Forum Forum inwestycyjneFundusze

Nowy Rok ,Nowe inwestycje, Nowe nadzieje

Nowy Rok ,Nowe inwestycje, Nowe nadzieje

max1224 / 2011-01-01 23:53
Witajcie w Nowym Roku
teraz kiedy szampan z głów wywietrzał i kac jakby lekko zelżał czas zastanowić się co dalej czyli na czym opierać nadzieje inwestycyjne na rok 2011 moi faworyci to:
BGF World Mining Fund
BGF World Gold Found
BPH FIO subfundusz Globalny Żywności i Surowców
Superfund Trend BIS Powiązany FIO
z racji dalszego pompowania pieniędzy w rynek a co za tym idzie nieźle powinny pracować giełdy "surowcowe":
BGF Emerging Europe Fund
BGF Latin American Fund
ING FIO Rosja EUR
Skandia Pacific Equity Fund
Templeton Asian Growth Fund
nasz rynek postrzegany jako surowcowy choć osobiście mam wątpliwości czy można go za taki do końca uznać też jakiś potencjał ma a więc coś bazującego na szerokim rynku i miśkach w portfelu może się przydać jak na razie portfela nie zmieniam choć intensywnie rozmyślam nad atrakcjami 2011 a jakie Wy macie pomysły???
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2011-01-02 22:53 / 10-sięciotysiącznik na forum
Na początku lutego kończy się chiński rok metalowego(na serio!) tygrysa.....można rzec,że faktycznie się sprawdził,zgodnie z nazwą....a później będziemy gonić króliczka...
tedchom / 2011-01-03 00:39 / Tysiącznik na forum
Witam w nowym roku.
Obstawiam SF1 i surowce
London / 2011-01-02 12:19 / Bywalec forum
Witam,

Ja długoterminowo trzymam nasze akcje a głównie małych i średnich spółek. Mam zamiar trzymać je jeszcze przynajmniej z rok ale to się okaże w praniu. Krótko terminowo jestem ustawiony na S , niewiem czy sztucznie niebyły utrzymywane te poziomy na koniec roku...

Trend długoterminowy jest korzystny dla posiadaczy akcji , dla złotowki podwyżki stóp procentowych też powinny mieć dobry wpływ. Print-hossa ma się dobrze ale dokąd zajedziemy tego nie wie nikt ( prawie nikt ??? ) .

Zagrożenia : Jak dla mnie strefa euro i niespodziewane bankructwo któregoś z krajów . To by mogło szybko obrócić hosse w besse i stworzyć naprawdę duży kryzys , pewnie więszky niż ten ostatni.

Pozdrowinia dla wszystkich w nowym roku . Oby 2011 dał nam wszystkim zarobić pare dobrch %
u2mart / 2011-01-02 20:00 / Tysiącznik na forum
http://biznes.onet.pl/rok-2011-na-globalnych-rynkach-finansowych-optymiz,18493,4093407,4082965,256,4,analizy-detal

Trend is your friend i myślę , że 1-2 lat będzie kontynuowany. Co do fundów spoglądam na nasze niedocenione miśki i Rosję.
Aczkolwiek zastanawiam się czy nie sprzedać trochę fundów i samemu powybierać troszkę małych spółek
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy