Forum Forum podatkoweInne

Nowy podatek dla właścicieli samochodów

Nowy podatek dla właścicieli samochodów

Money.pl / 2006-09-16 16:00
Komentarze do wiadomości: Nowy podatek dla właścicieli samochodów.
Wyświetlaj:
Kierowca / 87.205.33.* / 2008-08-03 23:41
Podwójne opodatkowanie MUSI być karalne. To powinno być ścigane z urzędu, jeżeli w ogóle jest jakiś normalny urząd w tym kraju. Okroić sejm do 150 szt. i zagonić do roboty. My dla nich, czy oni dla nas ? Ile owiec pójdzie do urn i wybierze jeszcze w następnych wyborach następny zestaw tępomyślicieli, który jak zwykle ma w d... tych co ich już wybrali. Może warto zrobić demokrację i uwolnić tępomyślicieli od przewyższającego ich wysiłku. Przecież ten podatek to na pokrycie rosnących bez opamietania wydatków najwyższych urzędników.
idea2000 / 2006-09-16 16:04 / portfel
jLe[piej byłoby spytać się obywateli co mozna opodatkować aby zwiększyć dochody budżetu i w ramach tego proponuję opodatkować korzystanie ze słońca > Świeci i każdy korzysta z niego
Kangur1 / 83.24.4.* / 2006-09-16 16:00
S*********. Dwa razy podatek od jednego samochodu? Wynosze sie z tego kraju. Mam juz nagrana robote w Australi i nikt mnie w tej komuszej, zlodziejskiej i zmurszalej UE juz nie zobaczy.
Kondolencje dla tych co zostaja.
Zdzich / 83.11.45.* / 2006-09-19 14:26
To jest prawda, że rząd stara się wydusić z każdego obywatela jak najwięcej grosza, ale nie mam zamiaru opuszczać tego kraju. A ty uciekaj z stąd jak najszybciej. Gdy wrócisz po latach pamiętaj, że ty nic nie zrobiłeś dla tego kraju.
almic / 83.20.17.* / 2006-09-19 16:06
A to co?Każdy niech robi co mu się podoba.A Ty siedz tutaj i obserwuj jak Ci pieniądze podbierają z każdej strony i nie możesz nic zrobic by godnie żyć na poziomie.

Najnowsze wpisy