Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Nowy iPhone 3G to żadna nowość

Nowy iPhone 3G to żadna nowość

Money.pl / 2008-07-11 08:38
Komentarze do wiadomości: Nowy iPhone 3G to żadna nowość .
Wyświetlaj:
Sterx / 83.12.32.* / 2008-09-27 11:01
Jak ktoś ma dojści to załatwi za 400zł kolega sprowadzi z stanów za 400zł
adset / 195.117.54.* / 2008-09-23 23:35
IPhone to dobry telefon, a jego najwiekszym minusem jest to ze jest z firmy Apple ktora to za uzytkownika wie co dla niego najlepsze. NIestety mimo ze na codzien swietnie sie go uzywa to czasami potrafi wkurzyc bo tworcy uznali ze niektore banalne rzeczy trzeba zamotac jak chocby dzwonki czy wgrywanie dokumentow na ipoda.
rycho_rex / 194.9.52.* / 2008-09-16 10:07
mam to coś od dwu dni-traki honorowy zakup-przepłaciłem i mam tego ...pięknego knota-zwykła amerykańska gadżetowa kicha!!!!!i droga jak s********-jestem na siebie zły, ze dałem sie tak nabrać!!!!!!
ipaq 614c / 79.186.218.* / 2008-08-15 17:30
hp ipaq 614c, jeden minus kiepska jakość filmów po za tym dopracowany rewelacyjnie, iPhone 3G dla małolatów co muzyczki chcą posłuchać obejrzeć bajeczke ale tylko jedną bo bateria siada
tik / 83.21.252.* / 2008-08-16 14:02
do filmów też jest super tylko dobry odtwarzacz trzeba wgrać
MacAda / 87.105.15.* / 2008-07-24 13:03
UWOLNIC TYBET
Hackelbury / 86.63.158.* / 2008-07-21 19:58
Kiedy wejdzie do Polski kupię go nie patrząc czy ma aparat z miliardem pikseli, czy mmsy z których nigdy nie korzystałem, kupię go bo ma wypasiony design.
Bartek C / 77.253.255.* / 2008-07-17 21:03
Wierzę w apple-a, kocham appple-a, używam apple-a po 4kroć( imac24, macbook, iphone, ipod classic 160Gb).
Nawet gdyby iphone 3G był opalany węglem i miał koło zamachowe z boku, to i tak będzie dzialał lepiej niż np. nokia N95 którą też mam i chętnie zamienię na jakiegokolwiek iphone-a i jeczcze dopłacę
rogi / 83.6.79.* / 2009-02-04 22:16
nokia N95 którą też mam i chętnie zamienię na jakiegokolwiek
iphone-a i jeczcze dopłacę

bartku C! chcesz to moge sie z toba wymienic mam iphona 8 giga czarnego 1852077 to moje gadu smialo uderzaj :)
/ 194.97.158.* / 2008-07-17 11:54
wow, apple fan boys są wszędzie :D
pawel.net / 80.53.175.* / 2008-07-15 22:32
Jak czytam jakie glupoty gadacie to mi az Was szkoda. Warto by jednak nieco Was z bledu wyprowadzic. Widac ze wielu z Was nie ma pojecia o czym mowi. Po pierwsze glupie wydaja mi sie zarzuty czego mu brak. iPhone jak i inne produkty apple sa projektowane w nieco inny sposob niz np Sony Parkinsony. Po co komu funkcje ktore wykorzysta raz albo dwa w ciagu calego okresu uzytkowania? Aparat tylko 2 MP? A po co wiecej? Wy chcecie miec telefon ktory Wam zastapi wszystkie inne. "Kupie Nokie to nie bede potrzebowal apartu fotograficznego". Produkty Apple nie sa tanie. Dlatego skoro kogos stac na np iPhona to stac rowniez na kupno normalnego aparatu fotograficznego. Limit 10 MB na strone? A jakie Wy wielkie strony chcecie na tym malenstwie ogladac? Poza tym internet w telefonie nie jest za tani i sciaganie stron powyzej 10mb jest dosyc drogie bynajmniej w polskich warunkach. NIe mowie o wifi ktorych ilosc jest wprost smieszna. Wifi w domu? To nie mozna na komputerze? Popieram rowniez opinie badacza netu ze bledy w iphonie sa malo istotne. Rownie dobrze mozna by postawic zarzut ze nie ma latarki albo miernika halasu (a niektore nokie maja). Mądrze stwierdzil asdaa. iPhone jest w Polsce telefonem prawie dla elit. To nie jest telefon dla szarch mas ktore maja nokie ktore moga wszystko. Śmieszne sa rowniez teksty ze iPhone nie ma MMSów i nie nagrywa filmow. Otoz nieprawda. w 15 minut mozna sprawic ze iPhone nie tylko bedzie obslugiwal MMSy i nagrywal filmy ale bedzie mozna wgrac na niego mnostwo aplikacji ktorych nigdy nie bylo na podobnych urzadzeniach
( np. gadu-gadu http://farm3.static.flickr.com/2350/2293484535_f8af307bbd_o.jpg)

