Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

notowania ciągłe w czasie rzeczywistym - jak często z nich korzystacie ?

notowania ciągłe w czasie rzeczywistym - jak często z nich korzystacie ?

Leo / 83.10.107.* / 2006-07-19 11:52
Jak często korzystacie z notowań w czasie rzeczywistym, i czy wogóle korzystacie ? Czy też w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych wystarczają Wam notowania opóźnione o 15 min.? Czekam na Wasze opinie. Pzdr. Leo
Wyświetlaj:
pancho / 83.22.126.* / 2006-07-21 09:20
choc jestem poczatkujacym graczem,nie widze mozliwosci gry nie widzac notowan w czasie rzeczywistym:)
pozd
boma / 2006-07-19 13:59 / Bywalec forum
Notowania w czasie rzeczywistym są w wielu domach maklerskich za darmo (1 oferta). Nie widzę więc powodu szukać gdzieś notowań opóźnionych.
Krzych / 2006-07-19 14:14 / Płoteczka na forum
nie widzę sensu gry nie widząc na bieżąco co się dzieje.Mam podgląd na 5 pozycji kupna i sprzedaży to wiele pomaga na trafną decyzję.
nefrees / 2006-07-21 09:55 / Uznany Gracz Giełdowy (II miejsce w konkursie giełdowym)
Nie wyobrażam sobie korzystania z notowań opóźnionych, ba nie wyobrażam sobie korzystania z 1 lub 3 notowań w czasie rzeczywistych. Albo rozpieściłam się do 5, albo nie mam zdolności oceniania sytuacji na papierze na mniejszej ilości zleceń.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy