakąś zgraję po to aby robić frekwencję i przyczynić się do odwołania najlepszej pani prezydent która w czasie swojej kadencji współuczestniczyła w bezprzykładnym rozwoju miasta? Co Ci chodzi po głowie aby mieszać się sprawy [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
debos / 95.49.91.* / 2014-05-21 09:54
Wy idźcie ludzie na wybory i głosujcie na tych którzy są proeuropejscy, sprawni intelektualnie, z którymi, ze względu na posiadane kompetencje będą się w parlamencie europejskim liczyć. Więc nie pyskaczy, nie tych którzy uważają, że Polsce bez zintegrowania, silniejszego powiązania z Unią będzie lepiej. Bo nie będzie. W/g prostej zasady. To biedak na kontaktach z bogatymi zyskuje najwięcej a nie bogaty. Nie emocje tu są potrzebne a zdrowy rozsądek w myśleniu o interesie Polski.
@@@ / 89.68.179.* / 2014-05-21 12:43

sprawni intelektualnie

Ciebie debos vel deba vel wojens ten wymog wyklucza.
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2014-05-21 11:07
“Zielona wyspa” –głosuj na rudo-czerwonych nieudaczników-szkodników;-))

“Z badań wynika , że rośnie liczba osób mających problemy finansowe. “Odsetek gospodarstw domowych, które przyznają, że mają problemy finansowe rośnie nieprzerwanie od 5 lat – od 44 proc. w 2008, 47 proc. w 2010, 51 proc. w 2013, aż do 77 proc. w 2014 roku” – napisano”.
waw12p / 81.210.106.* / 2014-05-21 10:41

głosujcie na tych którzy są proeuropejscy

Ma Pan całkowicie rację,głosowanie na partie Palikota,Tuska czy Millera jest wyborem dla idiotów.Tusk mający w Europie opinię populistycznego błazna nie dokona przecież niczego sensownego poprzez działania swoich popleczników.Trzeba dążyć żeby była w PE jak największa reprezentacja proeuropejaka której PRL-owski Tusk i SB-cki Palikot są zaprzeczeniem.
debos / 95.49.91.* / 2014-05-21 11:40
Po przeczytaniu tego komentarza mam wątpliwości czy nie lepiej by było aby niektórzy zostali jednak w domu.
waw12p / 81.210.106.* / 2014-05-21 13:19
Ma Pan rację że zwolennicy Palikota czy Tuska powinni zostać w domu.Z ideologią rodem z przaśnego PRL-u nie pasują zupełnie do PE. Z drugiej strony demokracja na tym polega że daje głos nawet tym którzy zupełnie nie pasują do jej standardów.
@@@ / 89.68.179.* / 2014-05-21 12:41
Czytajac twoje teksty zastanawiam sie czy nie powinno sie wprowadzic niektorym zakazu korzystania z Internetu.
tiaa / 194.99.117.* / 2014-05-21 13:31
tak nawiasem, niektórzy to w ogóle powinni dostawać jakieś bany za pisanie kłamstw, nie uważasz?
Proste przykłady, jak to większość stałych bywalców tego forum, udzielających się co dziennie wierzyło (ba! Wierzyło, było pewne!) jak to marynarze z Meksyku zasłużyli sobie na lanie od polskich kiboli. Po wyjaśnieniu sprawy gdy okazało się, że oczywiście nie mieli racji nikt już się nie wypowiadał w tych wątkach. Naturalnie te osoby wypowiadają się dalej, mając się za znawców w każdym temacie. Ale ich wiarygodność (jak ktoś dobrze śledzi forum) jest znana
@@@ / 89.68.179.* / 2014-05-21 14:40

Po wyjaśnieniu sprawy gdy okazało się, że oczywiście nie mieli racji nikt

Dla ciebie oczywiste a dla wielu niebardzo.
Dla ciebie zapewne oczywista jest niewinnosc Sawickiej.
tiaa / 194.99.117.* / 2014-05-21 15:07
a czy ja coś piszę o Sawickiej? Co? niewygodny temat poruszyłem, że trzeba jakoś się z niego wywinąć? I co ma Sawicka do kłamstw jakie piszą stali bywalcy tego forum?
Poza tym jak dla kogoś jest coś nie oczywiste to się nie wypowiada w taki sposób jakby było to dla niego oczywiste. Jak ktoś ma prezentować zasadę "nie znam się, to wypowiem się" to znaczy że z tym kimś jest coś nie tak
@@@ / 89.68.179.* / 2014-05-21 18:38

Sawicka do kłamstw jakie piszą stali bywalcy tego forum?

Ano Sawicka moze niewiele ale sad ktory ja uniewinnil bardzo duzo.
Ty sie wlasnie powolujesz na wyrok sadu co do ktorego mozna miec takie same watpliwosci jak do tego uniewinniajacego Sawicka.

Myslalem ze zrozumiesz bez lopatologicznego tlumaczenia ale widze ze to bylo za trudne.
tiaa / 95.160.43.* / 2014-05-21 20:34
a czytałeś zeznania świadków i kiboli? To też jest jakimś wymysłem? Może dla ciebie to że nikt nie widział jakoby, któryś z Meksykanów napastował Polkę to słabe dowody? A gdzie się ukryła ta kobieta niby napastowana, że jej nikt nie widział (nawet kibole zeznawali, że tylko słyszeli, że ktoś rzucił hasło o napastwaniu - a nikt nie widział i żadna kobieta się do tego jakoś nie przyznała)? Co, może widziałeś kilkunastosekundowy filmik jak Polka podniosła bodajże butelkę, która wypadła Meksykanowi i na tej podstawie uważasz że była napastowana?
Bądź mężczyzną z honorem i powiedz, że się myliłeś w tej sprawie zamiast brnąć dalej w tym samy kierunku.

A co do Sawickiej to tutaj raczej chodziło o sposób wykonania takiej akcji, specem od prawa nie jestem, ale choćby w amerykańskich filmach jest tak, że nie liczą się dowody zebrane nielegalnie.

Ale proszę się odnieś się do Marynarzy żeby nie rozmywać tematu
@@@ / 89.68.179.* / 2014-05-22 01:03

Ale proszę się odnieś się do Marynarzy żeby nie rozmywać tematu

Do czego mam sie odniesc?
Ani ja ani Ty nie znamy akt sprawy.
Wiemy tylko co podaly media a te byly w opisie jednostronne.
Do sadow i prokuratory nie mam za grosz zaufania i nie tylko na podstawie opisow medialnych ale i wlasnego doswiadczenia.

Sawicka jest wspanialym przykladem zpsienia naszego sadownictwa i prokuratory.
Sawicka uniewinnili bo zlamane zostalo prawo ktorego w Polsce nie ma a Brunona K, sadza zawziecie chociaz w jego sprawie ABW dzialalo w taki sam sposob albo jeszcze gorzej niz CBA w sprawie Sawickiej.
tiaa / 194.99.117.* / 2014-05-22 07:41
jeszcze dopytam, nie wierzysz mediom wybiórczo (tak jak ci pasuje) czy we wszystkich informacjach? Bo jak we wszystkich to po co wchodzisz na tę stronę, a jak wybiórczo to...no cóż...

A co do marynarzy, to powiedz dlaczego ktoś miałby tutaj coś ukrywać. A jeśli tak, to w jaki sposób? Sądzisz, że wszyscy świadkowie zapadli się pod ziemie i nikt nie puścił pary z ust - co do twoim zdaniem właściwej wersji zdarzeń. Jak media podały zeznania świadków i kiboli, to nikt z nich nie wypowiedział się na temat innej wersji zdarzeń? Zdumiewająca cisza!
Kto i dlaczego zatem zapłacił wszystkim świadkom za takie zeznania a nie inne?
Podsumowując w tej sprawie nie ma żadnych wątpliwości.
tiaa / 95.160.43.* / 2014-05-22 06:58

