notowania na żywo

decathlonpionki / 2007-10-11 09:39
Ma ktoś moze info gdzie gdzie znajdę no towania na żywo najtabiej lub może za darmo??
dziki za odp.
pozdrawiam
Wyświetlaj:
new_rejs / 2007-10-12 00:03 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
Witam!
Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i szczerze mówiąc nie wiem o czym piszecie.
Mam konto w mBanku i zawartą umowę na eMaklera. Wszystko bez opłat.
Mam dostęp do notowań wszystkich spółek bez opóźnienia i widok jednej najlepszej oferty kupna i sprzedaży dla każdej ze spółek, też na bieżąco.
Wszystko ustawia się samemu w okienach po 10 spółek. Okienek jest 15. czyli można mieć podgląd na 150 spółek. Chyba wystarczy.

Co do notowań na bieżąco za darmo to polecam www.elfin.pl - 5 najlepszych ofert praktycznie bez opóźnienia
Ratownick76 / 91.94.186.* / 2007-10-11 19:31
Jeśli masz konto w mBanku i obroty na rachunku koło 50.000 to masz darmowe. Bardzo prosto to zrobić - dogadujesz się z kolegą i przelewacie sobie kase albo latasz od bankomatu do wpłatomatu :) za przelew zapłacisz 0,50zł .... wiec rachunek jest prosty :) za przelewy wydasz np 5zł ( jeśli masz mało kasy ) ale zostaje Ci w kieszeni 1200zł bo tyle musiałbyś zapłacić za roczny abonament. A zlecenie przelewy jest realizaowane w tym samym czacie kiedy klikniesz "enetr" i jest na drugim rachunku :) wiec 50.000 obrotu robiąc przelewy zajmie Ci 10 minut :)
przewodnick / 2007-10-11 19:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Uważaj, bo skończy się to zapłaceniem podatku od pożyczki + kara za niezgłoszenie i wyjdziesz jak Zabłocki.... Notowania na żywo 3 spólek to parę złotych miesięcznie, więc bez przesady.
Ratownick76 / 91.94.186.* / 2007-10-11 20:15
Dlatego można biegać między bankomatem a wpłatomatem wtedy masz 10 spółek za darmo. Najlepiej zrobić to przed końcem miesiąca bo w mBanku limit to 30.000 przy wypłatach gotówki. A jeśli mówisz że boisz się skarbówki , która nie interesuje się nikim kto jednorazowo nie robi operacji na 20.000 euro to załóż dwa konta w mBanku. Oba masz za darmo. Zakładam,że skoro ktoś pyta o darmowe notowania to nie będzie obracał sumą 1.000.000 zł bo przy takiej kasie nikogo nie interesuje cena notowań. A jeśli nie chce ci się wychodzić z domu to wrzucaj i wypłacaj kase na fundusz obligacji - nic nie zyskasz - nic nie stracisz ..... a obrót zrobisz. Można też załozyć w innym baku konto - zorientować się przy jakich obrotach notowania są za darmo i wypłacać w bankomacie a wpłacać w okienku ..... jak kto woli. Po co płacic cokolwiek za coś co można miec za darmo ?? :)
przewodnick / 2007-10-11 20:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czy jestes pewien z tymi obrotami na rachunku? Kiedyś czytałem, że chodzi o obroty na rachunku maklerskim. Chyba, ze sie cos zmienilo.
Wydaje mi się, że skarbówka interesuje się wpłatami od 10.000 pln. Piszesz o 1 mln, z drugiej strony nie opłaca się obracać 1 tyś na giełdzie, a gdy masz 10 tyś i nimi obracasz-5 pln możesz zainwestować w notowania, bo wiecej wydasz na bilet żeby dojechać do bankomatu.
Ratownick76 / 91.94.186.* / 2007-10-11 21:41
Co do obotów na rachunku to jestem pewien bo właściwie odpaliłem notowania po tym jak za 200zł kupiłem akcje milenium i o dziwo sprzedałem z zyskiem sugerując się notowaniami na money :))) ale to jak wróżenie z fusów :P . Wydaje mi się , że do prawdziwej zabawy 3 spółki to troszkę za mało. Teraz mam za darmo notowania 3 koszyków ( 1 koszyk=10 spółek) , oczywiście nie uzywam tego. Na pierwszym mam 10 spółek ktore obserwuję a na drugim wrzucam największe spadki/wzrosty. A co do skaróbowki - robiłem przelewy po 20k zł i nikt jeszcze nie zapukał. Pytałem w ING (bo tam też mam konto) jak to jest z przelewami. Bank ma obowiązek poinformować skarbówke o transakcjach od 20 k euro. Oczywiście skarbówka może chcieć od banku informacji o każdym Twoim przelewie ale ..... mysle , że trzebaby udowodnić ,że osiągnąleś zysk z kwoty którą miałeś 10 sekund na rachunku :) Dlatego piszę tylko o jednym z pomysłów jak mieć notowania za darmo. Ile wydasz na bilety .... zalezy jak daleko masz od bankomatu do wpłatomatu - zazwyczaj jeden stoi obok drugiego :) Pamietam jak w tabelach opłat widziałem cene 50zł za prowadzenie rachunku inwestycyjnego w ING. Niby nie dużo ale rocznie to 600zł , wiec jeśli ktoś mnie zapyta czy chce mieć darmowe konto i 600zł w kieszeni - odpowiem "TAK". A jeśli ktoś mnie zapyta czy chce mieć darmowe konto i darmowe notowania i 1800zł w kieszeni to też odpowiem "TAK" i nie ma siły żebym wydał taką kase na bilety. To tylko moja opinia a każdy może zrobić jak chce :)
Ratownick76 / 91.94.186.* / 2007-10-11 22:08
http://mbank.com.pl/przewodnik/oplaty-makler.html

przepraszam 1 oferta (koszyk) czyli 10 spółek jest za darmo :)
LKJAS / 83.29.85.* / 2007-10-11 23:05
Nic nie jest za darmo.

Trzeba mieć obroty powyżej iluś tam żeby było za darmo cokolwiek
Poza tym co mi z takich notowań jak to nie jest żaden wykres tylko najlepsze oferty ? Ja najlepsze oferty moge dostać na pierwszej lepszej stronie
Ratownick76 / 83.28.57.* / 2007-10-12 00:23
Pytanie było o darmowe notowania a Ty masz na myśli systemy transakcyjne z wszelkimi danymi..... A na stronkach owszem - są darmowe oferty ale z opóźnieniem..... Chyba,że ja źle zrozumiałem to przepraszam
gregorek1979 / 2007-10-11 10:59 / Bywalec forum
Notowania na zywo.... z tego co wiem za takie rzeczy sie płaci ( otwierasz rachunek maklerski w jednym z domow maklerskich i za odp. opłatą masz dostep do notowan live)
A wszystkie notowania np na wp so opoznione okolo 15 min
pozdrawiam
decathlonpionki / 2007-10-11 11:04 / portfel / "Bohater ostatniej AKCJI"
tak wiem ale w cdm-ie to jest strasznie drogie
a słyszałem ze mozna zapłacić "gdzieś", czy wysłać smsa i są strony które oferują notowania w czasie terażniejszym. a pytam o link do jakiejś strony tego typu.
pozdrawiam
KJASD / 83.29.94.* / 2007-10-11 11:54
bankier.pl
new_rejs / 2007-10-12 00:05 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
bankier.pl jest z opóźnieniem 15 minut
raczkujący / 83.23.76.* / 2007-10-12 13:06
A jak to wygląda w WBK? Bo mi niby wyszło że mam wszystko w czasie teraźniejszym ale to chyba trzeba mieć obroty jakieś.
I drugie pytanie - Co to jest najlepsza oferta???
Dzięki ale dopiero się uczę.
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy