Forum Polityka, aktualnościPolityka

Nowa strategia dla MSZ

Nowa strategia dla MSZ

Money.pl / 2007-11-21 09:25
Komentarze do wiadomości: Nowa strategia dla MSZ.
Wyświetlaj:
picownik5 / 2008-04-05 14:27 / Bywalec forum
a ja myślałam ze z wypiętym zadem!!!!!
DA-old / 195.225.71.* / 2007-11-21 20:41
Nakolanniki dla Postkomuszków przysłano z Rosji i Niemiec tuz po wyborach ... Pasują jak ulał.
ch / 79.187.35.* / 2007-11-21 20:39
będzie kolejny rozbiór Polski
Jan3 / 217.153.161.* / 2007-11-21 19:38
Tusk musiał jakoś wynagrodzić Sikorskiego i Bartoszewskiego za poparcie PO. Czy to będzie złe dla Polski, zobaczymy.
acomitam / 83.25.219.* / 2007-11-21 16:47
Z całym szacunkiem, ale co tam robi prof. Bartoszewski? Na wiecach wyborczych PO wygłupił się bardziej, niż Nelly Rokita na wiecach PiS. Odnosiłem wrażenie, że profesorowi już się ze starości w głowie poprzestawiało. Wyglądało to tak, jakby ktoś go nakręcił i puścił samopas na mównicę. A ten mówił i mówił, co tam mówił - krzyczał, pewnie nawet nie za bardzo wiedząc co. W pewnym wieku trzeba ludzi dyskretnie odprowadzić na bok. Pamiętam jak to w danych czasach aktorzy użalali się nad swoim losem za sprawą popularnej jeszcze przed II wojną światową aktorki M. Ćwiklińskiej, która do końca, nie zważając na wyraźne objawy stetryczenia starczego, chciała grać (i grała) wszystko zabierając rolę młodszym. Nikt nie miał odwagi jej powiedzieć, że jej czas minął. Ale czasami trzeba być niedelikatnym, szczególnie gdy ktoś, jak prof. Bartoszewski, nie zdaje sobie sprawy z upływu czasu i naraża się na śmieszność.
PISSOWIEC / 83.14.64.* / 2008-02-25 15:18
A TY PRZYGLUPASIE PISZESZ JAK NAKRĘCONY BYLE POPISIE WYMACHIWAC SZABELKĄ I PUSZCZAC BAKI GDZIE SIĘ DA
Marqus / 79.187.251.* / 2007-11-21 13:04
jak można zauważyć PO i PiS nawet nie zająknie się na temat ew. referendum ratyfikującego traktat. PiS to naiwne dzieci - po ratyfikacji i tak będą musieli wprowadzić KPP, no ale w końcu czymś się muszą różnić żeby demokratyczna tłuszcza miała wrażenie konkurencji.
dikens / 213.199.219.* / 2007-11-21 12:22
i bardzo dobrze, wreszcie nie będziemy walczyć o forsowanie kaczych kompleksów. Wystarczajśco dużo wstydu narobili przez te 2 lata, gospodarka pod ich rządami mimo dużego potencjału zacząła siadać (widac po wynikach na giełdzie). A nejwiększego obciachu te dwa kacze kmioty narobiły kiedy cała Europa chciała uczcić zniesienie kary śmierci, ale przecież kurduplom to nie pasowało, oni chcieli jeszcze pieprzyć o aborcji.
a zarówno Sikorski jak i prof. Bartoszewski to ludzie trzeźwo patrzący na problemy polityki zagranicznej i umiejący odróżnić interez narodowy od walczenia o to "że moja jest racja i tylko moja" jak uwazały kaczki. Przeciez ziemniaki nie rozumiały tego że UE nie istnieje jako służba na dworze Polski ale jest to POROZUMIENIE zawarte przez wiele krajów i dla osiągnięcia wspólnego celu czyli rozwoju gospodarczego potrzebny jest KOMPROMIS (ale takie słowo nie jest znane kaczyńskim)
acomitam / 83.25.219.* / 2007-11-21 16:54
Jest nawet gorzej. Za sprawą Kaczyńskich w Ameryce wybuchł kryzys kredytów hipotecznych, dolar dołuje, murzyńscy koszykarze skaczą o całe 10 cm mniej, a odsetek grubych Amerykanów zwiększył się do 35% populacji. To tylko w Ameryce. Ale przecież wiadomo, że i za sprawą ocieplenia klimatu i topnienia lodowców stoją... No kto? Tak jest - Kaczyńscy!!! Huragany w Azji południowej, pożary w Grecji i Hiszpanii, AIDS w Afryce - to tylko nieliczne przykłady zdarzeń, za którymi stoją bracia Kaczyńscy.
georg / 2007-11-21 21:54 / Bywalec forum
No tak, i jeszcze zima przyszla wczesnie w tym roku. To tez wina Kaczorow, bo ochlodzili klimat stosunkow z zagranica...
log-10 / 83.31.85.* / 2007-11-21 16:42
Brawo za styl! Rozumiem, że b.premier był arogancki i obrażał wyborców...Szczególnie podoba mi się wywód o złym stanie Polskiej gospodarki na podstawie notowań giełdowych... Równie dobrze można powiedzieć że giełda spadła na wieść o przedterminowych wyborach i możliwej zmianie władzy. Radzę koledze iść za ciosem i sprzedawać akcje... SZANUJMY SWOJĄ WŁADZĘ BO NIE BĘDĄ NAS SZANOWAĆ!!!
a szkoda gadać / 83.28.7.* / 2007-11-21 15:30
Dikens!
No to kiszka. Twój "interez" narodowy legł w gruzach.
Postaraj się zbudować go jeszcze raz.
Może to być interes całej UE.
Na przykład: cała UE jest niezależna energetycznie ( słuchaj dobrze : cała, a nie cała bez Polski!)
Bytków / 194.150.197.* / 2007-11-21 11:47
Nawet na kolanach to ta polityka będzie na wyższym poziomie niz poprzednia. Garkotłuk i kurduple skakali, tupali łapkami, kręcili kuprami a mimo tego poziom ich polityki był poniżej rozporka PO.
erttrertrertre / 81.219.46.* / 2007-11-21 18:25
i przez takich jak Ty, Konrad Mazowiecki, Branicki, Rzewuski, Marchlewski, Kwaśniewski, Michnik, i podobną swołocz Polska nigdy nie może wybić się na niepodległość. - tak masz rację PIS był poniżej rozporka, Wy będziecie na jego wysokości żeby Zachodowi dawać d... Sprzedawczyki!!!
a szkoda gadać / 83.28.7.* / 2007-11-21 15:15
Dureń to za mało powiedziane !
Można umrzeć jak człowiek lub żyć jak zwierzę !!!
Ot i cały wybór.
sceptyk / 2007-11-21 12:48 / Tysiącznik na forum
Uważaj misiu, co teraz z rozporka wyskoczy. I z czyjego.
I co TY będziesz musiał z tym zrobić.
Entuzjazm w Niemczech z powodu powrotu do władzy Partii Zagranicy jest jednoznacznym dowodem, że teraz trójca z PO przyjmie swoją naturalną postawę wobec Niemców i Brukseli: NA KOLANACH Z GĘBĄ PRZY ZIEMI.
Dla tych trzech panów Polska jest tylko niepotrzebnym balastem w ich jewropejskich karierach.
Jeżeli pan Bartoszewski włanych rodaków, publicznie w Niemczech nazywa psychopatami, to po co z tymi Niemcami walczył?
Trzeba było podpsać volslistę i schluss. A tak teraz nasze dzieci będą musiały to robić (czywiście te, które wykażą swoje aryjsko-niemieckie pochodzenie, albo zasługi dziadków w krucjacie o zjednoczoną Europę, którą rozpoczął wybitny działacz socjalistyczny Adolf Schieklgruber, ksywa partyjna Hitler).

