Forum Forum finansoweBanki

Nieważny paszport a konto bankowe.

Nieważny paszport a konto bankowe.

cami / 77.242.225.* / 2008-05-18 19:52
Założyłem konto w Inteligo korzystając z mojego paszportu, jednak po podpisaniu umowy zauważyłem że przed miesiącem upłynęła jego ważność. Czy przez to mogą mi zablokować konto? Nie wyrabiałem jeszcze nowego paszportu, więc wydaje mi się że paszport jako dokument tożsamości (a o to chyba przede wszystkim chodzi zakładając konto) jest nadal ważny, tylko że nie mogę na nim przekroczyć granicy.

Czy przez to mogą mi zablokować konto?
Wyświetlaj:
fsfdsfs / 193.109.225.* / 2010-05-24 15:13
Skoro upłynęła jego data ważności to jak może być ważny??? Pomyśl czasem.
pierre1954 / 194.126.238.* / 2010-08-23 20:54
bzdury gadacie. Niewazny paszport nie pozwala na opuszczenie Polski, ale ciagle jest wazny na terenie Polski i mozna do Polski wrocic na podstawie paszportu niewaznego.
Inaczej paszport niewazny jest waznym dokumentem tozsamosci
Miskov / 2008-05-19 10:46 / portfel
Nie bedzie to byc powodem zablokowania konta - ale wg. mnie nie powinno ono byc w ogole otwarte na podstawie niewaznego dokumentu, byl to blad osoby ktora otwierala rachunek ;) wiec nie masz czym sie martwic ... ale w momencie gdy zechcesz dokonac jakiejs transakcji w banku gdzie wymagana jest identyfikacja na podst. dok. tozsamosci i pokazesz ten niewazny paszport i doradca sprawdzi date, z pewnoscia nie zostaniesz obsluzony - chyba, ze zrobi Ci wieelka uprzejmosc:) ... pozdrawiam

kazdy dokument - paszport, prawo jazdy czy dowod osobisty w momencie utraty waznosci jest dokumentem niewaznym/nieakceptowalnym nawet jesli masz wszelkie dokumenty potwierdzajace tozsamosc ( potwierdzenie zameldowania, numeru pesel etc. )
zupełnienieinn / 46.112.22.* / 2010-11-05 18:20
zobacz tu:

mimk.pl
martyna102 / 95.171.203.* / 2010-05-22 23:24
Najlepsze konto na dzien dzisiejszy oferuje mbank ,całkowicie bezpłatne konto bankowe ekonto, konto dla mlodzieży izzy konto,szybkie i latwe w dostepie pożyczki i kredyty pełną oferte znajdziesz na www.bankier.ubf.pl

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: