Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Niewielka aktywność giełdowych inwestorów

Niewielka aktywność giełdowych inwestorów

krzys wawa / .* / 2005-04-25 21:45
Komentarze do wiadomości: Niewielka aktywność giełdowych inwestorów.
Wyświetlaj:
strokuś / .* / 2005-04-26 15:00
imho powyżej 24,2 nie ma sensu
orzeł / .* / 2005-04-26 14:06
Jezu jak dobrze że sprzedałem softa ale szkoda że nie zrobiłem tego z pko bp:(
orzech / .* / 2005-04-26 12:31
Hejka !Czy poszedł ktoś w białostocką gorzałkę ?
strokuś / .* / 2005-04-26 15:10
ja wchodzęna marginesie:sprzedałem z rana TLX ze stratą a f. obligacji polskich zamieniłem w większej części na FRP a w mniejszej na f. obligacji dolarowych (z jutrzejszą wyceną)
anna / .* / 2005-04-26 15:36
Ja weszłam w gorzałkę, ale z pewną nieśmiałością :)Odważni biorą kredyty - to może tanio nie będą sprzedawać :)
dżej / .* / 2005-04-26 08:35
aha, jeszcze dodam od siebie, że 7byk wybił się ponad linię trendu wzrostowego przy obrotach, pod którą wcześniej zszedł. Może to efekt I kw.?
dżej dżej / .* / 2005-04-26 08:01
maaaatko, ale powiało optymizmem, czyżbym tylko ja został z akcjami? mam energocośtam i ATM, dziś sprzedaję to drugie i dokupuję pierwsze po taniości. Tylko to da w miarę pewny zysk! (ale naganiam, aż fstyt). No jest jeszcze Prochem - jestem go pewny w 110%, że podskoczy min 10% jak nie dziś to jutro (info o nowym funduszu nie zostało zdyskontowane, na wykresie piękna flaga), ale nie wejdę bo jestem zły na tę spółkę.No, koniec spowiedzi, wybiła ósma więc ... working time!
dżeju / .* / 2005-04-26 11:16
po namyśle, hmm, chyba zrobię odwrotnie!
orzeł / .* / 2005-04-26 00:51
dziwię Ci się stroke że sprzedałeś almę ale rozumiem że to w ramach ogólnie podjętych działań :)pozdrawiam serdecznie moje proporcje 63 % akcje reszta kasa
orzeł / .* / 2005-04-25 23:51
no ale taki zakup jak w przypadku betacomu robi wrażenie jeśli wziąć pod uwagę że zakup akcji energocośtam za 3 tysiące złotych przez pana z zarządu powoduje ruch kursu o naście procent to ile powinien wzrosnąć betacom - aż się boję pomyśleć:)
orzeł / .* / 2005-04-25 23:43
witam!nALEŻałoby się zastanowić co znaczy określenie niepewność polityczna - dla mnie wszystko jest jasne:)nasza giełda nie raz i nie dwieście udowadniała że zachowuje się inaczej niż się wszystkim wydaje - a może właśnie zgodnie z zasadą że większość tutaj nie ma racji :)nie ma mowy o jakimś załamaniu indeksów przynajmniej ja tak to widzę a że ostatnio widzę słabawo więc obym tym razem się przynajmniej nie mylił :)jak wszyscy zwiewają wiatr po nich pcha indeksy w górę - będzie dobrze :)a jeśli nawet nie to przecież nie pieniądze najważniejsze czyż nie :)kwestia zakupów przez prezesów i innych dziwnych członków nie ma tak naprawdę znaczenia i powoli traci wiarygodność (to nie ich pieniądze) I jeszcze jedno - to niesamowite jak zmienia się punkt widzenia w zależności od tego czy się jest papierowym czy gotówkowym :)kto mam papiery czeka na wzrost kto kasę liczy na spadki niech się dzieje wola nieba!:)pozdrawiam i może jutro przejdę na drugą stronę:)
strokuś / .* / 2005-04-25 23:59
Orle, dla Ciebie jasne są wyniki przepychanek politycznych czy ich wpływ na giełdę? :)do niedawna wydawało się że będzie POPiS i niepewność polityczna rzeczywiście była trochę wirtualnaparę dni temu POPiS zmienił się jednak na PiSPO - co jednak chyba sporo zmieniateraz na gryzieniu się w Wawie stracą jedni i drudzywg mnie niepewność ciągle jest a najlepiej widać ją na rynkach FX/FIco z resztą jest jednym z punktów który mnie martwi odnośnie absolwenta - pierwsze notowanie tydzień po głosowaniu - może być różnieale chyba jednak zaryzykujęco do zależności punktu widzenia od punktu siedzenia to masz rację - jednak najpierw zmienia się punkt widzenia a dopiero na tej podstawie punkt siedzenia a nie odwrotnie :)ale w jakieś silniejsze wzrosty w najbliższych 2 tygodniach to chyba sam nie wierzysz, co? :)
strokuś / .* / 2005-04-25 23:21
cóż, w piątek pogodziłem się z marnymi wynikami i zostałem prawie bez papierów - prawie bo mam jeszcze trochę talexaa swój smutek zamierzam jutro utopić w absolwencieco do betacomu o którym trochę pisaliście to gdyby nie info o zakupach zarządu to powiedziałbym, że pójdzie w okolice 12,7 - ale może info pomoże się przebićna funduszach top ameryka i europa jak na razie +0.4/0.6% :) marnie, ale jak na fundusze to po f. obligacji zagr. są to najlepsze wyniki za okres od 15.IV :) a w tym czasie wig -1%na czas niepewności politycznej (5 maja tuż tuż - poza tym wydawało się że będzie POPiS, ale jak się zaczynają kąsać to mogą różne rzeczy z tego wyniknąć) inwestycje w $ i EUR jak znalazłzastanawiam się czy już nie czas sprzedać f. obligacji polskich (z dniem wyceny w okolicach 27/28.IV) - Aniu i inni specjaliści od FI, co o tym sądzicie?
anna / .* / 2005-04-26 09:05
Ja wczoraj sprzedałam f obligacji polskich. Ale pewności nie mam co do słuszności :)
nina / .* / 2005-04-26 20:08
ja także wyszłam z funduszu obligacji i teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłam?
MIŚ / .* / 2005-04-25 22:01
TAK WYGLĄDA POLSKA GPW BEZ $ Z ZA WIELKIEJ WODY I BEZ SPEKULACJI OFE. PIERWSZYM SIĘ NIE OPŁACA DRUDZY PODREPEROWALI SZTUCZNIE OKNA NA KONIEC KWARTAŁU, DOSTALI PREMIE, PODRUKOWALI ULOTKI DLA NAIWNYCH I CZEKAJĄ NA KONIEC KOLEJNEGO KWARTAŁU! K A T A S T R O F A!!!
krzys wawa / .* / 2005-04-25 21:45
czas wiać z naszej gpw...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy