Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Nokia Siemens Networks - jakieś opinie???

Nokia Siemens Networks - jakieś opinie???

Daniel Prochnicki / 78.8.140.* / 2011-07-16 21:37
Rozglądam się ostatnio na rynku pracy i widzę, że jest dużo ofert z Nokia Siemens Networks. Ktoś z was pracuje tam, albo ma znajomych i może podzielić się opinią? Osobiście słyszałem, że praca jest ciekawa (interesują mnie stanowiska związane głównie z programowaniem w Javie), ale chciałbym jeszcze zasięgnąć kilku zdań - wiadomo: im więcej opinii tym lepiej :-)
Wyświetlaj:
hejhej / 89.67.164.* / 2014-09-09 22:02
Jak ktos nie chce miec problemow psychicznych i depresji to osobiscie odradzam ta fire. Przychodzac do pracy ma sie wrazenie ze wszyscy chca sie Ciebie pozbyc. Jest wieleinnych firm. Po kilku latach pracy w tej firmie zastanawiam sie czy sie jeszcze do czegokolwiek nadaje , tak wlasnie "motywajaco" dziala nsn.
Misiek80 / 2014-08-08 14:36
Czesc moja situacja po zakonczenia prace w Noki wyglada tak:
Nokia nie chce mi płacić za wszystkie moje pozostaly dni urlopu na dzień mojej zakoczenia prace.
Ja sam nie wiem czy jest warto zatrudniac jakiego prawnika.
Myzle ze firma może fałszować wszystkie dokumentów w jej posiadaniu lub w najbardziej skorumpowac mojego prawnika.
Jestem zadowolone ze juz tam nie pracuje.
Duza firma nie zawsze jest synonimem dobrej pracy.
rita729 / 82.143.224.* / 2013-04-15 14:58
Pragnę zdementować te krzywdzące firmę pogłoski.

Nie jest prawdą jakoby część kadry managerskiej NSN Kraków posiadała emocjonalny poziom wojskowych kaprali ze środkowego PRL. Rzeczy takie jak mobbing nigdy w firmie się nie zdarzały i zdarzać nie będą. Ba, większość managerów nawet nie zna takiego słowa.

Informacje takie jakoby trwała masowa ucieczka pracowników do firm sąsiadujących - są grubo przesadzone. Powiem nawet więcej - są w ogóle nieprawdziwe.

W siedzibie firmy panuje wyjątkowo przyjazna atmosfera, ład i porządek. Każdy z pracowników rano przed wyjściem do pracy radośnie i ochoczo śpiewa hymn pochwalny na cześć kadry managerskiej.
adam67 / 164.127.226.* / 2013-04-04 08:07
Nokia Siemens Networks właśnie przegra la proces o mobbing pracownika w okresie przedemerytalnym.Wyrok jest prawomocny.Przełożeni potrafią złamac prawo pracy nie przejmując siękonsekwencjami.
anna_77 / 192.138.116.* / 2013-07-18 14:23
pracowalam w tej firmie jakies 4 lata pod koniec pracy jak ktos sie chcial mnie stamtąd pozbyc to kadra menadzerska stosowala chwyty niedozwolone,. Sama bym chetnie zlozyla pozew do sadu, ale skad brac dowody?
Mmarek78 / 37.31.111.* / 2013-08-15 06:24
Kadra managerska to niedouczone gnioty, zero kompetencji jako osoby zarządząjące, sami nic nie umieją, a Ci co są coś warci szybko odchodzą. Managerowie w Nsn potrafią zarządzać przez złość i tylko robić eskalacjje, nie potrafią zarządzać, szybko znalazłem inną pracę i nie wrócę do korporacji takich rozmiarów. Przyjmując ofertę w Nsn lepiej sprawdź, kto będzie Twoim bezpośrednim przełożonym, bo niektórzy moim zdaniem albo są na prochach albo mają chorobę psychiczną, która objawia się w postaci nękania innych....jak to grzyby, niektóre są trujące....hehe
miki2miki / 87.205.48.* / 2011-09-17 00:07
No ale skoro jest tak dobrze, to dlaczego tyle osob odeszlo z NSN np. do IBM ?
peter_smd / 205.129.191.* / 2011-07-25 22:46
Firma jest ok. Dop racy przychodzi duzo ludzi zaraz po studiach wiec klimat jest swiezy i luzny. Menagerzy tez sa niewiele starsi wiec jest dobra komunikacja np nie ma problemu zeby pogadac z szefem o podwyzce a potem wyjsc na piwo po pracy(:. NSN daje duzo mozliwosci rozwoju. Kumpel z ktorym zaczynalem prace trzy i pol roku temu, zostal team leader'em natomiast ja po drodze zmmienilem stanowisko dwa razy(: (nie z jego powodu, hehe). Zaczynalem od klepania w Javie, potem testowalem soft az w koncu przenioslem sie blizej klienta. W moim team'ie czesto wyjezdza sie na instalacje i testy klienckie i o to mi chodzilo, bo np teraz siedze w Stanach i czekam na dostawe hardware do labu(:. Takze moim zdaniem mozesz spokojnie skladac papiery do NSN i przygotowac sie na ciekawa i rozwojowa prace(:. W razie gdyby CI sie nie spodobalo zawsze masz kilka podobnych stanowisk do wyboru nawet nie koniecznie w obrebie tego samego dzialu. W kazdym razie trzeba szukac az sie trafi na cos, co sie naprawde podoba(:. Pozdr.
Jacek1980 / 192.100.130.* / 2011-07-29 15:24
Dokładnie. W NSN najbardziej podoba mi się elastyczny czas pracy i liczne wyjazdy: Finlandia, Niemcy, Inie, Chiny, Filipiny i wiele innych, wszystko zależy od działu. Cały czas pracujesz w środowisku międzynarodowym i ćwiczysz angielski. Co się nauczysz, to już jest Twoje! To są niewątpliwie plusy korporacji. Są i minusy, ale po ostatnich podwyżkach, nie wypada narzekać:P
Mantek / 78.8.168.* / 2011-07-20 21:41
Pracuje w NSN juz jakis czas i smialo moge powiedziec, ze to jedna z przyjazniejszych korporacji.
Nie ma problemow z komunikacja, bo wokol pelno mlodych ludzi, luzna atmosfera (nie blokuja witryn, jest mozliwosc pracy z domu, nie stresuja zadnym dress code).
Ogolnie jak na korporacje to jest luz.
Poza tym elastyczny czas pracy, szkolenia wewnetrzne, bilety do kina, karta multisport, etc.
Jacek1980 / 192.100.112.* / 2011-08-22 12:48
Potwierdzam - w NSN jest duuużo bonusowych gadżetów i często są jakieś grille czy wyjścia.

Najnowsze wpisy