A teraz pare slow do konkretnych uzytkownikow
Olio- po pierwsze za bardzo emocjonujesz sie i nie potrafisz odpowiednio argumentowac. Cos tam wiesz ale naginasz to do swojej opinii.

Przede wszystkim bzdury gadasz ze produkty Apple są dla dzieci i gadżeciarzy. Otoz wrecz przeciwnie.

"Pracuje w IT. Powiem tak Iphone i cały apple , może
pomijając np macpro i używających ich grafików...
To zwykły bubel dla nadętych , nadzianych ,
gadżeciaży..... Taka prawda , kto kupuje sprzęt za 6 tys
zł , kiedy konkurencja sprzedaje podobny za 2 tys ??
Tylko dla wyglądu ?? W Polsce robi to tylko Idiota przez
duże I."

Tak sie sklada ze ja tez pracuje w IT. Po pierwsze bzdury gadasz ze z kompow apple korzystaja tylko graficy i "nadęci, nadziani gadżeciaże". To jest stereotyp dotyczacy Apple (udowadnia ze sie nie znasz)

"sprzęt za 6 tys
zł , kiedy konkurencja sprzedaje podobny za 2 tys"
hehe prosze bardzo -> MacBook Pro 15.4" 2.4GHz Core 2 Duo/2GB /200GB /SD /AP /BT cena 5 490,98 (netto)
->Mac Pro 4- Core Intel Xeon 2GHz cena 6 064,75(netto)

skoro jestes taki madry znajdz mi i pokaz u konkurencji produkt o takich lub zblizonych parametrach za 2000 zł jak sam napisałes.

(kolejny raz udowadniam ze sie nie znasz)

"Tylko dla wyglądu ??"
WIesz po co sie kupuje Maca?
-Ma najbardziej zaawansowany system operacyjny na świecie (rozwiazania z maca pojawiaja sie czesto pod inna nazwa w kolejnych wersjach windows)
-dla profesjonalnego oprogramowania (np. Final Cut, Pro Studio, albo chocby iWork ktory pod kazdym wzgledem bije MS Office`a-kto uzywal ten wie o czym mowie)
-nie ma na niego wirusów
-jest niezawodny ponieważ Apple produkuje zarówno komputer, jak i dołączone do niego oprogramowanie, wszystkie elementy tej „układanki” idealnie do siebie pasują. A to oznacza, że Mac rzadko się zawiesza lub ulega awariom.
-nie ma problemow ze sterownikami
(znowu gadasz glupoty)

Jaś
"ładnie wygląda i nic poza tym, po prostu bubel, same niedoróbki, jak na taką firmę to fuszerkę odstawili, nie widzę powodu by go mieć"

biedne dziecko. ile masz latek? 10? same niedoróbki, fuszerka, bubel? a moze jakis konkret? nazywanie iPhona 3g "bublem" to juz nie opinia to po prostu nieznajomosc tematu. a moze po prostu cie nie stac i sobie wmawiasz ze jest taki zly?

