Forum Polityka, aktualnościGospodarka

O budżetowych planach PiS dla Money.pl mówi Kazimierz Marcinkiewicz

O budżetowych planach PiS dla Money.pl mówi Kazimierz Marcinkiewicz

Wyświetlaj:
Andrzej / .* / 2005-10-01 10:44
Facet ma "łeb jak sklep" tylko czy poradzi sobie z niechetnymi mu kolegami z PO oni bardzo chcieliby być mądrzejsi od niego
Ryszard / .* / 2005-10-03 01:00
......... tylko półek w nim brak. Niestety nie dowiedziałem się co oznacza "solidarna gospodarka". Jakoś nie potrafił tego wytłumaczyć. Jest jednak najbardziej liberalny z PiS - ciekawe jak długo bedzie rządził. I wdrazał gospodarkę rozdawnictwa (czytaj socjalną). Program PiS to hasła z wyliczeniem ile brakuje kasy na realizację rozdawnictwa, a nie naprawy finansów publicznych, wzmocnienia budżetu i rozwoju rynku (bez nadmiernej kontroli państwa). Generowanie miejsc pracy przez biednych jest utopią i nigdzie się nie udało.
w.m-j. / .* / 2005-10-01 10:42
Była umowa w sprawie osoby premiera i jej nie dotrzymaliście. Teraz chcecie realizować rzadowy program koalicyjny. To oznacza to wg mnie, że Wasze "cudowne" pomysły wyborcze ograniczy "zła" Platforma i na nią zwalicie odpowiedzialność. W tej sytuacji wniosek Platformy o jawne negocjacje był oczywisty, bo nikt nie chce być "robiony w konia".
blaster11 / .* / 2005-09-30 23:34
Zawsze miałem lepsze zdanie o Money.pl, ale nie spodziewałem się że będzie zarzucało moją pocztę spamem reklamowym Platformy Obywatelskiej. Potem dostaną zniżkę jak będzie zrzutka na ustwę ich dotyczącą...("lub czasopisma")

Najnowsze wpisy