Forum Forum dla firmOprogramowanie

nowa strona internetowa - jak ją ruszyć?

nowa strona internetowa - jak ją ruszyć?

JustynaStylove / 94.254.175.* / 2018-07-30 10:10
Witam
uruchomiłem pierwszą w życiu stronę internetową. Mam wielką prośbę osób które znają sie na temacie aby zerknęły czy jest dobrze zrobiona. Nie chodzi mi tylko o kwestie techniczne ale praktyczne związane z widzeniem stron przez google. Firma zajmuje się dekoracją i organizacją wesel www.stylovestudio.pl z Olsztyna i Warmińsko-Mazurskiego. Najpierw wrzuciłem stronę na serwer w multimedia w tak zwanym oknie. Google znajdowało tą stronę nie po wykupionej domenie stylovestudio.pl, a po adresie serwera multimedii. Aktualnie wykupiłem serwer hostingowy w nazwa.pl i przerzuciłem stronę na ten serwer. Oni oferują nawet SSL i adres tej strony jest dzięki temu taki: https://stylovestudio.pl/
Miało to pomóc w wyszukiwaniu przez google.
Chciałbym aby google widziało tą stronę wyszukując po hasłach typu dekoracje, wesele, dekorowanie, wesel, firma dekoracyjna organizacja wesel olsztyn itd.
Ogólnie google widzi tą stronę, w sensie ma ją zindeksowaną ale jakoś jej nie wyszukuje.
Proszę o sugestie co mógłbym jeszcze zrobić aby polepszyć sytuacje? proszę o sugestię z Waszego doświadczenia.

Najnowsze wpisy