Forum Forum inwestycyjneForex

Nikła szansa na umocnienie złotego

Nikła szansa na umocnienie złotego

Money.pl / 2006-03-20 14:53
Komentarze do wiadomości: Nikła szansa na umocnienie złotego.
Wyświetlaj:
czapajew / 83.9.46.* / 2006-03-20 14:53
Dlaczego dba się interesy tylko ludzi którzy zainwestowali w kredyty hipoteczne w walutach obcych. Osobiście stroje po drugiej stronie barykady i żadam osłabienia naszej waluty gdyż moje inwestycje są zagrożone przez Lecha Balcerowicza i Hanne Gronkiewicz którzy opowiedzieli się już po stronie silnego PLN. Takich ludzi jak ja jest napewno więcej a doliczając eksporterów stanowimy ogromną grupę ludzi. Dlaczego osoby które zainwestowały swoje pieniżaki w kredyty walutowe mają być pozbawione ryzyka kursu walutowego - jak ryzykują to powinni ponosić nie tylko same korzyści ale też i płacić za błędne decyzje inwestycyjne.
def / 83.17.26.* / 2006-03-20 18:37
Co ?????

prosze przeczytaj co napisales jezeli oslabi sie zlotowka to wlasnie uderzy w ciebie chyba ze kreatywna ksiegowosc jakas %))
albo nie zrozumienie dzialan bankow dlaczego nie chca dawac kredytow w franku? bo zlotowka sie umacnia
i relatywnie jezeli wziales 20 tys frankow przy kursie 2.50
to musisz oddac 50k PLN
a jak umocni sie zlotowka spadnie frank do 2.40 to tylko 48k PLN
a przy oslabieniu zlotowki to wrosnie ci rowniez oprocentowanie wiec zaplacisz taksamo jak i ci z walut obcych
ech myslmy to naprawde nie boli
def / 83.17.26.* / 2006-03-20 18:40
a i moze te osoby trafnie przewidzialy jednak po dzialaniach rzadu belki ze jednak bedzie wzrost gospodarczy i zloty sie umocni do momentu kiedy kwacze wszystkiego nie rozpiza tego im zazdroscisz ?
czapjew / 83.9.34.* / 2006-03-20 23:47
Nic nikomu nie zazdroszcze. Tylko jak w tv w sejmie wysłuchałem płaczu Balcerka i Waltz że oni tak bronią naszej waluty i naszych portfeli to się rozeźliłem bo akurat mego portfela nie bronią i nie zalezy mi na silnej złotóce. Najlepiej to bym wogle się jej pozbył i do strefy Euro.
Def widze ze chyba źle coś napisałem bo nie zakumałeś. Ja zainwestowałem w USD i nie mam kredytu hipotecznego. kredytu hipotecznego. Myślenie nie boli przeczytaj jeszcze raz co ja napisałem potem co ty
wasylus / 85.14.105.* / 2006-03-21 00:26
sam napisales ze osoby biorace kredyt powinny ponosic konsekwencje ryzyka kursowego, wiec sam ponos konsekwecje i nie placz mi tu ze tracisz na tym bo zlocisz sie umacnia i masz mniej ze twoje dolce, mnie uczyli ze sie oszczedza w paru roznych zrodlach co minimalizuje ewentualne straty, bylo podzielic oszczednosci a nie piszczec teraz
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy