Forum Forum inwestycyjneForex

niezłe tsunami przeszło przez rynek w pietek

niezłe tsunami przeszło przez rynek w pietek

budzic / 2009-10-04 16:41
Powoli już myślę o nowym tygodniu/ przeziębienie mnie uziemniło/. Czego sie mogę spodziewać, stoję na S eur/usd od poziomu ok 1,5030. W piątek zaliczyłem ładny zjazd do ok 1,4980 i z ręką na myszce czekałem na jeszcze jeden impuls zjazdowy aby zamknąć. A tu i owszem ładnie pociągnęło ale na ok 1,6040, zostawiając mi margin level o zgrozo na poziomie 33,5%. I tu niepodzianka, tak szybko jak wzrosło tak zjechało prawie do punktu wyjscia. Nawiasem mówięc ile stop loss powywalało na obu kierunkach. Po tym doswiadczeniu widać ze oba kierunki idą jak w masło. Ale ja zaczynam się skłaniać do wersji zejścia poniżej 1,5 na bazie okresowago załamania się wzrostów na giełdach. W tym tygodniu brak ważniejszych danych, na ktorą stronę to zadziała. Trochę zaczyna mnie to przypominać ruchy na tej parze z grudnia 08 roku. bardzo duża dynamika zmian. Ale najpierw zjazd połączony w czasie z "niepokojami" na giełdach i dopiero potężny wystrzał do góry. Taki scenariusz mnie by odpowiadał bo kiszenie sie na tym poziomie nikomu nie da za bardzo zarobić.
Wyświetlaj:
Maks_ / 2009-10-04 22:41 / Tysiącznik na forum

stoję na S eur/usd od poziomu ok 1,5030. W piątek zaliczyłem ładny zjazd do ok 1,4980 i z
ręką na myszce czekałem na jeszcze jeden impuls zjazdowy aby zamknąć. A tu i owszem ładnie
pociągnęło ale na ok 1,6040, zostawiając mi margin level o zgrozo na poziomie 33,5%.


Naćpałeś się budzic, czy jaja se robisz? :-) Chyba że mówisz o innej parze...
budzic / 2009-10-04 22:49 / Bywalec forum
haha, dobre. Dzięki za wpis. Poprostu z pamięci tak mnie się napisało. Powinno być jade od 1,4530 a doszło do 1,4640. pozdrawiam
inny / 2009-10-04 22:13 / Bywalec forum

stoję na S eur/usd od poziomu ok 1,5030. W piątek zaliczyłem ładny zjazd do ok 1,4980 i z
ręką na myszce czekałem na jeszcze jeden impuls zjazdowy aby zamknąć. A tu i owszem ładnie
pociągnęło ale na ok 1,6040, zostawiając mi margin level o zgrozo na poziomie 33,5%.


Dobre :-))
Powinieneś jeszcze zamieścić ten wykres
http://stooq.com/q/?s=eurusd&d=20091002&c=1d&t=c&a=ln&b=1

:-))
kryzysowy_narzeczony / 2009-10-04 17:48 / Bywalec forum
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - faja59, zielona_wrozka, cygaro 25, mariolka626, septembeer. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
budzic / 2009-10-04 18:04 / Bywalec forum
ja ciebie baranie nie obrażam, a więc nie widzę powodu abyś ty mędo to robił. I to by było tyle co do sprostowania
M z bankiera / 2009-10-04 17:59
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - sierota marycha, irons45, zielona_wrozka, mariolka626, septembeer. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
kryzysowy_narzeczony / 2009-10-04 18:01 / Bywalec forum
co do fal nie powinien nawet glosno powtarzac ze je zna i potrafi
z nich wrozyc bo to swiadczy o totalnym dyletanctwie i braku
podstawowych wiedomosci nie wsponmne rowniez o at. owa at
to sami sobie tworza a potem sie nia zachwycaja ale ponoc to
normalne przy tej chorobie w kolkach wzajemnej adoracji. ten
przypadek jest juz zdiagnozowany i w zasadzie uwazam że
nie jest niebezpieczny lecz komiczny. i to trzeba przypominac
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 4 osoby - sierota marycha, irons45, zielona_wrozka, septembeer.]
irons45 / 2009-10-04 18:26 / BAKSIK ZIELONYCH
kryzysi inkubina M z bankiera ----------- KTORY TO NA ZDJECIU A ktory to baba---------http://paski.org/45901
obserw / 83.7.5.* / 2009-10-04 22:58
nie ma co się ciska wszyscy maja racje tylko nie ty i nie sierota bo mamy juz jesien i gdzie te poziomy o których tak glosno kzyczeliście- żenada
sierota / 92.244.61.* / 2009-10-04 23:01
prowincjonalny kmiotku....o czym roisz tym razem....buahahahah....pojecia nie masz o walutach, nie wspominajac fx, to co sie ciskasz...buhahaha
irons45 / 2009-10-04 18:31 / BAKSIK ZIELONYCH
a to jest jak dwa trole wzajemnie pracuja-------w tym wątku mają państwo przykład zobaczyć jak kilku troli karmi się
na wzajem absurdami i umiejętnie staje się wrzodem na tyłku, typowa
gównażeria i dzieci neostrady z kolegą "na zimno" na czele i jego
spółką.
Piszą na forum byle pisać i podniecają się, że mamusia założyła im
internet.

Proponuję wytrzeć monitory bo pewnie macie już zaplute ekrany.

Spakujcie tornistry i do szkoły dwa stare bachory i to tylwe do jutraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
haszysz / 83.4.183.* / 2009-10-05 12:03
"znany" warszawski analfabeta pleca innym pakowanie tornistrow!!! hahaah heheheh Jestes wielki w swej glupocie!!!!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 4 osoby - sierota marycha, bidnymaniek, irons45, zielona_wrozka.]
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy