Forum Polityka, aktualnościKraj

nowy bat na fotoradary

nowy bat na fotoradary

aligatoreks / 2013-02-26 08:27
Prokurator generalny skierował sprawę karania grzywnami właścicieli samochodów którzy nie wskażą osoby kierującej samochodem w momencie zrobienia zdjęcia i odmawiają ujawnienia danych kierowcy do Trybunału Konstytucyjnego gdyż uważa ze jest to niekonstrukcyjne
Wyświetlaj:
andzia23 / 2013-02-26 13:11
no i prawidlowo! dlaczego mam placic za kogos kare skoro to nie ja dokonalem przewinienia a posiadanie samochodu mam w pelni legalne. Brawo za ambitnego prokuratora ktory wreszczie cos zrobi z tymi zlodziejami naszych podatkow
Pracodawca 12 / 2013-02-26 15:01
Mój znajomy dosta ponad czterdzieści punktów karnych, nei wiadomo za co , nie wiadomo kiedy... tak właśnie w Poslce wygląda prawo... czy też jego przestrzeganie...
ciekawskiJan / 2013-02-26 15:04
musial wiedziec za co, za nie wskazanie kierujacego jest tylko mandat karny gotowkowy, punktow sie nie przyznaje w takiej sytuacji dla wlasciciela pojazdu
bankowiec28 / 2013-06-17 09:53
kpk art 180,181,182,183 lub184 jako osoba najbliższa mam prawo odmowy udzielenia odpowiedzi na pytania aby nie poqrążyc osobe najbliższą,,,, jako podejrzany o wykroczenie/ a tak uważają ITD/ mam prawo do odmowy udzielania jakich kolwiek wyjaśnień !!! ps: wszelkie wątliwośći prawne Sąd musi uwzqlędić na korzyć podejrzaneqo/ oskarżoneqo/ domniemanie niewinnośći w Polsce nadal obowiązuje

Najnowsze wpisy