Bytków!
Jesteś durniem. I tyle.
wwwwwweeeeeeeeeeeeeee / 81.219.46.* / 2007-11-21 18:27
brawo, ale czegóż możemy oczekiwać jak umiędzynarodowiony żyd jest u władzy
a........ / 83.14.205.* / 2007-11-21 15:07
Poziom to sam masz , niestety ograniczony ,jeśli to choroba umysłowa to życzę Ci powrotu do zdrowia , jeśli nie to też współczuję , dosyć dziwnie spostrzegasz świat a to z pewnością musi bolec
janru / 87.116.215.* / 2007-11-21 13:41
proponuje wypowiedzieć wojnę ,przecież jesteśmy mocarstwem ,damy radę.
dikens / 213.199.219.* / 2007-11-21 13:25
lecz się człowieku, bo takie brednie jakie piszesz klasyfikują Cię tylko na oddział zamknięty. Wyłącz niekiedy radio maryjka, to pomoże Ci wrócić do zdrowia :)))))))
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-11-21 22:46
O Radiu Maryja piszą jako eksperci, panie "dikens" zwykle Ci co go nigdy nie słuchają. To nie jest z palca wyssane stwierdzenie. Miałem okazję sie o tym wiele razy przekonać. Ten elektroniczny publikator, tak szczerze jest przez niektóre środowiska opiniotwórcze znienawidzony, gdyż obnaża ich zakłamanie i demaskuję nieprawdziwe informacje. Dlatego też podniosło się potężne larum, gdy dyrektor RM o. Tadeusz Rydzyk wystąpił o dofinasowanie prowadzonej przez jego fundację szkoły wyższej (Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej), w celu wprowadzenia tam kierunków technicznych. Cały smaczek tego kociokwiku polegał na tym, że nie ma możliwości prawnej pozbawić publicznego wsparcia podmiotu, który realizuje cele zapisane w warunkach determinujących udzielenie takiego wsparcia. Aby więc zablokować tą inicjatywę, usiłuje się zmieniać reguły gry w trakcie jej trwania, ograniczając dostęp do funduszy publicznych wszystkich szkół wyższych, nie mających dużego stażu i znaczącego dorobku naukowego. Doktrynalne zaślepienie może spowodować, że nowe i bardzo liczne szkoły wyższe, które do swojego rozwoju szczególnie potrzebują pomocy finansowej, zostaną jej pozbawione. Nielichą rolę w tym obrzydliwym procederze biorą podobno również nasi rodacy. Pewno w myśl zasady: zrobię na złość mamusi i odmrożę sobie uszy. Panie wybacz im, bo nie wiedzą co czynią!
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-22 00:10

Ten elektroniczny publikator, tak szczerze jest przez
niektóre środowiska opiniotwórcze znienawidzony, gdyż obnaża ich zakłamanie i
demaskuję nieprawdziwe informacje.


Czy ma pan tu na myśli prawdę przekazaną przez REKTORA na tej zacnej uczelni toruńskiej (nomen omen Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej), o obecnej prezydentowej RP - że to jest czarownica i o obecnym prezydencie RP - że to oszust?????
I twierdzi pan, że to jest to obnażanie zakłamania i demaskowanie nieprawdziwych informacji??

No, właściwie, czy ja wiem......??
marek 19.53 / 83.24.56.* / 2007-11-21 23:55
Całkowicie zgadzam się ze spostrzeżeniami.
O sztuczkach formalnych mających zapobiec przydzieleniu funduszy dla kierunków stricte technicznych i skutkach napisałem dość dawno - i oczywiście nie spotkałem się z żadną sensowną odpowiedzią. Pan też liczyć na to nie może.
W tej dziwacznej, politycznie poprawnej, europce gotowi są wylać dziecko z kąpielą. Dla dokopania Rydzykowi gotowi są zaszkodzić setkom małych lub startujących uczelni.
Przykre.
a szkoda gadać / 83.28.7.* / 2007-11-21 15:19
Dikens znowu wszystkich zamyka, wkurzył się ostro!!!
Oddychaj głęboko ............
sceptyk / 2007-11-21 15:12 / Tysiącznik na forum
A co? Przeszedłeś dobre szkolenie w Sowietach?
Tam nieprawomyślnych zamykają w psychuszkach.
kemikalbrader / 2007-11-21 11:37 / Bywalec forum
Bracia Kaczynscy (mam juz rozprawe w sadzie?) nie prowadzili polityki zagranicznej na kolanach? A "himalaje braku profesjonalizmu" dla Radosława Sikorskiego, za to że bezczelny domagał się od amerykanów funduszy dla naszej armii za misje w Iraku? To co? To nie jest polityka na kolanach?

No to pisobolszewiczki powiedziesz że mi co nam dała polityka "Fotygowo-kolanowa" w stosunku do 1 kowboja świata? Hę? Wizy znieśli? Co nam ofiarowali?

Laicy proszeni sa o nie wypowiadanie opini na temat Pułaskiego i polisz Jastrzebie, bo sie pogrzebiecie.
Handel wyrokami 1 / 83.21.42.* / 2007-11-21 09:42
Kiedy rząd ogłosi przetarg na zakup nakolanników. Nakolanniki są bardzo potrzebne do "rozmowy" z carem Putinem i Kanclerz Merkel.
Pani Kanclerz ma na biurku ładny portrecik carycy Katarzyny II - czy to coś mówi POpaprańcom ?
antykopacz / 79.187.37.* / 2007-11-21 10:07
na razie Hanka puściła sprawę papierowych torebek do supermarketów pod sztandarem ekologicznym !
Smiechu warte, pełne kosze z nieusuniętymi śmieciami, te recyklingowe pojemniki zapchane, kosze na psie odpady zatkane. Najpierw to posprzątajcie. W mojej altance śmietnikowej specjalny pojemnik na plastiki już od 2 miesięcy stoi zapachany, butelki i inne plastiki walimy do ogólnego kontenera.
Te torebki musiał jakis koles platfusowy produkować i dostał kampanię za darmochę.
sztukmistrzzlublina / 79.187.37.* / 2007-11-21 09:25
no to rura i jej przyboczne instalacje już sa w Bałtyku !
rusek zacznie jeźdzzić po Polskich zakładasch jak chce i kiedy chce ze swoimi ataschatami !
Niemcom oddamy wszystkie gospodarstwa na Mazurach, oddamy "zagrabione" dobra kultury niemicekiej, i postawimy filie Centrum Przeciw Wypędzeniom w Polsce pod Pałacem Kultury i wrócimy do nazwy "polskie obozy koncentracyjne"
Zwrócimy równiez odszkodowanie za wartość wyprodukowanch przez Niemcy bomb które spadły na Warszawę aby ujarzmić jej bohaaterskich mieszkańców, mogli sie od razu poddać przecież.

To na początek jeśli chodzi o >cuda< zagraniczne donka.
Jooo35 / 213.158.196.* / 2007-11-21 09:44
79.187.37.*
Dziś taka ksywka?
A jakie sztuki pokazuje sztukmistrz?
Rozliczę jednych sąsiadów, bo zarabiają więcej niż ja - czyli na pewno kradną.
Rozliczę innych sąsiadów, że są byłymi sb-kami, ubekami, tw - bo nie głosowali na mnie w wyborach i nie dorwałem się do żłoba.
Postawię pomnik jedynemu wodzowi J.K. i będę bił mu pokłony, może mi coś skapnie (inny wódz miał podobe inicjały - J.S. - ale na szczęście skończył w 1953).

To taka parafraza twojego stylu - "obrazić każdego".
Nie sądź innych po sobie. J.K nie stworzył niczego konstruktywnego. Jak tak nie lubisz Tuska i wiesz, że będzie kiepski - daj mu się wykończyć samemu (tak jak to uczynił J.K.)
stukomistrzzlublina / 79.187.37.* / 2007-11-21 10:16
idź polerować korytarz na 40 piętrze, wkrótce wielkie otwarcie !
A jaki jesteś spostrzegawczy, no brawo.
Sorbonę chyba kończyłeś ?
Marek P. / 83.16.207.* / 2007-11-21 10:16
Panowie Efekty się liczą nie opinie. Oddzielcie emocje od zdrowego rozsądku i zaczniecie wiedzieć rzeczywistość, jaką jest. Jesteśmy ludźmi i dlatego kierujemy się emocjami a one zakrywają szczelnie nam prawdę. Emocje to zawziętość, szczęście, nienawiść, niechęć, miłość, i wiele innych, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Niektórzy kochają ludzi, którzy ich niszczą i będą ich bronić do ostatniej kropli krwi. Zastanówcie się czy przypadkiem nie emocje kierują wami podczas wyrażania takich opinii. Jestem przekonany, że tak. Więc jestem pewny także tego, że nic nie zrobiliście, aby zapoznać się dogłębnie z problemami, o których piszecie. Zacznijcie zawsze od zapoznania się z faktami (opinie odrzućcie powstają na podstawie emocji) i oceńcie je sami. Możecie mieć własne zdanie i może być ono różne od przyjętych opinii. Globalne opinie są papką połykaną przez masy, które nie znają faktów (bo nie chcą). Proszę powstrzymać się od odpowiadania na ten post w sposób emocjonalny z góry dziękuję. A jeśli ktoś musi to proszę pisać o własnych uczuciach a nie o mnie. Np. Czuję, że nie masz racji, ponieważ uważam….
xx / 83.28.7.* / 2007-11-21 09:36
Żeby się tylko nie narazić Niemcom !
Ruskim też nie wolno sie sprzeciwiać !
W ogóle trzeba być grzecznym.
Jeszcze Nam zarzucą agresję.
"Potakujmy": Tak, Tak, Tak, Tuk, Tuk, Tusk .........................
real60 / 81.219.244.* / 2007-11-21 23:58
Zamiast klepać bez sensu w klawiaturę, wsiadaj na konia, szablę w dłoń i naprzód na Moskwę.

Tylko zanim wyruszysz, to kup sobie GPS, żebyś nie zabłądził.:):):):)
xx / 83.28.49.* / 2007-11-22 01:52
Real to Ty żyjesz?
Pamietaj nie narażaj się .
Można umrzeć jak człowiek lub żyć jak zwierzę!
Ot i prosty wybór.

Najnowsze wpisy