DSA
miales kontakt fizyczny z iPhonem ?? wow. szok?
z tego co piszesz to chyba przez 0.02 sekundy opuszkiem palca tknales obudowe wylaczonego iphona.
podaj z 5 rzeczy ktore ma konkretny sony parkinson a nie moze miec iphone. tylko takich ktore sie uzywa a nie kolejny miernik glosnosci czy cos podobnego.

i na koniec
czemu wszystko co Apple jest inne? haslo przewodnie Apple
Think different









Mador / 83.29.174.* / 2008-09-15 22:41
Ale gość pieprzną za przeproszeniem....pytasz po co mi aparat w fonie ? Mam sonówkę h9...ale nie zawsze przy sobie dlatego doceniam dobry aparat w telefonie.Pytasz po co mi mms? tak kożystam z niego może trzy razy w roku...ale chce go mieć w sprzęcie za tyle kasy.Pytasz po co mi filmiki?A po to żeby coś od czasu do czasu nakręcić....tak dla jaj....i nie mów mi że to telefon dla wybranych....dla wybranych są mercedesy i hotele typu Mariot i wczasy na hawajach....A jeśli chodzi o nadgryzione jabłko....To nie lubię jak jakiś wypieszczony synuś bogatego tatusia tak chrzani.Jak zarobisz własne pieniądze własnymi rękoma....to pogadamy.(Mnie stać na iphona ale znam wartość kasy....dlatego mówię to co mówię)
mario_tg / 77.87.141.* / 2008-08-13 19:55
Jak kogoś stac na iphona to go stac zeby sobie storn 10 mb otworzył ;)
zenn / 62.87.142.* / 2008-07-28 00:39
Jabolowe ofiary. Produkty Apple'a są kierowane dla ludzi, którzy ubierają się w ciuchy Ewy Minge i słuchają objawień Jacykowa.
ćwierćfunciak / 195.140.236.* / 2008-07-24 20:49
Ile Ci płacą na etacie?
j&k / 90.141.94.* / 2008-07-18 22:31
brednie piszecie że aż mi was szkoda
iphon jest produkowany z myślą o usa a nie innych krajach
aparat może i powinien być lepszy przecież to produkt 2008
ale to można by pominąć ale brak wysyłania mms-ów to żart może w stanach zdjęcia przesyłają pocztą ale tu jest polska a brak prowadzenia rozmów video mając 3g błazenada przecież do samego kżystania z internetu nie potrzeba 3g ogulnie co mi się podoba w nim to brak zwisów może nokia n95 pod tym względem mu nie doruwnuje ale producenci pomyśleli o europie a nie tylko o stanach mając resztę świata w du.....ie
@@@ / 89.77.202.* / 2008-07-19 00:08

ale brak wysyłania mms-ów to żart

Brednie piszecie klego az mi cie szkoda.
Irek J / 83.13.190.* / 2008-07-17 02:18
Panowie i Panie. Apple jest faktycznie dobrą firmą. Inną niż pozostałe. Ale z punktu widzenia użytkownika dość skomplikowaną. Bo inną. Ma wady, jak każdy sprzęcior, zawsze by się coś przydało. Podstawowa wada - trzy. Brak portu karty zewnętrznej, stała bateria i nieporozumienie z bluetooth-em. Karta - zapis z kompa i wymiana informacji pomiędzy różnymi urządzeniami. Bateria - u********* wymiana. Mnie jeszcze bateria oryginalna w żadnym telefonie nie wytrzymała więcej jak 1,5 roku. A pada nagle jak mucha. No i ta niebieska komunikacja. Tylko słuchawki??? A np. antena GPS??? Profesjonalista poradzi sobie, ale ja nie jestem profem w tej dziedzinie, a zwykłym użytkownikiem.
Ale co by nie powiedzieć, wygląd rewelacja. Poręczny i wygodny. No i Apple - taki gadget nobilituje, jak wszystkie inne ich produkty. Ale nie przesadzajmy i nie dajmy się zwariować.
I jeszcze jedno. Marketing Appla - mistrzostwo świata. To widać choćby na ty forum. Czapeczki z głów.
el doopa / 195.212.74.* / 2008-07-15 13:07
czy to nie czasem artykuł sponsorowany?
Ania Pitera / 78.8.9.* / 2008-07-15 10:43
Milion telefonów w trzy dni. Hello, Nokia, SonyEricsson, Samsung, anybody there? :D
badacz netu / 83.6.105.* / 2008-07-14 22:39
Nie jestem fanem tego typu gadgetów i nigdy sobie iPhone nie kupię, ale przytoczone w artykule "błędy" są bardzo mało istotne lub wręcz mogą być zaletami (np. ograniczenie wykonywania JS do 5s). Wsadzanie do komórki aparatu większego niż 2Mp to też pomyłka - komórka nigdy nie zastąpi aparatu. Podobnie z edycją zdjęć - rzecz zupełnie nieużyteczna. Kolejna sprawa: synchronizacja kontaktów z kartą SIM: od czasu jak w telefonach pojawiły się zaawansowane książki telefoniczne, próba kopiowania danych na SIM kończy się zazwyczaj utratą większości istotnych danych - specyfikacja książki na kartach SIM pozwala na 14-znakowy opis i jeden numer telefonu.
Przynajmniej iPhone nie oszukuje że ta funkcja do czegokolwiek się nadaje.
Poza tym przy cenie 199$ (czyli 400PLN) jest to zupełnie nieźle wypasiony telefon. Przykładowo, nieźle wypasiona Nokia E51, bez GPS kosztuje dwa razy więcej.
robbinhood / 77.112.73.* / 2008-08-26 14:16
czlowieku, 199$ to moze kosztuje w ameryce, a nie u nas. iphony jak trafia do sprzedazy bez abonamentow to bede kosztowac ze 2000zl albo i wiecej. popatrz jakie sa ceny obecnie w taryfach abonamentowych. w orange i w erze nie kupisz tego telefonu z abo ponizej 70 zl. a kogo stac na wywalanie tyle kasy miesiecznie przez 2 lata, to niech sobie kupi ten shit. ja mam SE i ma wszystko czego potrzebuje (touch screen, BT, memory card, klawiatura QWERTY, UIQ3, i wiele innych przydatnych rzeczy) bije iphona na glowe z tym jego smiesznym aparacikiem czy brakiem mozliwosci wysylania MMS w standardzie (nie mowie o dodatkowych aplikacjach ktore mozna sciagnac) zeby w standardzei nie bylo mozliwosci wysylania plikow przez BT to juz zupelna paranoja. ktos dobrze napisal, ze ten telefon jest na rynek amerykanski, a nie europejski. u nas to si enie przyjmie, a sprzedaz tego bedzie bardzo niska dopoki nie obnizqa cen do rozsadnego poziomu - 200-400$ to jest rozsadna cena, a nie np iphon za 1zl w taryfie 250 (250 zl co miesiac przez 2 lata) kogo na to stac???
Morfeus / 78.8.56.* / 2008-08-26 23:57
Właśnie o to chodzi ,żeby nie każdego było stać, choć moim zdaniem i tak zbyt dużo osób będzie go miało.
Trejserek / 83.19.174.* / 2008-08-24 00:02
Ale E51 ma za to WIFI, VOIP, bluetooth bez ograniczeń. Moim zdaniem te rzeczy są przydatne.

