Forum Polityka, aktualnościKraj

Notariusze będą tańsi

Notariusze będą tańsi

Money.pl / 2006-08-22 18:25
Komentarze do wiadomości: Notariusze będą tańsi.
Wyświetlaj:
maniuś / 83.31.152.* / 2006-08-23 01:01
Ja jestem "maniuś", cacuś, glacuś. Jestem półgłówek bezmuzgowy. Dlatego wszystkim mówię co mam zamiast rozumu. Sieczka mi zawilgła i wszystko iskrzy. Moja przyjacielka "krycha" do mnie wzdycha a ja ją chromolę. mam rozdwojenie jaźni.
ws / 83.31.9.* / 2006-08-22 18:25
Portal finansowy Nr. 1", jak sam siebie nazywa Money.pl, nie zna się na finansach. Pod płaszczykiem finansów zajmuje się politykierstwem. Robi to w sposób "szmatławy" manipulując nami. Prześledźcie to. Krytyczne wpisy o swich działaniach bezpardonowo usuwa. Kto za tym stoi? Brzydzę się oszustami i manipulantami. Fe. Nie odwiedzajcie tego portalu. Uczcie się, ale bojkotujcie oszustów i manipulatorów. Macie inne, bardziej obiektywne, fachowe i przyzwoite portale.
Dopóki Money.pl publikuje i nie usuwa ze swojego forum wulgarnych, ale i obraźliwych wpisów - ja mam prawo umieszczać swoje krytyczne uwagi na ten temat. Chamskie postawy i szmatłastwo cały czas prowokujecie. Sami to siejecie. Spójrzcie nawet na same tytuły waszych tzw. "wywiadów". Mam bardzo rozległe znajomości. Oni mogą was zalać setkami protestów. Jeszcze tego nie uruchamiam, bo liczę, że się Money.pl opamięta. Jeśli chamstwa nie będziecie "siać", tylko skrupulatnie eliminować - ja zaniecham swoich nawet uwag krytycznych pod adresem Money.pl W przeciwnym razie, nietrudno przeiwdzieć, że wkrótce będziecie mieli kłopoty nawet z prokuraturą. Jeśli ktoś prowadzi strzelnicę, musi zadbać, aby do przechodniów nie strzelano. Na forum społecznym nie ważne, czy coś jest prywatne, czy państwowe. Nie pomoże tu żadna "krycha", "maniuś", czy "MSMAXXIS". Prywatnym możecie być u siebie w domu. Podsycacie bezpardonową, niecenzuralną i wulgarną krytykę. Robicie to rękami "anonimów" i niezorientowanych ludzi. Spróbujcie, gdy was ktoś krytykuje, tymbardziej, że robi to w dozwolony sposób. Ja nei z roli, ani z soli, jeno z tego co mnie boli. (nie jestem z Samoobrony, czy LPR-u, zresztą to nie wasza sprawa.)
MSMAXXIS / 2006-08-25 16:14 / Bywalec forum
Proponuję redakcji Money, aby weryfikowała ilość postów zawierających tekst w 95% (może odrobinę mniej lub więcej) podobny do już wysłanego. Mały programik rozwiąże problem tego typu postów i spamu (z tego co wiem, dokładnie powyższy tekst pojawił się 8 razy pod różnymi artykułami - nie muszę dodawać iż nie dotyczy tematu komentowanych artykułów).
EREM / 81.190.185.* / 2006-08-22 21:33
Nie napisałeś nawet o co konkretnie ci chodzi, więc tak jak pewnie większość czytających twoje wypociny, uważam że masz coś z deklem.
Powodzenia.
maniuś / 83.27.91.* / 2006-08-22 21:07
( ws ) już wiem co oznaczają te twoje inicjały.W -oznacza ( wariat ),a S- ( świr ).Ale cię rozszyfrowałem.
Desstin / 2006-08-22 18:42 / Bywalec forum
Ojejejejej, jakis meherek się uniósł, że ktos pisze w miarę obiektywnie o przekrętach, niedotrzymywaniu wyborczych obietnic, chorych pomysłach finansowo-gospodarczych i osmiela się krytykować najbardziej nieudolny rząd jaki miał ten kraj jak do tej pory?Straszne...idź na mszę, ryby, na piwo albo spacer, w miarę się ochłodziło więc może wiaterek ożywczy przewietrzy rozgrzany, rozindyczony umysł.A co do tax to faktycznie, notariusze mogliby być tańsi bo 500 PLN za 4 strony do hipoteki to lekka przesada...
Kero / 2006-08-22 18:59 / -
Ja się boję pisać co myślę.
LPRerku mały popuść ociupinkę bo Cię prasnę w tę kwaśną minkę.
pilur / 81.168.173.* / 2006-08-22 20:10
Ale szczerze. Ktoś ma tu schizę. Proponuję wiersz Brzechwy "Sroka".

Najnowsze wpisy