Do czego mam sie odniesc?
Ani ja ani Ty nie znamy akt sprawy.
Wiemy tylko co podaly media a te byly w opisie jednostronne.

czyli co wypowiedzi świadków to mistyfikcja? Każda informacja mediów w tej sprawie to kłamstwo? To skoro aż tak powściągliwie podchodzisz do tego to równie dobrze powinieneś tak podchodzić do każdej innej informacji. Bez przesady. Dlaczego w tej sprawie media i sądy miałyby kłamać?
@@@ / 89.68.179.* / 2014-05-22 12:57

Dlaczego w tej sprawie media i sądy miałyby kłamać?

Czy Ty na prawde jestes tak naiwny?
Przeciez milosciwie nam panujacy klamczuch Tusk wypowiedzal wojne kibicom/kibolom.
Wszystkie urzedy maja za zadanie udowodnic ze kibice/kibole to najwieksze zagrozenie dla Polski od IIWS.
Prokuratura i sady robia wszystko aby sie wladzy przypodobac.
tiaa / 194.99.117.* / 2014-05-22 13:22
widziałeś nagranie z monitoringu umieszczone w sieci? Widać tam napastowanie kobiety? Czy kiboli atakujących Meksykanów? To może też mistyfikacja?
@@@ / 89.68.179.* / 2014-05-23 13:39

widziałeś nagranie z monitoringu umieszczone w sieci?

A ty widziales je w calosci czy tylko to co policja chciala zebys zobaczyl?

Tak na marginesie.
Rozmawiamy o tym czy mozna wierzyc mediom w to co publikuja i tutaj na tym forum mam najlepszy przyklad ze nie mozna im wierzyc.
Pomimo ze nie lamiemy regulaminu swoimi wypowiedziami to jednak caly czas cenzor tego forum ingeruje w przekaz jaki sie pojawia w wyniku tej dyskusji.
Jesli nadal wierzysz mediom to chyba najwyzszy czas zrewidowac ten poglad.
tiaa / 194.99.117.* / 2014-05-22 13:18
z kibolami trzeba ostro.
Ciągle nie potrafisz odpowiedzieć jak taka mistyfikacja miałaby wyglądać. Przekupieni sędziowie, prokuratorzy, świadkowie, kibole - kto jeszcze? I całkowita cisza jeśli chodzi o inna wersję zdarzeń. Masz jakąś obsesje i tyle. To jakiś matrix żeby w takiej sprawie przekupić/zastraszyć (skutecznie) pewnie setki osób.
Gdzie jest kobieta niby napastowana? Też została przekupiona i wyparowała?
Wcześniej myślałem, że po prostu nie chcesz przyznać się do błędu, ale teraz widzę że to jednak choroba.

I odpwiedz czy faktycznie wybiórczo przyjmujesz do wiadomości informacje z mediów? Bo jak usłyszysz coś o matactwach PO to pewnie dla ciebie jest to święta prawda, ale jakby dotyczyło to kogoś innego to pewnie wtedy wypowiedziałbyś się że media kłamią?
@@@ / 89.68.179.* / 2014-05-22 18:11

Masz jakąś obsesje i tyle

Jak narazie ja widze ta obsesje u ciebie bo rozpisujesz sie na ten temat w watku zupelnie z tym nie zwiazanym.
Masz jakas fobie na tym punkcie?
waw12p / 81.210.106.* / 2014-05-21 09:05
Idiotyczna diagnoza.Przecież gdyby ludzie zagłosowali na skrajnie antyeuropejskiego i pro Kremlowskiego Palikota to byłby wstyd dla Polski.To już lepiej wybrać inne partie postkomunistyczne jak PO czy SLD chociaż chwały to też nie przyniesie.
Matrix ruled / 159.205.141.* / 2014-05-21 06:41
Kółko i krzyżyk podobnie generuje zwycięzcę.Cenne przypomnienie pierwszego "wolnego głosowania" którego wynik niespecjalnie interesował rzeczywistych władców.

Najnowsze wpisy