Forum Polityka, aktualnościPolityka

"NYT" o milczącym Miedwiediewie w cieniu Putina

"NYT" o milczącym Miedwiediewie w cieniu Putina

skomentuj
Wyświetlaj:
axxel / 83.143.213.* / 2009-04-10 16:57
Jak ładnie, NYT martwi sie o Miedwiediewa, i zachęca go aby w sprawie Chodorkowskiego był po stronie Chodorkowskiego, jakie to współczliwe :)
Obawiam się że jednak tym art. NYT zaszkodził Chodorkowskiemu a nie pomógł.
Chodorkowski jak kazdy "oligarcha" uwłaszczył sie na majatku państwowym, i sa zapewne na niego haki z tego powodu, zreszta jak na każdego innego oligarchę, jedynie o co może NYT apelowac aby nie tylko Chodorkowskiego , tak scignąc, ale pozostałych oligarchów też, czego NYT nie zrobi, to oczywiste.
Z drugiej strony to nawet zabawne, ze aparat represki Rosji, wobec Chodorkowskiego wysówa tak absurdalne zazuty, kiedy ma pod ręka prawdziwe o wiele cięzszego kalibru, to ciekawe.
Ale byc może , musi prowadzić taką grę z Chodorkowskim, bowiem gdyby ,wysunięto prawdziwe zazuty, wynikające ze sposobu w jaki Chodorkowski uwłaszczał się na majątku panstwa, musiano by identyczne postawic wszystkim pozostałym oligarchom, a to nie jest na rękę zarówno rządzacym w rosji, jaki innym oligarchom współpracującym z ekipa rządząca.
Czyli znowu łapanie króliczka, ale takie łapanie aby nie złapac.. a tylko łapac i łapać :)
nie / 77.113.97.* / 2009-04-10 17:56
albo uchowaj boze ukazalo mechanizm w jaki po rozpadzie komuny okradalo sie wlasny narud i niechcioncy pokazalo prokuraturam w calej post-kom. strefie jakom drogom pujsc by - znalezsc. no i trudno byloby wytlumacyc eu-kej opinii publicnej dla ciego robiom interesy z takimu lachudrami ,lub piorom ich ciensto gensto poplamione ludskom krwiom kase, a wlastne banki oficalnie zmienili w liegalne passerskie ins-je. lub co gorzej obywateli okradzionych narodow zjednocyly by i razem i podali je do sondu i cszeba byloby zwrucic kaske i to jesczio z odsedkami. w tej sytuacje nie dziwi ze nyt robi co moze by ''pomoc'' chodorkowskiemu, podpusziajonc miedwiedziewa by zademonstrowal jednosc z putinem po raz kolejny.
skomentuj

Najnowsze wpisy