Po za tym E51 da się kupić nawet za mniej niż 700zł a jakoś w tej cenie nie widziałem iPhone'a w Polsce. 199$ być może kosztuje w USA ale w u nas dużo więcej.
H. / 83.175.191.* / 2008-07-14 18:47
zgadza sie, do pracy managera to sie nie nadaje.
H.
asdaa / 195.93.162.* / 2008-07-14 14:33
hahahhaha Ogórek idz lepiej na pole bo widac tam Twoje miejsce.
Ciekawe ile Nokie i Słone Eriksony zaplacily za ten artykul sponsorowany hahahahah.
Apple wyprzedza wszystkich o lata swietlne, a takie zalosne artykuly tylko temu dowodza.
Az kipi z nich nienawiscia do tego gadzetu - umyslnie wmawiacie 'NIE WARTO KUPOWAC IPHONE' - takkk, bo lepsza nokia, z ktora wejde do autobusu i widze 40 osob majaca taka sama.
Chodzace klony, wszyscy wygladaja tak samo i uzywaja tego samego sprzetu. Tego chcecie? Prosze bardzo..

Ja mam wlasny styl i iPhone 3G jest dla mnie idealnym rozwiazaniem (mowil szczesliwy posiadacz iPhone starej generacji i od wczoraj posiadacz iPhone 3G :))
robbinhood / 77.112.73.* / 2008-08-26 14:20
to miej go i sie ciesz. nie wszyscy musza miec najnowszej generacji telefony z najnowszym sprzetem, ktorego i tak w pelnisie nie wykorzystuje. masz to sie ciesz ze wydales kilkaset, a nawetkilkadzesiat setek na te fony. ja mam praktycznie to samo (bez multitouch screena) za skormne 500zl. i mam pewnosc ze jak cos sie sypnie, to mi to naprawia, a ty zyj w niepewnosci, czy dostaniesz spowrotem telefon po gwarancji ( o ile takowa wogole posiadasz
Trejserek / 83.19.174.* / 2008-08-24 00:05
Jak popularnośc iPhone'a bedzie się utrzymywać to wchodząc do autobusu z nim zobaczysz że połowa osób tez go ma ^^.
WFL / 77.115.223.* / 2008-07-26 14:14
styl masz???hahaha styl to nie posiadanie iPhon'a.to jest poprostu pokazówa z twojej strony.ze 40 osób ma taka sama nokie??i c... Ci do tego.kupuje sie aparat ktory sie wykorzystuje a nie wydaje siano zeby sie pokazac ze "mnie stac i mam iPhona"wykorzystasz wszystkie jego funkcje??bardzo jestem ciekawy...3G???super...dsziala wszedzie w polsce??nie kazdy jest z Warszawy.jestem z leszna wlkp i tam zapomnij o 3G wiec nie ma sie co spuszczac na iPhona chociaz przyznaje ze jest bardzo zaawansowany i malo jaki sprzet mu dorownuje.
zdenekifughd / 79.188.45.* / 2008-07-14 19:30
czytając pierwsze twoje słowa od razu wiedziałem że kupiłeś.
masz własny styl ? hahaha
kup sobie rbk też będziesz miał "swój styl"
hehehe
ale z ciebie dzieciak, przekonali cię za pomocą reklamy że jesteś wyjątkowy bo kupiłeś jakiś produkt.
wlodarl / 2008-07-14 12:14
mam iphona i N95 pierwszy to gadżet nie telefon weekendowo-urlopowy można poserfować po internecie posłuchać muzyki i polansować że ma się iphona i na tym kończą się zalety tego sprzętu, natomiast N95 to kombajn do pracy i wykonywania dużej ilości tel.
Wniosek Iphone to tylko fajna zabawka
morek / 81.219.159.* / 2008-07-14 17:04
Mój znajomy wykorzystuje go bez problemu w pracy. Więc nie zgodzę się z tą opinią (tak do końca). Myślę, że to po prostu kwestia przyzwyczajenia. Kiedyś gdy pracowałem jeszcze na Windozie i kupiłem pierwszy komputer Appla ciężko mi było się przestawić (do pracy bo do zabawy od razu jakoś poszło:)) teraz gdy tylko mogę unikam pracy na Windowsie. Po prostu się przyzwyczaiłem do nowych opcji i innego interfejsu usera. Wg. mnie lepszy. I to samo tyczy się telefonów. Jak ktoś się przyzwyczai do sposobu w jaki się obsługuje iPhona będzie mógł śmiało na nim pracować.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy