Nowa firma

WlascicielJarek / 89.187.240.* / 2009-12-22 17:58
Witam,

Kilka dni temu założyłem nową działalność gospodarczą. Która wystartuje od 10 stycznia 2010r.
Dzień przed wyrobieniem REGONU dostałem list od jednego z banków. List z gratulacjami, że zakładam nową działalność i propozycją konta z tel. do konsultanta. Dodam, że o firmie do tego momentu z mojego otoczenia wiedziały 2 osoby :-)
Pan w banku poinformował mnie, że takie informacje o nowych firmach są ogólnie dostępne...
Moje pytanie do was.. gdzie niby bank dostaje informacje o właścicielu firmy oraz adresie.
Nie znalazłem na stronach UM takich informacji.
Cała sprawa śmierdzi jakimś przekrętem...
Co wy o tym sądzicie?
Wyświetlaj:
klient bankowy / 188.33.126.* / 2010-01-03 17:14
krajowy rejestr sądowy ? skrót KRS
tam jest data założenia firmy.
Zadzwoń do gościa i spytaj , albo na infolinię tego banku.
Z banków moge ci polecić Aliorbank bo jest najlepszy i ma przejrzyste procedury.
Mam nadzieję że to nie był CitiBank bo możesz sporo stracić .
Łatwe kredyty dla firmy daje mBank , jest tani ale tylko internetowy. Co jest tanie nie zawsze jest najlepsze :) Radze poszukać informacji o bankach bo te gorsze zawsze beda szukać nowych naiwnych klientow i kosztować sie na pozyskanie go.
pawełgość / 195.205.202.* / 2009-12-26 21:58
Nie wiem kolego jak to się stało że dostałeś list na dany adres i danego odbiorce, ale w moim przypadku to było tak że dostawałem kilka telefonów dziennie z różnych instytucji (firm) typu banki, internetowe biura ogłoszeń, PKT i inne. Tylko że każdy telefon jaki by nie był to było zapytanie jaka to firma, czym się zajmuję, jaka jest skala działania i inne tego typu pytania, ale nie spotkałem się z telefonem który przywitał by mnie z imienia i nazwiska czy też nazwy firmy.

Najnowsze wpisy