Forum Forum inwestycyjneFundusze

NOVO FIO SUB ZROWNOWAZONEGO WZROSTU

NOVO FIO SUB ZROWNOWAZONEGO WZROSTU

kami888 / 2009-10-10 12:19
konwersjaj jednostek czy odkupienie - nie wiem co zrobić, bo juz i tak straciłam na tym funduszu w ciagu 2 lat (wczesniej zmiana nazwy) Jeśli konwersja to na co, no jeśli odkupienie to,co radzicie kupić?
Wyświetlaj:
Pilsener / 2009-10-14 12:02 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Z tego co się orientuję to NOVO ma być zlikwidowany. Sugeruję odkupienie i nie przejmowanie się stratą, wolne środki radzę zainwestować w kilka funduszy różnych TFI, wtedy jak jeden dołuje to łatwo się go pozbyć bez drastycznej demolki portfela.
teodozjan / 2009-10-14 18:39
Jak wybierze różne tfi nie będzie mógł uniknąć podatku.

Novo nie miało w stabilnych wzrostach za dobrych wyników. Możesz spróbować funduszu ochrony kapitału (mieli w najbliższym czasie uruchomić) lub poszukać innego towarzystwa.
Pilsener / 2009-10-14 20:06 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
I tak go nie uniknie, ale to nie może być argument, nie mam zamiaru ładować się do lichego funduszu, zwiększać ryzyko i pozbawiać pola manewru tylko dlatego, żeby uniknąć podatku.
London / 2009-10-14 12:38 / Bywalec forum
Niektore NOVO maja byz zlikwidowane ale akurat nie ten .

Zamkniete beda : Novo Wschodnioeuropejski, Novo Małych Spółek Wschodnioeuropejskich, Novo Europejski, Novo Globalny, Novo Japoński oraz Novo Nordycki / pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy