Forum Forum inwestycyjneFundusze

nowe fundy w skandii już są

nowe fundy w skandii już są

max1224 / 2011-01-18 21:19
Noble Funds TFI, Noble Funds SFIO subfundusz Noble Fund Africa (Kod UFK: NB6)
Idea TFI, Idea Parasol FIO subfundusz Idea Akcji (Kod UFK: IDEA1)
Idea TFI, Idea Premium SFIO (Kod UFK: IDEA2)
Quercus TFI, QUERCUS Parasolowy SFIO subfundusz Agresywny (Kod UFK: QUE1)
Quercus TFI, QUERCUS Parasolowy SFIO subfundusz lev (Kod UFK: QUE2)
Quercus TFI, QUERCUS Parasolowy SFIO subfundusz short (Kod UFK: QUE3)
Skandia Euro Gwarantowany 2026 (Kod UFK: SEG2026)

myślę że Que3 może być dla nas ciekawy oj bardzo ciekawy
Wyświetlaj:
wawkaaa / 83.12.71.* / 2011-01-19 12:10
szukacie idiotów którzy kupią od was polisę inwestycyjną?
max1224 / 2011-01-19 14:44 / Tysiącznik na forum
z której części wpisu wnioskujesz???
G77 / 2011-01-19 13:16
Nikt tu nie namawia na kupno polisy ,zresztą wypowiadający się tu Panowie czasem nawet i Panie to ludzie ,którzy pomagają zrozumieć i nauczyć się jak można zarobić jeśli już masz tą polisę oraz innego rodzaju możliwości zakupu fundów , fakt robią to co powinni robić Ci którzy nam te polisy sprzedali ( może jakieś pismo do nich o % z opłaty zarządzania ja chętnie podam numer polisy by wiedzieli ,którą zarządza forum z Maxem ,Zeusem ,privem i innymi ,nie będe wymieniał tu wszystkich jako forum zbierałyby się fundusze na jakies spotkanie w celu dalszej wymiany poglądów ;) ) ale nie próbowali nigdy powiedzieć "kup skandie będziesz zarabiał miliony. Choć przyznam ,że odkąd zabrałem się za "pilnowanie" moich oszczędności w skandii to lepiej rozumię rynek i dzięki temu zacząłem zwiększać moją wiedze finansową .Teraz jak koleś się pyta jaki fundusz ma kupić by zarobić to mówię mu "żaden" czemu bo każdy ma wzloty i upadki i żaden nie gwarantuje iż za np. 5 lat będziemy mieli 50% więcej. Pewno takie myślenie w większości powoduje ,iż ludzie odwracają się od inwestowania nie tylko w fundy , boją się ,że znów stracą . Ok nie jestem tu jakimś specem od fundów ale staram się robić wszystko by skandia mnie nie przechytrzyła bym ja potem nie musiał bać się o swoją przyszłość licząc tylko na Państwo i Zus. Oczywiście nie namawiam na kupno polisy bo każdy ma swój rozum i o swoją przyszłość zadba w sposób jaki mu najbardziej odpowiada na którym będzie się znał lub będzie miał chęć go poznać. Pozdrawiam
privy / 2011-01-19 12:51 / Tysiącznik na forum
Tak, każdemu wciśniemy ten chłam no chyba, że masz lepszy to będziemy wciskać go razem z Tobą, cokolwiek by to nie było.
G77 / 2011-01-19 13:20
No ja tu się ropisuje a można krótko i na temat hehe ;)pozdr
max1224 / 2011-01-19 14:46 / Tysiącznik na forum
dzięki chłopaki ale dajcie spokój nie pierwszy i nie ostatni frustrat co mu sprzedaż nie idzie i musi odreagować a my i tak wiemy i robimy swoje jak w przysłowiu o psach i karawanie
privy / 2011-01-18 22:01 / Tysiącznik na forum
I po co będą te wszystkie polskie fundy jeśli będzie QUE2 i 3? Teraz będzie można sobie pozarabiać na wzrostach i spadkach indeksów. Jeszcze, żeby konwersja trwała 1 a nie 2 dni i mielibyśmy najlepszą maszynę funduszową do robienia kasy.
max1224 / 2011-01-18 22:23 / Tysiącznik na forum
a i nie będą ale już są!!
max1224 / 2011-01-18 22:22 / Tysiącznik na forum
cóż może to byłoby za piękne z drugiej strony to też takie do końca proste nie będzie
privy / 2011-01-18 22:33 / Tysiącznik na forum
Damy radę ''max''.
max1224 / 2011-01-18 22:38 / Tysiącznik na forum
fakt zapomniałem że oprócz amatorów mojego pokroju jest tu paru kumatych gości;-)) sorry
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy