Forum Forum finansoweBanki

NORDEA UWAGA!!!!

NORDEA UWAGA!!!!

xxxyyyzz@kozacki.pl / 89.74.206.* / 2009-05-13 20:46
Nordea to jakieś jedno wielkie dno. W Krakowie kompetencja na bakier. Co jeden pracownik to gorszy! Szczerze odradzam
Wyświetlaj:
Jola777 / 31.61.140.* / 2013-10-23 19:25
Nordea to tragedia. Klienta traktują jak zero, długie miesiące czeka się na odpowiedź z ich strony, wysyłają monity i pobierają opłaty mimo, iż otrzymali dokumenty. Wyceny są zawsze z korzyścią dla nich - to powinno być karalne!
faktimit / 46.113.79.* / 2011-04-21 21:52
oceniaj banki:

http://ocena-banku.blogspot.com

http://ocena-kredytu.blogspot.com
dddddersss / 195.200.199.* / 2011-04-14 15:21
az dziwi fakt, ze poważny bank taki jak Nordea współpracuje z firmami pokroju Tacoma
Polska...............swojego czsu pracowałem dla Banku Handlowego z warszawy i nawet po
zerwaniu umowy, dwa, trzy miesiące wpływała mi należna wypłąta, nikt nic nie robił, by nie
wypłącić, żadnych przekrętów, natomiast firma w Tacoma POlska, którą (o dziwo) popiera bank
NORDEA i z którą na znak poparcia ściśle wspólpracuje, ma obsrraną opinię na internecie,
mało tego, ja jako menedżer nie otrzymałem wypłaty za uczciwie zarobione pieniądze.... mało
tego działanie firmy Taconma polska(ekspert emerytalny, elite investment sprowadza się, do
tego, ze przestali płacić pieniądze już pół rok temu na wiosne 2010r., a tym, którzy
przestali pracować, nie chcą wypłącić, bo ponoć, przez zerwanie umowy trzeba, czekać pół
roku za wypłątą, BZDURA, tym bardziej, ze nikt z nas z oddziału KONINSKIEGO nie zerwał umowy
z tą firmą, tylko to ta śmierdząca firma, złamała warunki umowy i przestałą płącić, MAŁO
TEGO, pamiętam jak zwalali wine na NORDEA, że jeden z prezesusów został usunięty przez CBA
czy CBŚ i dlatego nie dostaliśmy pieniędzy, ale później się wydało, że naewt z NORDEA
zapytali, czemu nam nie płacą pieniędzy ( było o tym w interwencji i na prawie każdym
poważnym forum) NORDEA WSTYD, AŻ WSTYD, ZE KALACIE SWOJĄ OPINIĘ WSPÓŁPRACUJĄC Z OSZUSTAMI,
na koniec podam jedno mądre powiedzenie " jak będziesz chadzać z dziwkami, to uznają cię
za dziwkę" i " jak zaczniesz podawać rękę złodzieją i oszustą , to uznają cię za
złodzieja i oszusta" GRATULUJE, ŻE JUŻ W KONINIE, NA FAKT KOJEŻAENIA NORDEA Z (TACOMA
POLSKA, EKSPERT EMERYTALNY I ELITE INVESTMENT) LUDZIOM PRZYCHODZI ZGORZKNIENIE NA USTA,
gratuluje, zę nie podjeła Nordea współpracy z uczciwą firmą, tylko z przekrentami

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: