Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Notowania PZU w czasie rzeczywistym

Notowania PZU w czasie rzeczywistym

Money.pl / 2010-05-11 12:01
Komentarze do wiadomości: Notowania PZU w czasie rzeczywistym .
Wyświetlaj:
małe ryzyko- mały zysk, duże ryzyko... / 81.190.226.* / 2010-05-11 12:01
Czemu ta informacja ma niby służyć? Nakręcaniu cen czy zarobkom POlityków z prywatyzacji PZU?
zeb / 83.12.199.* / 2010-05-11 13:42
większość którzy zapisali się na akcje PZU zechce sprzedać na pierwszej sesji stąd gorączkowe szukanie chętnych na zakup na rynku wtórnym na pierwszej sesji
//// / 94.75.121.* / 2010-05-11 14:08


ji stąd
gorączkowe szukanie chętnych na zakup

Ludzie,skad wy sie bierzecie ??? jak mozna sie wypowiadac na tematy,o ktorych sie nei ma pojecia????
A przeciez wszystko jest o jeden klik,takze informacja,ze instytucje finansowe chcialy kupic CALE PZU !!!! I ze zglosily sie instytucje z calego swiata,nikt nie musi nikogo szukac,wszystko co masz kupia i pocaluja z wdziecznosci.
A pisanie,jak ten wyzej,o zarobkach ludzi z PO z prywatyzacji to zwyczajny debilizm,impotencja umyslowa.Wedlu niego Rzad to rodzaj firmy,gdzie kazdy dostaje prowizje od tego co sprzeda.
geoguide / 83.31.108.* / 2010-05-14 16:52
ten, kto się oburzył to widać, że trzyma z PO, hehe
opit123 / 62.148.84.* / 2010-05-12 09:12
a ja myslę że coś w tym jest prawdy niby nie dostają jakich obrywów za sprywatyzowanie - sądzę, że nie na darmo się tak męczą, żeby wszystko co polskie sprzedać - to mi się nie podoba. Jeszcze za chwilie sprywatyzują Tauron i co tak byc nie może!!!
I nie zgodzę się, że wszyscy indywidualni chcą sprzedawać na 1 sesji - ja se tam poczekam bo mogę - he he pozdro dla wszystkich dużych i małych inwestorów
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy