Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

nowe fundusze, czyli w co dalej inwestowac

nowe fundusze, czyli w co dalej inwestowac

toku / 2007-07-13 08:56
Witam. Aktywnym oszczedzaniem zajmuje sie od okolo 2 lat raz z mniejszym a raz z wiekszym powodzeniem. Obecnie mam ladny pakiet udzialow w arce akcji ktora mi juz zarobila ladne pieniazki. Z tego rezygnowac nie bede. Ale nagromadzila mi sie kolejna nadwyzka finansowa i tutaj rodzi sie pytanie co z nia zrobic. Arki juz nie chce, bo mam, jakies inne fundusze - dlaczego nie. Ale jakie? Przegladnalem juz chyba wszystko i nie wiem co wybrac. Moze sa jakies specjalne fundusze inwestujace np. na FOREX (bawilem sie sam tym, ale to niestety wymaga to poswiecenia duzo czasu i zrezygnowalem). A moze fundusze inwestujace w ... no nie wiem w co... Po prostu szukam alternatywy. Ahaa do zainwestowania mam okolo 25tys zl.
Wyświetlaj:
TaS / 2007-07-14 14:41 / Tysiącznik na forum
warto wykorzystać tą sytuację do dywersyfikacji portfela - może cos z zagranicy?

a zastanawiales sie nad inwestors fiz gold?
Pablo05 / 157.25.9.* / 2007-07-13 11:19
Proponuje Akcji MIŚ PZU S.A. . Ma za 3 ostatnie miesiące 20% stope zwrotu czyli nawet lepszą od DWS top. Może wynik sie nie pwtórzy ale przy optymiżmie na giełdzie raczej nie spadnie.
maniako / 2007-07-13 17:14
Tylko MIŚ PZU S.A. Lada dzień zamkną , jestem agentem ubezpieczeniowym PZU, lecz dopiero teraz zrobiłem licencję na TFI i sam się bałem, że nie zdążę włożyć moich oszczędności.
domarjo / 2007-07-13 10:01
Ja jestem nowicjuszem i nie znam się kompletnie na giełdzie , mam trochę oszczędności i chciałbym zaryzykować. Poszukuje bratniej duszy, która kiedyś tak zaczynała jak ja i zechciała podzielić się swoim doświadczeniem. Moją cechą jest intuicja znajomi mówią że powinienem ją wykorzystać. Tak pomyślałem że może na giełdzie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy