Forum Spółki giełdowe COM

Nowa polska kryptowaluta — SilesiaCoin (SCC)

Nowa polska kryptowaluta — SilesiaCoin (SCC)

skomentuj
Maczko21 / 2020-12-08 00:00
Dołącz do ludzi, którzy również są entuzjastami technologii blockchain i tworzą własnego coina. We wspólnym community poznasz wszelkie założenia projektu, porozmawiasz z jego twórcami i minerami, a także dołożysz swoją ciegiełkę.

Wejdź na kanał discorda (pod tym linkiem: https://discord.gg/9kyfwyK4pV) i sprawdź, co nowa polska kryptowaluta ma do zaoferowania.

Potrzebujesz więcej informacji o Silesiacoinie?

Prowadzimy fundację Silesiatech Foundation. Od ponad roku tworzymy własny blockchain i walutę Silesiacoin. Jednym z celów statutowych naszej fundacji jest wsparcie osób, firm i instytucji pod względem zapobiegania wykluczeniu technologicznemu. Ponadto chcemy szkolić nowych specjalistów blockchain.

Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia community wokół tego pomysłu.

Na jakim etapie jest projekt? Blockchain już stoi, są minerzy, jest portal: https://silesiacoin.org, są również repozytoria open source: https://gitlab.com/silesiacoin oraz https://github.com/silesiacoin.

Sprawdź nas na discordzie — bez żadnych kosztów!
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy