Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Nowe możliwości w MLM

Nowe możliwości w MLM

Stanley39 / 2009-02-13 10:10
Poszukujemy ludzi działających w branży MLM, którzy szukają nowych lepszych firm, które dałyby im większe możliwości rozwoju w Marketingu Sieciowym. Mam propozycje dla wszystkich ambitnych i otwartych na nowe rozwiązania, które mogą im przynieść pokaźne dochody i pozwolić na niczym nieograniczony rozwój w biznesie MLM.
Zainteresowanych proszę o kontakt: E-mail: stanley.marketing@vp.pl , Skype: stanley39stan
Wyświetlaj:
otylia_25 / 2009-03-12 12:51
Poczta internetowa jest bez wątpienia najpotężniejszym narzędziem do
przesyłania informacji na ziemi. I Ty możesz posiadać własny interes, który
łączy potęgę Internetu z siłą Marketingu. Aby uzyskać dodatkowe informacje
i zarabiać w łatwy i przyjemny sposób wyślij e-maila na adres otyli@op.pl
o temacie “szansa”
janwiekonski / 83.30.68.* / 2009-11-16 11:26
Ale jak ktoś chce sobie dorobić lub przy wiekszym nakładzie pracy swojej najnormalniej w świecię się czegos dorobić - to polecam MLM.
Należy też znaleść dobra firmę która działa w tej branży. (Ale zróbcie to po tym jak się dowiecie co to MLM). Firm jest dużo lecz tylko niektóre sa godne uwagi :
Ja chciałbym wam przedstawić Sigmępro7 - nową ale szybko rozwijającą się firmę, która nie jest kolejnym oszustwem na dowód daję linka z artykułem o niej - www.networkmagazyn.pl/Latest/nowa-polska-firma-mlm (...)
Widzicie że to żadna ściema nie jest, tylko normalny biznes, prawdziwa firma w której ludzie najzwyczajniej w świcie pracują.
Nie chce też w tym poście wdawać się w szczegóły - ZAPRASZAM na ta strone http://www.s7team.com/?page_id=382 - tam wszystko po kolei jest wytłumaczone, odnośniki pokazuja nawet dane aspekty w formie graficznej.
Jeśli chcecie zarabiac w internecie to jako jednostka nic nie osiągniecie, a więc zastanówcie się na tymna spokojnie. Pozdrawiam
amgo76345667 / 83.142.222.* / 2011-06-13 14:43
Poszukujemy osób do współpracy w systemie MLM.

Działasz w MLM lub podobnej branży?
Masz własną grupę?
Chcesz rozszerzyć swoje działania
i zarabiać prawdziwe pieniądze?

Szukamy właśnie ciebie dołącz do NAS!

www.AmigoLOTTO.com

Zapoznaj się z "Twoją Grupą Grających"

Najnowsze wpisy