Forum Forum motoryzacyjneUżywane

niezawodne samochody używane

niezawodne samochody używane

izka32 / 2011-09-05 09:45
chcę kupić używane auto, pierwsze w życiu, wreszcie odłożyłam na tyle pieniędzy, zacznę niebawem przeglądać ogłoszenia i chodzić po komisach, ale nie wiem na jakich markach najlepiej się skupić, które auta uważacie za niezawodne? jakie używane samochody najbardziej opłaca się kupować?
Wyświetlaj:
RafałPOL / 77.65.80.* / 2023-06-08 15:37
W używanym aucie zawsze pojawi się jakaś usterka. Jeśli wymaga wymiany części to polecam firmę REGMOT, która wykonuje regenerację zużytych elementów.
Alik947 / 78.8.172.* / 2018-06-27 16:50
Nie ma niezawodnych :) Zawsze się może coś zdarzyć. Najpewniejsze są zazwyczaj marki niemieckie. Poczytaj, poszukaj jakiś ogłoszeń. Od siebie mogę polecić http://mojeauto.pl/
MirosławCz / 46.149.223.* / 2017-12-21 13:06
Myślę że nie da się tak jednoznacznie określić które marki są niezawodne. Każdy będzie chwalił tę markę która akurat jemu odpowiada. Dużo zależy od tego w jaki sposób samochód jest użytkowany. My kupiliśmy w Auto Szulc Volkswagena Sharana i ne narzekam bo był w bardzo dobrym stanie i atrakcyjnej cenie.
patryko87 / 46.149.223.* / 2017-12-20 19:01
pamiętaj że samochód używany trzeba dokładnie oglądnąć, zerknąć pod maskę i na podwozie-tak na wszelki wypadek,my kupowaliśmy samochód w auto szulc salonie samochodów używanych i narzekać nie mogę bo autko jes w 100% sprawne
Pilsener / 2011-09-09 14:40 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Marka nie ma znaczenia w wypadku aut używanych - w wielu przypadkach dopłacisz za markę a kupisz taki sam złom. Należy szukać auta DOBREGO i takiego, którego naprawy i eksploatacja nie zrujnują naszej kieszeni, dobre auto jest dobre niezależnie od marki. Nie żałować pieniążków na sprawdzenie auta u zaufanego mechanika i unikać komisów, bo 95% wystawionych tam aut to zajeżdżony i powypadkowy złom a pozostałe 5% to auta bardzo drogie. Najlepiej szukać z prywatnych ogłoszeń i u dilerów nowych aut, unikać aut sprowadzonych zza granicy bo większość z nich jest po poważnych wypadkach, skupić się na krajowych od 1 właściciela. Lepiej kupić auto starsze ale bezwypadkowe i w dobrym stanie mechanicznym. Często też starsze auta są tańsze w eksploatacji i łatwiej znaleźć do nich części.
karmazyn11 / 2011-09-05 11:06
zależy jaki wiek i jaka wielkość samochodu wchodzi w grę, ale marki najmniej zawodne to skoda, toyota, mazda, audi, volkswagen, na tych autach możesz skupić swą uwagę

Najnowsze wpisy