Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Nowy sklep internetowy

Nowy sklep internetowy

Buhaj / 2012-09-25 13:59
jestem w trakcie otwierania sklepu internetowego. Mam już ułożony biznesplan , mam tez również odłożonyt pocżatkowy kapitał. Pytanie kieruje do osób doświadczonych w takich tematach. W jaki sposób rozreklamowaliście swój sklep internetowy?
Wyświetlaj:
filon80 / 2013-08-12 03:27
ja bym postawił na reklamę adwords i pozycjonowanie - jak nie zrobisz nic to niestety będzie to kolejny sklep internetowy w sieci
sawa70 / 77.91.3.* / 2013-08-12 00:37
mój znajomy, który otwierał sklep internetowy znalazł sobie firmę, która zrobiła mu szeptankę w dość profesjonalny sposób i faktycznie przełożyło się to na efekty, bo zaczęło pojawiać się coraz więcej klientów, nie pamiętam jak firma się nazywała, ale na allegro masz sporo takich ofert http://allegro.pl/listing/listing.php?string=marketing+szeptany poczytaj coś o firmach które proponują szeptany marketing i może zdecyduj się na taką formę reklamy
Jimmy@ / 81.190.38.* / 2013-07-16 12:07
możesz masowo wysyłać maile do klientów z ofertą produktową np. za pośrednictwem FreshMail
DC CENTRUM / 2013-07-11 10:02
Koniecznie reklamuj się w mediach społecznościowych. W przypadku sklepu internetowego warto postawić na facebook oraz pinterest, które świetnie sprawdzają się w promocji tego typu biznesu
e_pszczolka / 2013-07-12 10:54
Jak działa pinterest? nie lubię tego typu portali dlatego nie jestem w temacie, ale jesli ma mi przynieść korzyść to proszę o parę podpowiedzi
jerry_lacan / 2013-07-08 13:14
Pomyśl o reklamie internetowej. Największy zasięg i relatywnie małe koszta. Załóż przede wszystkim analitykę internetową, żeby badać skąd są Twoi klienci. Im więcej będziesz o nich wiedziała, tym lepiej będziesz mogła zdiagnozować ich potrzeby i zachowanie.

------------------------------------------
"Biznes to przygoda - myśl innowacyjnie" Polub nas na Facebooku.
Saszka22 / 2013-07-04 15:31
Moim zdaniem najlepszą rzecża w sklepacjh internetowych jest to że możemy zminimalizować koszta prowadzenia biznesu , po przez tego iź nie musimy na przykład wynajmować lokalu, cały towar możemy trzymać u siebie w domu, tak samo obsługa sklepu, tym też możemy zajmować się sami!!
Znalazłęm fajny arttykuł w którym zawarte są informacje jak otworyzć sklep internetowy!!

http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/jak;zalozyc;sklep;internetowy,26,0,723226.html

Najnowsze wpisy