Forum Forum finansoweBanki

nowy pomysł PKO SA-czy w innych miastach też tak jest?

nowy pomysł PKO SA-czy w innych miastach też tak jest?

terka50 / 2009-09-10 18:08
Chciałam dziś sprzedać 2000 NOK, których nie przyjęła mi kasjerka twierdząc,że są z wadami,choć oczywiście są prawdziwe.A JAKIE WADY?mała kreseczka na obrzeżu banknotu,minimalnie 1mm rozdarty drugi banknot,poza tym banknoty wcale nie zniszczone,złożone normalnie ,jak w każdym portfelu.Może dojdzie do tego,że trzeba będzie prasować a najlepiej przychodzić ze świeżo wydrukowanymi ,choć i tu na 100% nie można być pewnym,bo może być mały błędzik np.kreseczka i już nic z tego.Ze zdenerwowania nie spytałam,czy to zarządzenie wewnętrzne banku PKO SA w IŁAWIE,czy gdzieś z góry.Cóż miałam sie udać jutro do głównego kasjera,ale nie chcę sobie szarpać nerwów,więć poszłam do kantoru,gdzie bez ŻADNYCH problemów sprzedałam korony tracąc na tym tylko,albo aż ok.11zł. W większych miastach jest większy wybór banków,gdzie skupują walutę,więc może u nas na peryferiach robią nas w "bambuko"?Dodam,że odszedł z kwitkiem pan, co przywiózł ciężko zarobione pieniądze w kwocie 30000NOK, to ile on stracił?Byłabym wdzięczna,jakby ktoś poradziłby mi ,co można w takich sytuacjach zrobić?Przecież,jak straszą kasjerki,że ze swojej kieszeni będą płacić,to się nie dziwię kobietom.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: